Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczorowska odbiła chłopaka koleżance! "BYŁYŚMY ZNAJOMYMI Z PARKIETU"

376
Podziel się:

Adrianna Piechówka dwa lata temu zaręczyła się z Maciejem Pelą i planowali ślub. Dzięki Agnieszce to już nieaktualne...

Kaczorowska odbiła chłopaka koleżance! "BYŁYŚMY ZNAJOMYMI Z PARKIETU"

Niespełna rok temu Agnieszka Kaczorowska ujawniła, że w jej życiu pojawił się ktoś wyjątkowy. To spora odmiana, bo do tej pory tancerka jakoś nie miała szczęścia w miłości. Zaczęła pechowo, od związku z żonatym mężczyzną.

Potem straciła sporo czasu na nierokujący, jak wyznała po rozstaniu, związek ze starszym od niej o 17 lat Rafałem Samborowskim. Ostatecznie uznała, że "to nie ma przyszłości". Przez chwilę podejrzewano ją o romans ze Sławkiem Uniatowskim, ale ostatecznie skończyło się na zauroczeniu siatkarzem Łukaszem Kadziewiczem, któremu partnerowała w 17. edycji Tańca z gwiazdami. Niestety, on także był żonaty.

Znajomi Agnieszki bardzo się więc ucieszyli, gdy wreszcie znalazła chłopaka w swoim wieku i bez zobowiązań rodzinnych.

Początkowo była zachwycona Maćkiem Zadykowiczem, który stronił od bankietów, za to umiał cieszyć się codziennymi przyjemnościami takimi jak spacer po parku czy wspólnie wypita kawa. Niestety, z czasem Agnieszka zaczęła uważać to za słabość charakteru. Doszła do wniosku, że skoro od wspólnie wypitej kawy pieniędzy ani sławy nie przybędzie, nie warto marnować na nią czasu.

Podobno jeszcze będąc w związku z Zadykowiczem, zaczęła okazywać zainteresowanie Maciejowi Peli, którego zatrudniła w swojej szkole tańca. Dostrzegła w nim ambicje, które uznała za warte pielęgnowania. Jak ujawnia znajomy tancerki, obiecała, że wkręci go do Tańca z gwiazdami. Ponoć Pela uznał tę propozycję za wystarczająco atrakcyjną, by zerwać zaręczyny z narzeczoną...

On myśli, że pokazując się z Agnieszką zyska taneczne zlecenia - ujawnia informator Faktu. A Aga mydli mu oczy, że pewnie wezmą go do następnego "Tańca z gwiazdami".

Niestety, Pela postanowił zbudować swoją karierę na gruzach poprzedniej miłości. Z Adrianną Piechówką, finalistką czwartej edycji You Can Dance, łączył go pięcioletni związek. Dwa lata temu zaręczyli się i planowali ślub. Oczywiście, dzięki Agnieszce to już nieaktualne. Piechówka ujawnia w Fakcie, że najbardziej ją boli to, że uważała Kaczorowską za swoją koleżankę.

To wszystko prawda - przyznaje załamana tancerka. *Byłyśmy znajomymi z parkietu. *

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(376)
Gość
4 lata temu
Odbic to mozna zwykla szmate a nie faceta. tyle w temacie
Gość
4 lata temu
Dziewczyna której odbiła chłopaka powinna się cieszyć. Chłopak nic nie warty.
Gość
4 lata temu
Jej sie na da lubic
Gość
4 lata temu
Na cudzym nieszczęściu swojego nie zbuduje
Gość
4 lata temu
P*****************.
Najnowsze komentarze (376)
Aryastark
rok temu
Kaczorowska sztuczna,zapatrzona w siebie i nie mająca nic konkretnego do powiedzenia pseudo celebrytka.Znawczyni od wszystkiego czyli niczego. Ma parcie na szkło, jakie ona ma niskie poczucie własnej wartości kreując się na kogoś lepszego od innych. Ta jej, moda na brzydote 'przebiła wszystko. 😂
Ma81
rok temu
No to już widać że biedna pogubiona laska. Współczuję
Gosc
2 lata temu
Nie zbuduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu szkoda że tak się dzieje
Keller
2 lata temu
Widocznie kochał ją byle jak więc nie ma czego żałować.
Gość
4 lata temu
Oczywiście winna wszystkiemu jest kobieta. Nie lubię Bożenki, ale cos mi się wydaje, ze problem tutaj jest ten koleś. Mógł na przyklad wyczuć w niej jakby lepsza opcję biznesową czy cos w ten deseń i postawonil sobie zmienić dziewczynę. On mi się nie podoba za bardzo...
gość
4 lata temu
Jeszcze Kaczorowskiej wyjdzie bokiem ten lovelas...i oby, w końcu los powiniwn jej odpłacić, za wpiep*zanie się w cudze życie i związki. Tymczasem niech się g****a cieszy póki może.
gość
4 lata temu
Po prostu miłość. Gdyby kochał swoją narzeczoną i było by mu z nią dobrze to nie poszedł by za inną, o ile poszedł bo to znając pudla może być kit. Pewnie dawno się rozstali ale Agnieszka jest winna , jak Wam ktoś pismaki podpadnie to suchej nitki na nim nie zostawiacie i przedstawiacie w złym swietle manipulując faktami.
Gość
4 lata temu
Takie życie. A wy wszyscy tacy święci oczywiscie..
Gość
4 lata temu
Zwykła mewka. Kobiety którym odbiła tych pedalkow powinny się ucieszyć.
Gość
4 lata temu
Logicznie rzecz ujmując to facet jest nie fair, że będąc w innym związku zaczął budować drugi, a nie Agnieszka, która „go odbiła”. Pytanie czy można mieć zaufanie do takiego faceta i budować z nim wspólną przyszłość?
gość
4 lata temu
Spotkanie ja to samo co Lisice!!!! poczekamy na rozwód!? świństwo ?? odbić przyjaciółki Cena faceta!? S****a?????!!????
Gość
4 lata temu
Buduje swoje szczęście Pani Kaczorowska 👎na cudzym nieszczęściu.Pani Agnieszko Karma wraca!!
gość
4 lata temu
Z jednej strony fakt, nie można winić tylko kochanki, skoro facet sam za nią pofrunął. Ale niektóre kobiety tak jak ta o której piszcie zrobiła to niejednokrotnie, więc musi mieć w sobie coś naprawdę złego. Modliszka potrafi uwieść nawet tego najbardziej świętego. Powinna być przestrogą dla innych facetów. Uwiedzie, pobawi się i na koniec zostawi. Ma w tym doświadczenie. Oby karma ją dopadła.
gość
4 lata temu
za lużną to ma przestrzeń między nogami
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie