Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje stan zdrowia Doroty Gardias

32
Podziel się

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co dzieje się teraz z córką pogodynki.

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje stan zdrowia Doroty Gardias
Agnieszka Woźniak-Starak mówi, jak czuje się chora na COVID-19 Dorota Gardias (Instagram, ONS)
bDIzlzJx

Od jakiegoś czasu media rozpisują się o stanie zdrowia Doroty Gardias. Kilka dni temu pojawiła się bowiem informacja, że prezenterka wraz z ze swoją 7-letnią córką Hanią trafiła do szpitala. Gardias miała zarazić się koronawirusem od pociechy, która z kolei miała kontakt z osobą zakażoną w szkole. Informację o chorobie celebrytki potwierdziło biuro prasowe TVN.

Jak donosił Super Express Dorota Gardias nie znosiła zakażenia najlepiej. U pogodynki pojawiły się bowiem problemy z oddychaniem. Niedługo po medialnych doniesieniach głos na temat swojego stanu zdrowia zabrała sama zainteresowana. Gardias zapewniła, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, wciąż musi jednak przebywać w szpitalu ze względu na zmiany w płucach. W niedzielę prezenterka postanowiła za to nieco bardziej szczegółowo opisać przebieg choroby.

Początkowo miałam gorączkę 38,3, ból mięśni (głównie plecy), oczu, głowy, lekki kaszel. To trwało cztery dni. Kiedy te objawy zaczęły ustępować, to straciłam węch i smak, zaczął się ból w płucach, duszności i kłopot z oddychaniem (płytki oddech) - te objawy zaczęły się nasilać, dlatego trafiłam do szpitala - zdradziła pogodynka za pośrednictwem Instagrama.

bDIzlzJz

Gardias podkreśliła także, że, wbrew medialnym plotkom, wcale nie została podłączona do respiratora - Oddychałam samodzielnie, a przy nasilającej się duszności pomagał tlen - zapewniła.

bDIzlzJF

W poniedziałek temat hospitalizacji Gardias został poruszony na łamach Dzień Dobry TVN. Prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła ponownie odnieść się do pogłosek, że prezenterka miała zostać podłączona do aparatury medycznej. Zdradziła także, że pociecha Doroty opuściła już placówkę i obecnie przebywa pod opieką ojca, Piotra Bukowieckiego.

Informacje, że Dorota Gardias leży pod respiratorem, nie są prawdziwe. Dorotka czuje się coraz lepiej, a jej córeczka jest w domu pod opieką taty - zapewniła Agnieszka. Jej słowa potwierdziła także ekranowa koleżanka, Ewa Drzyzga.

Pudelek życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

bDIzlzJG
bDIzlzJH
bDIzlzKa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(32)
Młoda
5 miesięcy temu
Ciocia dobra rada..
Erika
5 miesięcy temu
Maseczki nosiła, bo się bała, że wirus jej płuca zniszczy, a kopcić jak stary piec i raka z tego powodu się nie bała. To jest właśnie „ inteligentne myślenie”. Pewnie, żeby tak nie kopciła fajek, to by w szpitalu nie wylądowała.
Aga
5 miesięcy temu
To objawy dużego zaziebienia albo grypy. Ludzie opanukcie się. Prawie każdy raz w roku ma.takie objawy
bDIzlzKb
12345
5 miesięcy temu
Jak pisano o Starakach to kneblowali usta każdemu i blokowali komentarze ale teraz Aga komentuje.... Raz Gardias, raz Miszczaka.....
tfu
5 miesięcy temu
iIe ci gardias zapłacili za te kity?
Coco
5 miesięcy temu
Pani Doroto, zycze zdrowia, lubie Pania i zapamiętałam z programu TVN Style. Dobrze ze córeczka juz w domu.
Ewa
5 miesięcy temu
Piękne kobiety
Wirus
5 miesięcy temu
a kogo to obchodzi? Pogodynka ma miano wielkiej persony hahaha
ina
5 miesięcy temu
nie wierze jej odkad sie zaczela pandemia robia takie larum ja nadal nie znam nikogo osobiscie kto chorowal lub choruje na to a celebrytka klamie dla kasy i szpanu widac
Kabaret
5 miesięcy temu
Szopki wirusowej ciąg dalszy
Zakażnik
5 miesięcy temu
Bolerioza daje takie same objawy przez lata
zaraza
5 miesięcy temu
Lans na wszystkim,byle pisali:))))
<3 :)
5 miesięcy temu
zdrowia!
bDIzlzJT
<3 :)
5 miesięcy temu
zdrowia!
bDIzlzKv