Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Dorota Gardias zarażona koronawirusem. TVN wydał oświadczenie: "Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą"

121
Podziel się

Pogodynka trafiła do szpitala po tym, jak okazało się, że choruje na COVID-19. Informator "Super Expressu" twierdzi, że Gardias ciężko przechodzi chorobę.

Dorota Gardias zarażona koronawirusem. TVN wydał oświadczenie: "Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą"
Dorota Gardias jest chora na COVID-19 (akpa)
bDfcvvZx

O tym, że Dorota Gardias zaraziła się koronawirusem i jest chora na COVID-19, napisał dziś "Super Express", powołując się na swoje źródło. Według informacji tabloidu, pogodynka miała się zarazić wirusem od swojej córki, która z kolei miała mieć kontakt z osobą zarażoną w swojej szkole.

Wieści "SE" brzmiały niepokojąco. Informator tabloidu twierdził, że Dorota Gardias ma problemy z oddychaniem i ciężko przechodzi zakażenie. Jej córka, Hania, która podobno również przebywa w szpitalu razem z mamą, chorobę ma przechodzić zdecydowanie lżej - ma mieć jedynie "lekką gorączkę".

bDfcvvZz

Gardias podnieca się swoją pracą: "Prowadzę dużo eventów, gdzie mam kontakt z ludźmi"

W związku z informacjami o chorobie swojej pracownicy biuro prasowe TVN wydało oświadczenie, w którym potwierdzono informację o chorobie Gardias.

Dorota Gardias po raz ostatni była w pracy 20 września. Zgodnie z obowiązującymi w TVN Grupa Discovery zasadami postępowania w przypadku stwierdzenia przypadku zachorowania na koronawirus natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią w tym okresie kontakt. Zostały one bezzwłocznie poinformowane o sytuacji i skierowane na firmową kwarantannę. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie kwalifikuje się do kwarantanny według zasad Sanepidu - czytamy w oświadczeniu TVN.

bDfcvvZF

Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym przebywa. Życzymy jej szybkiej rekonwalescencji i czekamy na jej powrót do pracy - czytamy.

W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat ich stanu zdrowia ani szczegółów dotyczących zwolnień lekarskich, z których korzystają. Jednocześnie informujemy, że wszystkich pracowników naszej firmy obowiązuje wzmożony reżim sanitarny, polityka zachowania dystansu, noszenie maseczek oraz system pracy zmianowej (podział na grupy i strefy) - brzmi komunikat pracodawcy Doroty Gardias.

Pudelek życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

bDfcvvZG
bDfcvwaa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(121)
Gosc
3 tyg. temu
Zdrowia życzymy. I oddechu od internetu, bo mimo pobytu w szpitalu nowa fotka pojawiła się dzis na insta.
Ja2222
3 tyg. temu
Dużo zdrówka!
Kaja
3 tyg. temu
Teraz bedzie pudel pisał codzinnie wieści ze szpitala .. zdrowia jej życzę
bDfcvwab
Prawda
3 tyg. temu
Nasz naród mnie zdumiewa. Internet jest dla ludzi nie kwestionuje tego, ale Córa bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że wielu ludzi nie dojrzało do korzystania z niego. Czy wiecie, że w internecie kazdy moze napisać dosłownie wszytsko? Szanowane i wiarygodne publikacje są cytowane, ale na pewno nie publikowane na WordPressie czy youtube. Poza tm trzeba umieć interpretować dane. Rozumieć statystykę (poziom instotnosci, współczynniki korelacji, przedzialy ufnosci). Tego się ludzie uczą latami. Na studiach, doktoratach. A tu byle Janusz z Grazynka, co ostatni raz miał kontakt z biologia 40 lat temu w podatawowce, mądruje się na każdym kroku, że wirusa nie ma i to ściema. No ręce opadają... Jesli nie masz przypadków ciężkiego przebiegu covid19 w najbliższym otoczeniu to się ciesz! W szwecji czy Hiszpanii 90% miało i straciło kogoś z otoczenia. Bezobjaowe przypadki też wcale bez szkod nie wychodzą z tego, ale do końca nie wiemy jakie są konsekwencje i pewnie wyjdzie to po latach jak Czarnobyl. Mamy pacjentów dramatycznym zwlokieniem płuc, jak po azbescie i niewydolność serca. Młodzi ludzie! Bez chorób towarzyszących. Nie wiem co mogę jesCze napisqc, żebyście zrozumieli jak się czuje ktoś kto codziennie się z tym zmaga. Płakać mi się chce, bo boje się, że przyjdzie dzień że zabraknie nam ludzi i sprzętu by leczyć, bo ludzie są tacy nieroztropni i ignorują nasze apele. Naprawdę sądzicie, że komuś to się opłaca tak demolować gospodarkę? Przecież to są kosmiczne straty! Olbrzymi spadek wpływów do budżetu państwa...
kik
3 tyg. temu
jak ktoś ciężko przechodzi przeziębienie to śpi i odpoczywa, a nie strzela selfiaki na insta
Najnowsze komentarze (121)
Krkr
3 tyg. temu
Koronawirus jest jak urojona ciąża- Nie ma go
Jrj
3 tyg. temu
Dorotka walczy o życie, ale jest w stałym kontakcie😀😀😀😀
daro
3 tyg. temu
piekna kobieta . duzo zdrowka
zszokowany
3 tyg. temu
Czy sejm RP przyjął i rozpatrzy to oświadczenie podczas obrad?
Bez urazy
3 tyg. temu
Tak się śmiała z wirusa i ją dopadło hahahaha Ciekawe czy jej wesoło w szpitalu :)
Pan Jan
3 tyg. temu
zdrowia zdrowia Dorotko
Gość
3 tyg. temu
Litości, ta kobieta jest kwintesencją desperackiej potrzeby popularności, braku intelektu i zgody na wszystko, byle było pod publiczkę. Pan Miszczak w demokratycznym losowaniu wybrał Dorotkę jako uwiarygodnienia bzdur, które każe opowiadać swoim dziennikarzom w TVN
kkk
3 tyg. temu
Dolej tej koronie!!!!
bDfcvvZT
qwerty
3 tyg. temu
urzekła mnie ta historia
Tomi
3 tyg. temu
Jaka chora? Podobno była na zakupach i przymierzała kilka sukien.
Asa
3 tyg. temu
Teraz to jest w modzie.
Fran
3 tyg. temu
Czy ksiądz już był?
Egoisci
3 tyg. temu
Masz koronawirusa ? Niesamowite jaka ty jesteś biedna i wspaniała ,zainteresuj się chorymi na raka ! A nie tylko twarz do zdjec
xxx
3 tyg. temu
W jakim szpitalu jak chodzi normalnie po mieście!!!
...
Następna strona
bDfcvwav