Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|

Aleksandra Domańska po raz pierwszy pokazuje CIĄŻOWY BRZUCH (FOTO)

121
Podziel się:

"Bóg/Bogini jest dla mnie w moim brzuchu" - napisała Aleksandra Domańska, po raz pierwszy ukazując na zdjęciu swój "błogosławiony" stan oraz fragment sylwetki tajemniczego partnera.

Aleksandra Domańska po raz pierwszy pokazuje CIĄŻOWY BRZUCH (FOTO)
Aleksandra Domańska pokazała ciążowy brzuch (AKPA)

Przez pewien czas Aleksandra Domańska uchodziła za archetyp "dziewczyny z sąsiedztwa", czym zjednała sobie sympatię rodaków i zapewniła liczne angaże w komediach romantycznych. W pewnym momencie aktorka zapragnęła jednak zerwać z ugrzecznionym wizerunkiem i zaczęła głośno mówić o bulwersujących ją kwestiach społecznych dotyczących m.in. równouprawnienia, dyskryminacji czy samoakceptacji.

Dziś Domańska dalej udziela się w mediach społecznościowych, jednak zdecydowanie mniej wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Gdy w kwietniu do mediów przedostała przedostała się informacja o ciąży aktorki, z której to powodu trzeba było przerwać zdjęcia do polsatowskiego serialu Mecenas Porada, 32-latka długo trzymała język za zębami. Do teraz.

Zobacz także: Domańska wspomina najpiękniejsze chwile. "Zadzwoniła Krystyna Janda..."

Dzień po tym, jak aktorka potwierdziła krążące pogłoski w instagramowym poście, Ola postanowiła zorganizować na swoim profilu serię pytań i odpowiedzi. W jednym z nich celebrytkę zapytano o to, czy wierzy w Boga i czy faktycznie jest w ciąży. W obszernej odpowiedzi Domańska uznała, że choć nie jest wierząca, Bóg jest dla niej między innymi "w jej brzuchu".

Bóg/bogini jest dla mnie w roślinach, górach, morzach i oceanach, jest w oczach ludzi, którzy są miłosierni, w oczach każdego zwierzęcia, w wietrze, gwiazdach, w moim brzuchu i na ustach chłopaka, który całuje moją buzię, gdzieś pomiędzy nosem a ustami, w jakimś boskim/boginiowskim miejscu. Boga/Boginię znajduję w tańcu, muzyce, śpiewie i sztuce w ogóle. Tak. Sztuka to zdecydowanie miejsce boskie/boginiowskie.

W całym istnieniu czuję bardzo coś, czego wiem, że nie ujmę umysłem. Wierzę, że był ktoś taki jak Budda i Jezus i że byli to wielcy nauczyciele. Lecz dodać muszę, że kościół to dla mnie mafia i barbarzyńcy. I nie kumam, jak można słuchać tych mężczyzn, którzy nawet mówić naturalnie nie potrafią.

W kolejnej odpowiedzi zapytana o miłość gwiazda postanowiła pokazać fragment zdjęcia przedstawiającego ją i jej partnera oraz ukochanego psa Biankę. Na "rodzinnej" fotografii wzrok przykuwa zaokrąglony brzuch Domańskiej.

I tego nam wszystkim życzę. I ponownie dziękuję i żegnam ponownie również - napisała Ola.

Myślicie, że wzorem niektórych koleżanek z branży Aleksandra Domańska zostanie niedługo influencerką parentingową?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(121)
Szanujcie się...
3 lata temu
Dużo zdrówka Ola!!
Okmnj
3 lata temu
Gratulacje!!
Ona
3 lata temu
Trochę jest przeintelektualizowana… 🙄
Nick
3 lata temu
Nie do końca normalna wypowiedź
Fia
3 lata temu
Ona nie jest les?
Najnowsze komentarze (121)
D'or
3 lata temu
Gratuluje Olcia👍👍👍👍😁😘
Ola
3 lata temu
Biedna kobieta....
bebe
3 lata temu
Uuu a taka była pro feministyczna, nawet możnaby rzec, że skłaniała się do bycia homo, wszak takie wnioski można było wysnuć po jej postach epatowanych siostrzeństwem i bliskością dusz kobiecych, a tu proszę, ciąża. I już marsz niepotrzebny...
Szczęścia życ...
3 lata temu
Nie wiem co się jej stało, że z pięknej kobiety zdecydowała się na siłę zrobić mniej atrakcyjną. Ona jest przepiękną Słowianką, która robi wszystko, by się oszpecić. Może to jakiś związek na nią tak wpłynął (że stawała na rzęsach, wyglądała jak bogini, a to i tak nie wystarczyło, więc teraz przegina w drugą stronę). Mam nadzieję, że doczekam, jak dojdzie do równowagi.
Magda
3 lata temu
Boginiowskim xD
Dziwne
3 lata temu
Zdjęcie jak zwłoki wyłowione z szuwarów
imna
3 lata temu
bełkot to jej drugie imie
tgi
3 lata temu
Ola jesteś przepiękna
gosc
3 lata temu
ona tak jak zoska zawsze takie zaniedbane i dziwne rzeczy pisza
Baja
3 lata temu
Na Boga co się dzieje!!! Kogo obchodzi ciąża pani Domańskie ? Kto to jest?????? Masakra!!!!
Mary
3 lata temu
Jest też pierścionek zaręczynowy, gratuluję!
🤯🤯🤯
3 lata temu
Jpr🤯
...
3 lata temu
Faktycznie sprawia wrażenie jakby mało kumała.
Ewa
3 lata temu
Samych dobrych chwil życzę.
...
Następna strona