Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Agnieszka Woźniak-Starak stołuje się w DROGIEJ restauracji pod czujnym okiem EDWARDA MISZCZAKA: "Niedzielny obiad z szefem"

175
Podziel się:

Po tym jak Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się zdjęciem z restauracji, w której wnętrzach zawisło zdjęcie Edwarda Miszczaka, w komentarzach wylała się fala wpisów na cześć dyrektora programowego TVN. Czy zerkanie na jego oblicze podczas posiłku zapewnia głębsze doznania smakowe?

Agnieszka Woźniak-Starak stołuje się w DROGIEJ restauracji pod czujnym okiem EDWARDA MISZCZAKA: "Niedzielny obiad z szefem"
Agnieszka Woźniak-Starak zajada się pod zdjęciem Edwarda Miszczaka (fot. AKPA, fot. Instagram)

Jeśli chodzi o podlizywanie się szefostwu w branży medialnej, to prym od dobrych kilku sezonów wiodła Telewizja Polska, której pracownicy korzystają z dosłownie każdej okazji, aby zachwycić się prezesem Jackiem Kurskim. Naturalnie również i pod tym względem TVN nie lubi ustępować konkurencji.

W niedzielę wzorowy przykład eleganckiego "puszczania oka" do osób wyżej postawionych w hierarchii telewizyjnej zaprezentowała Agnieszka Woźniak-Starak. Celebrytka stołowała się w eleganckiej restauracji w Krakowie, w której za menu degustacyjne z selekcją pięciu win zapłacimy jedyne pół tysiąca złotych. Wśród dań głównych znajdziemy natomiast perliczkę wędzoną za kolejne 199 złotych. To jednak nie pozycje w menu, a zawieszone we wnętrzach restauracji zdjęcia, przyciągnęły tym razem uwagę Agnieszki. Otóż okazuje się, że podczas posiłku towarzyszył jej spoglądający z ramki dyrektor programowy TVN Edward Miszczak. Tym jakże istotnym faktem prowadząca śniadaniówkę podzieliła się na Instagramie.

Zobacz także: Anna Cieślak o ślubie: "Mam nadzieję, że to nie przyćmi tego, czym na co dzień zajmuje się Edward"

Niedzielny obiad z… szefem - napisała przewrotnie.

Pozostali pracownicy stacji podchwycili żart i wykorzystali okazję, by podlizać się szefowi. Martyna Wojciechowska prosiła na ten przykład, aby "pozdrowić od niej Edwarda". Mateusz Hładki natomiast zostawił w sekcji komentarzy emotikony płomyczków. Możemy jedynie przypuszczać, że od widoku szefa na ścianie aż zrobiło mu się gorąco.

Też skusilibyście się na przekąskę w tak doborowym towarzystwie?

Zobacz także: Strzelanina w domu Opozdy, Siwiec mieszka na kartonach i koniec patologii w TV
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(175)
Szkoda
4 miesiące temu
Mówcie co chcecie ale twarz ma coraz bardziej karykaturalną
Gość
4 miesiące temu
Jutro krychowiak będzie tak samo ubrany
Wer
4 miesiące temu
No i tak się można „podlizać” szefuniowi
Bbbb
4 miesiące temu
Nowy gach robił zdjęcie?
Breaking news
4 miesiące temu
Pudelek już zamilkł na temat Królika i jego małżonki, bo Dariusz Opozda udowodnił, że córka Joanna przelała sobie 46 tysięcy zł na swoje konto, a w tytule przelewu napisała, że to niby przelew dla jej ojca na lot z Madagaskaru. Dzięki temu, ten pan jest obecnie niepełnosprawny i ledwo przeżył. Pan Dariusz będzie odwoływał darowizny, w postaci dwóch mieszkań, które zapisał na wyrodne córki. Każde o wartości miliona złotych. Królik obecnie mieszka w jednym z nich.
Najnowsze komentarze (175)
miro
4 miesiące temu
co powiecie na to maz w wojsku a o 2-ej w nocy szef udwiedza jego zone a drzwi otwiera maz bo przyjechal na przepustke i co wy na to
????????
4 miesiące temu
Jak to jest pracować w tej samej telewizji co D Kazimierska skazana za zmuszanie do prostytucji. P. Wozniak? Tyle razy mówiła o prawach kobiet? dlaczego teraz milczy? TVN to wolne media, proszę więc powiedzieć co p myśli o tej sprawie?
nata
4 miesiące temu
Obraz obrazem, pewnie taki żarcik, ale jedzenie za 5 stów? Wtf. To już wolę sobie zamówić obiad na roomservice za dużo mniejsze pieniądze a za resztę pójść do teatru ;)
Zaczyna
4 miesiące temu
Swędzieć
Onna
4 miesiące temu
No widzę cię. Ich stać stołować się w najlepszych restauracjach. A was przy Nowym Wale na pasztet z Biedry, bo na chleb już nie!
Nika
4 miesiące temu
Fajna babeczka. Bogata, znana. Wolna. Od bachorów też!
Marysia
4 miesiące temu
Wiecie może co to za sweterek? Jakiej marki? Przepiękny 🤩Ogólnie super Look
olka
4 miesiące temu
ale ona jest piekna. idealnie wypelniona twar, przepoelne zeby.
Jan
4 miesiące temu
Dokonanie nie rozumiecie żartu!!????
Gość
4 miesiące temu
Ludzie nie rozumiecie żartu?
ana
4 miesiące temu
Piegi...żenada!
😁😁😁😁😁😁�...
4 miesiące temu
Klon nawet nie Rozenkowej tylko Majdanowej
Dorota
4 miesiące temu
Sztuczne zęby sztuczne policzki sztuczny nos sztuczne brwi sztuczne piegi sztuczne usta sztuczne uśmiech arogancka mówiąca o pindach siedzących z kwiatkiem ale to były naturalne piękności z naturalnym dziennikarskim talentem jak Bogumiła Wander,Krystyna Loska myślę że rozumiem Piotra ,dlaczego szukał miłości innych kobiet
Dorota
4 miesiące temu
Aga te odmalowane piegi to drama ,jesteś sztuczna ne wizji i w wygladzie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie