Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Agnieszka Włodarczyk przytacza rozmowę z lekarzem i tajemniczo apeluje: "Organizm daje nam sygnały, NIE LEKCEWAŻCIE ZDROWIA"

211
Podziel się:

W zeszłym tygodniu Agnieszka Włodarczyk zdradziła, że trafiła do szpitala w wyniku utraty przytomności i "grzmotnięcia o podłogę". Teraz opublikowała fragment rozmowy z lekarzem i prosi, aby obserwujący zadbali o zdrowie i w porę reagowali. "Dajmy sobie pomóc" - apeluje.

Agnieszka Włodarczyk przytacza rozmowę z lekarzem i tajemniczo apeluje: "Organizm daje nam sygnały, NIE LEKCEWAŻCIE ZDROWIA"
Agnieszka Włodarczyk ujawnia, co jej powiedział lekarz. Zaapelowała też do fanów (AKPA, Instagram.com)

W zeszły wtorek Agnieszka Włodarczyk poinformowała fanów, że trafiła do szpitala. Z relacji aktorki wynika, że karetka musiała zabrać ją na pogotowie, co miało związek z omdleniem i bolesnym upadkiem ze schodów. Pokazała także zdjęcie z opatrunkiem na twarzy i wyjaśniła, co dokładnie się stało.

Poszłam do toalety i nagle zabolał mnie brzuch do tego stopnia, że zrobiło mi się ciemno przed oczami i straciłam przytomność. Grzmotnęłam o podłogę. Obudziłam się we krwi, kręciło mi się w głowie, a serce waliło jak porąbane. Nie wiem, ile tam leżałam, mogło to chwilę trwać... - przekazała za pośrednictwem Instagrama.

Choć od czasu tajemniczego wypadku Agnieszka Włodarczyk powoli wraca do siebie, to wykonane badania podobno nie dały jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co było przyczyną zasłabnięcia. Wiadomo jedynie tyle, że aktorka musiała przejść operację nosa, o czym sama informowała. Z powodu wypadku musiała też przemyśleć najbliższe plany, a spotkanie z lekarzem miała zaplanowane właśnie na dziś.

Zobacz także: Zaczynały karierę, kiedy były dziećmi. Teraz same mają już dzieci

W poniedziałek po południu na koncie Agnieszki pojawił się nowy post, w którym ta przywołała fragment rozmowy z lekarzem. Dowiadujemy się z niego, że aktorka miała podobne dolegliwości już od dawna, jednak dopiero teraz zdecydowała się szukać przyczyny. W przytoczonej dyskusji nie padają co prawda konkrety, jednak można wnioskować, że ma to związek ze stresem.

- Czy Pani się czymś stresuje? Czy ma Pani jakieś zawodowe ambicje? - spytał profesor z fundacji gastroenterologii po tym, jak usłyszał moją historię i powód naszego spotkania.

- Nie, ambicje schowałam do kieszeni, kiedy pojawił się na świecie nasz synek.

- A od dawna ma pani te dolegliwości?

- Akurat te mam od około sześciu lat, i gdyby nie ten wypadek pewnie nadal bym je bagatelizowała...

- Mam pewne podejrzenia co to może być, miała pani stresujący zawód, ale proszę jeszcze zrobić dodatkowe badania i widzimy się niebawem.

Teraz Włodarczyk nie ukrywa, że żałuje zwłoki z wykonaniem badań lekarskich. Skorzystała więc z okazji, aby zachęcić do tego innych i zaapelować o niezamiatanie problemów zdrowotnych pod dywan.

Tak moi drodzy, taka jest natura większości z nas. Przestało boleć? Odpuszczamy, nie badamy się dalej, zamiatamy problem pod dywan. Nie lekceważcie swojego zdrowia, nasz organizm daje nam sygnały... Jest mądry! Bądźmy mu za to wdzięczni i dajmy sobie pomóc - napisała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(211)
Joł
4 miesiące temu
Idealne życie, pełnia szczęścia, a tu nagle, z kapelusza, zaawansowana nerwica!
05R
4 miesiące temu
Badajmy się, łatwo powiedzieć. Lekarzy specjalistów brakuje. Długie oczekiwanie na wizytę. Skierowania do specjalisty czasem lekarz rodzinny nie chce dać a lekarz specjalista na badania, na tomografie czy mri i na te badania trzeba czekać długo, na mri czekam kilka miesięcy. Lekarz rodzinny na moje pytanie o niegojąca się rane na czole, nie wiem co to jest, może alergicznie, może zadrapanie a neurolog, to sprawa onkologiczna i tak było. Ile razy Lekarz rodzinny mówi, z tym trzeba żyć, nic ci nie jest, ja sama sobie poradzę, na to zaradzę...
Karolina 🤭🤭...
4 miesiące temu
Jakie to głębokie.
Lol
4 miesiące temu
Wlodara i jej pełna stresu praca 🥰
Hmm
4 miesiące temu
No cóż,20 tu lat juz nie ma...
Najnowsze komentarze (211)
ech celebryty
4 miesiące temu
Wielkie łał z powodu chirurgii plastycznej trzeba parę złotych n a rozgłosie zarobić dawno nic nie było słychać to trzeba było glebę zaliczyć publicznie
gosc
4 miesiące temu
zaburzona atencjuszka, u niej wszystko pod instagram
Ajtam
4 miesiące temu
Po prostu tak wygląda geriatryczne macierzyństwo
Segregator
4 miesiące temu
Taaaa - to tak jak się jeździ nago po mieszkaniu na rowerze bez siodełka ????
padlam
4 miesiące temu
ta to przekroczyla juz Himalaje upodlenia dla darmowej kasy z reklam, bo lansuje sie na BIEGUNCE, ALBO NA M0RDOBICIU... innej alternatywy nie ma 🤣🤣🤣
Koszzz
4 miesiące temu
Grzmotnięcia o podłogę ukochany nie słyszał ale cichutkie wołanie o pomoc już tak…takie bajki możesz dziecku za kilka lat opowiadać.
Ula
4 miesiące temu
A jak wesele brata?
wsdf
4 miesiące temu
zycie ponad stan ,by się chciało,gonitwa do niczego a tu nagle stop,wolniej też można, nie tylko na pokaz żyć ,bo inni mi pozazdroszczą
Monia
4 miesiące temu
Tylko bolcing jej pomoże
Zuza
4 miesiące temu
To się kobieto badaj. Najpierw żyją jakby jutra nie było, a później innych pouczają.
Ankajo
4 miesiące temu
Kosmos odkryła,żenada zachowuje się jakby zachorowała na nową nieuleczalną chorobę i do tego jakby psychologię kończyła.Każdy wie co ma robić i te swoje mądrości niech sobie schowa.Nie ona pierwsza zemdlała.
już mam dość
4 miesiące temu
Za co mam się leczyć? Mam od groma deglegliwosci, jestem po poważnej operacji, kręgosłup do wymiany... orzecznicy z ZUS w Opolu uzdrawiają wszystkich, nikomu już nie przyznają rent... dlatego są najlepszym ZUSem w kraju... armia urzędasów, marmurowe pałace, nagrody, podwyżki, a chorzy.... niech umierają, najlepiej przed emeryturą
daro
4 miesiące temu
Myślę, że było z bania potem z buły. Z liścia by tak nie wyglądała.
exx
4 miesiące temu
lans na wszystkim
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie