Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Zarażona koronawirusem Dorota Gardias zabrała głos! "Mój stan wymagał hospitalizacji z powodu ZMIAN W PŁUCACH"

46
Podziel się

Pogodynka zapewniła jednak, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Poinformowała także, jak z wirusem radzi sobie jej córka.

Zarażona koronawirusem Dorota Gardias zabrała głos! "Mój stan wymagał hospitalizacji z powodu ZMIAN W PŁUCACH"
Dorota Gardias komentuje zarażenie koronawirusem (Instagram)
bDKuoGSt

Rok 2020 zbliża się ku końcowi, a pandemia koronawirusa trwa w najlepsze. Wśród zarażonych COVID-19 oprócz "zwykłych śmiertelników" znalazło się także wiele znanych twarzy. Ostatnio do grona tych, których wirus nie zamierzał oszczędzać dołączyła również Dorota Gardias.

W środę Super Express poinformował, że celebrytka koronawirusem zarazić się miała od swojej siedmioletniej córki Hani. Tabloid podawał, że 40-latka nie znosi ponoć choroby najlepiej.

bDKuoGSv

Informację na temat tego, że Dorota jest chora, potwierdziło biuro prasowe TVN. W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać, że wszyscy współpracownicy Gardias, którzy mieli z nią kontakt, zostali poinformowani o jej stanie i przebadani.

Zobacz także: Gardias chwali się, czemu założyła Instagram: "Zobaczyłam, że ludzie są bardzo ciekawi tego, co u nas"

W piątek poprzez media społecznościowe głos zabrać postanowiła zaś sama pogodynka.

bDKuoGSB

Dzień dobry wszystkim. W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuje za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą przesyłacie nieustannie. To dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna - zaczyna pod wakacyjnym zdjęciem z pociechą Gardias i przechodzi do sedna:

Niestety, od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID... - zdradza prezenterka, jednocześnie zapewniając:

Cały czas przebywam w szpitalu, ale mojemu życiu nic nie zagraża. Jestem pod najlepszą opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej. Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze. Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! Mam nadzieje, że szybko się zobaczymy! - pisze pełna optymizmu Dorota i na koniec dodaje kilka motywujących hasztagów:

#bedziedobrze, #pozytywnemyślenie, #damyrade - czytamy.

bDKuoGSC

Pudelek życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

bDKuoGSD
bDKuoGSW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(46)
onko
5 miesięcy temu
nie lubię jej
Sciema
5 miesięcy temu
Kto co za to płaci???
???
5 miesięcy temu
I to jest ten powód dla którego mam nosić na twarzy wilgotną szmatę na świeżym powietrzu?
bDKuoGSX
oilk
5 miesięcy temu
jestem pielegniarka i prosze o noszenie maseczek i dystans wirus jest tylko jedni przechodza lzej inni ciezko wszystkim duzo zdrowka
LEK
5 miesięcy temu
JEDYNYM skutecznym lekiem na koronawirusa jest woda Czaskowianka, pobrana z Wisły po drugiej na przestrzeni roku awarii warszawskiej oczyszczalni ścieków Czajka. Zawiera tyle śmiertelnie trujących związków metali ciężkich, że likwiduje Covid natychmiast po wypiciu nawet 100 mililitrów. Nazwa tego wspaniałego medykamentu to hołd dla prezydenta Warszawy Rafała Czajki-Czaskowskiego.
Gość
5 miesięcy temu
Służba zdrowia nie leży przez covida tylko ogólnie leży .Dalej głosujcie na pincet
Aga
5 miesięcy temu
Ten cały koronaświrus jest przereklamowany. Ludzie go łapią i nic się nie dzieje. Bamboszki i domowe pielesze🙄 a gospodarka ledwo zipie
Hmmm
5 miesięcy temu
Ciekawe co na to Doda
atencujszka
5 miesięcy temu
skoro wydaje oświadczenia przez internet to znaczy że nie jest z nią tak źle
Tytutak
5 miesięcy temu
Co napisze zaraz usuwaja .
Żałosne
5 miesięcy temu
A zrobili z niej niemal umierającą!!! Wszędzie hasła typu"stan krytyczny".Tak właśnie działają i wyglądają rzetelne media w Polsce.Nawet jak na prasę plotkarską to WSTYD!!!
prawda
5 miesięcy temu
chcą ogłupiać ludzi na wszystkie możliwe sposoby a tak seks a to materializm a to wyślij szczurów , polacy mają coś extra w genach , czy to w fizyczności czy w psychice , dlatego różne siły i wpływy chcą to zniszczyć żeby to nie było przekazane reszcie ludzkości, ale predzej czy później to i tak wyjdzie do wszystkich, dlatego teraz wymyślili wirusa , ale to też się nie uda
deola
5 miesięcy temu
i na zakupy po szpitalu jak Szumowski...wstydu nie macie
bDKuoGSP
derth
5 miesięcy temu
ale stan zdrowia to tajemnica lekarska czemu podają o szczegółach...ściema
bDKuoGTr