Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Ala Tracz ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2020? Zagraniczne media: "Łamie stereotyp tego, o czym powinna śpiewać dziewczynka"

106
Podziel się

Zagraniczni fani i media pozytywnie oceniają piosenkę "I'll be standing" Ali Tracz, jednak ich zdaniem Polsce tym razem nie uda się wygrać Eurowizji Junior.

Ala Tracz ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2020? Zagraniczne media: "Łamie stereotyp tego, o czym powinna śpiewać dziewczynka"
Ala Tracz wygra Eurowizję Junior? (Instagram)
bDHJYIVx

Nie da się nie zauważyć, że polscy reprezentanci zdecydowanie lepiej radzą sobie na Eurowizji Junior niż na "dorosłej" wersji konkursu. Z pewnością nie bez znaczenia jest tu fakt, że w dziecięcych zawodach poszczególne kraje mogą głosować również same na siebie, ale nie ujmuje to spektakularnym zwycięstwom Roksany Węgiel w 2018 roku oraz Viki Gabor w roku ubiegłym.

W tym roku w konkursie piosenki Eurowizji Junior, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę (29 listopada) Polskę będzie reprezentować 10-letnia Ala Tracz. Uczestniczka "Voice Kids" imponuje niesamowitym głosem, a utwór "I'll be standing" zebrał raczej pozytywne recenzje fanów. Część z nich wskazuje jednak na to, że piosenka nie wyróżnia się aż tak na tle konkurencji jak "Anyone I want to be" czy "Superhero" i w tym roku Polska raczej nie wygra.

bDHJYIVz
Zobacz także: Viki Gabor o swojej karierze. "Nie mam takiego dzieciństwa jak inni"

W podobnym tonie wypowiadają się zagraniczni fani i dziennikarze najpopularniejszego bloga o Eurowizji. Eksperci z Wiwibloggs ocenili, że najlepszą piosenkę w tym roku ma reprezentantka Hiszpanii Solea, Polskę plasując dopiero na piątej pozycji. Dwie redaktorki spośród grona jurorów pierwsze miejsce przyznały jednak właśnie Ali Tracz, nie szczędząc dziesięciolatce pochwał.

"I'll be standing" ma wszystkie cechy idealnej piosenki na Eurowizję Junior 2020: wpada w ucho i ma mocny przekaz pasujący do aktualnej sytuacji na świecie. Ala przełamuje wszystkie stereotypy na temat tego, o czym powinna śpiewać dziewczynka - nie o najlepszych przyjaciółkach czy "brokatowych" marzeniach, a o swoje sile, dzięki której odnosi sukces - oceniła jedna z dziennikarek.

bDHJYIVF

Białoruś i Hiszpania mają bardziej oryginalne piosenki, ale to występ Polski ekscytuje mnie najbardziej. Ala ma niesamowity głos, a piosenka energię i przekaz, który pasuje do jej potężnego wokalu. To piosenka pełna pasji ze świetnym refrenem - dodała inna ekspertka.

Portal urządził też głosowanie wśród internautów, w którym Ala zajęła piąte miejsce.

To jedna z lepszych piosenek w tym roku, na pewno będzie w czołówce, może na podium, ale nie powinna wygrać, Białoruś i Hiszpania mają lepsze utwory.

bDHJYIVG

Piosenka jest Ok, ale nie jest wystarczająca dobra na zwycięstwo - oceniają zagraniczni fani.

A Wy, jak myślicie, Polska ma szansę wygrać trzeci raz z rzędu?

bDHJYIVH
bDHJYIWa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(106)
ddd
3 miesiące temu
Ala jest świetna , potężny głos
KOT
3 miesiące temu
CHCIAŁBYM ,ale chyba nie ustrzelimy tripla ,ALE MALUTKA JEST FAJNA
Kewlar
3 miesiące temu
Ja uważam, że po występie niejakiej Wurst z Austrii naszą kandydatką nie powinna być żadna Cleo, ale Genowefa Pigwa. Też chłop przebrany za babę, ale na ludowo. Niestety p. Opałko już od jakiegoś czasu spoczywa w pokoju, więc ten pomysł jest już niewykonalny. Natomiast zważywszy na tzw. poziom Eurowizji, mógłby tam spodobać się p. Martyniuk!
bDHJYIWb
adac
3 miesiące temu
nie ma żadnych szans, praktycznie mozna tylko jakieś pojedyncze słowa usłyszeć w jej wykonaniu,całkowicie nie zrozumiały utwór w jej wykonaniu, jest za młoda troche przesadzili,mogłaby wystąpić w jakimś konkursie do lat 10.
Nik
3 miesiące temu
Marcin to talent na miarę wygranej i to on powinien tam być
taka prawda
3 miesiące temu
i maja racje,najmniejszych chyba u przedszkolakow
gina~
3 miesiące temu
Ania jest super! Nawet jeśli nie uda się jej wygrać w tym konkursie, to jest wielka. Ma piękny głos, a przy tym jest skromna i przesympatyczna. Wszystkiego dobrego Alu.
Horus
3 miesiące temu
Wątpię, by Alicja miała szansę na wygraną, choć jest wspaniała, ma piękny czysty głos. Polska jako kraj niedemokratyczny nie będzie w czołówce. Propagandysta Kurski swoim wystąpieniem bardziej zaszkodził Ali, niż zareklamował. Powinni go zamknąć w mysiej dziurze.
Gość
3 miesiące temu
OCZYWIŚCIE że nie wygra
nowoczesnosc
3 miesiące temu
gdyby spiewala o aborcji na zyczenie wygralaby na 100%.
Zuzanna
3 miesiące temu
Jest dobra a czy najlepsza..?Musimy obejrzeć wszystkich uczestników.Moim skromnym zdaniem może w 5 dobrych.
Yona
3 miesiące temu
Piękna dziewczynka i na plus że wygląda jak typowa Półka, Slowianka. Powodzenia!
Poeta
3 miesiące temu
Pośpiwają na tej eurowizji a potym znikają!
bDHJYIVT
Ania
3 miesiące temu
Daleko jej do Gabor. Ona nie zrobi kariery. Jest bardzo dziecinna, jak przedszkolak. W życiu bym się nie domyśliła że ma 10 lat. To jest po prostu malutkie dziecko do tego bardzo nerwowe. Dziewczyna jest ładna, zdolna ale myślę że nie dojrzała do takich występów.
...
Następna strona
bDHJYIWv