Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Aleksandra Domańska wróciła na Instagram 11 DNI po skasowaniu poprzedniego profilu

103
Podziel się:

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią aktorka powróciła do publikowania postów w sieci. Tęskniliście?

Aleksandra Domańska wróciła na Instagram 11 DNI po skasowaniu poprzedniego profilu
Aleskandra Domańska wróciła na Instagram (Instagram)

Chociaż Aleksandra Domańska ma na koncie kilka ról w popularnych produkcjach, od jakiegoś czasu najgłośniej mówi się o jej życiu prywatnym i aktywności w sieci. Kilka miesięcy temu 31-latka zdecydowała się na metamorfozę i ścięła włosy na krótko, czym wzbudziła prawdziwy zachwyt wśród swoich fanów.

Niedługo po przemianie niektórzy obserwatorzy aktorki zaczęli jednak zastanawiać się, co stoi za tak radykalną metamorfozą. Po tym, jak Domańska opublikowała w sieci fotografie w towarzystwie przyjaciółki, część internautów zaczęła za to wypytywać o jej orientację seksualną. Aleksandra podkreśliła, że nie ma czegoś takiego jak "wygląd uwarunkowany orientacją". Wkrótce okazało się jednak, że swój wygląd oraz spekulacje obserwatorów aktorka straciła główną rolę w serialu.

Wskutek nieprzyjemnego incydentu pod koniec lipca Aleksandra Domańska postanowiła zniknąć z mediów społecznościowych, usuwając konto na Instagramie.

Nie ma mojej zgody na takie zachowanie i na taki świat. (...) Na pewno powrócę do tej uroczej instagramowej przestrzeni, ale nie w ten sposób. Kto będzie chciał, na pewno mnie odnajdzie - zapowiedziała w ostatnim wpisie opublikowanym na swoim Insta Story.

Jak udało się dowiedzieć Pudelkowi chwilowy "detoks" od mediów społecznościowych był dla Domańskiej całkiem korzystny - niedawno otrzymała nawet główną rolę w nowym serialu Polsatu, gdzie wystąpi wraz z Antonim Pawlickim.

Okazuje się jednak, że zgodnie z zapowiedzią Domańska zdążyła już wrócić do publikowania postów na Instagramie - w tym celu postanowiła założyć całkiem nowy profil. Co ciekawe, pierwszy post na nowym koncie Aleksandry pojawił się 10 sierpnia, czyli zaledwie 11 dni po usunięciu poprzedniego profilu.

Do tej pory na Instagramie Domańskiej pojawiło się zaledwie kilka wpisów. W poniedziałek aktorka podzieliła się z fanami prawdziwie kosmiczną fotografią, którą podpisała fragmentem wiersza Kate Tempest Fire Smoke.

We wtorek podzieliła się z fanami fragmentem czytanej aktualnie lektury i swoimi przemyśleniami na temat samoakceptacji i "ciałopozytywności".

Śmiem twierdzić, że pierwszym krokiem jest praca ze swoim ciałkiem. Ja tak zaczęłam. W ciele zapisane są wszystkie wydarzenia z naszego życia. Nasze ciałko jest dzielne i mocne jak dąb. Moje ciałko jest piękne. Zawsze było piękne. Nie zawsze to widziałam. Często w oczach ludzi, którzy chcą zrobić ze mnie produkt, widzę niezadowolenie. Wciągnij brzuch, nie pochylaj zbytnio głowy, bo robi Ci się drugi podbródek...blablablibla. Zdrowe ciało - tak. 34 jako jedyny słuszny rozmiar - nie. Na zmiany potrzeba czasu, rozumiem to. Będę tą zmianą. Jestem nią. Całus. Ola - napisała.

Tęskniliście?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(103)
faeeeeeg
2 lata temu
...napisała ciałopozytywna... doczepiając sztuczne włosy
Ala
2 lata temu
W blond włosach, dłuższych wyglądała bardzo ładnie. Ale ta nowa fryzura jest nie dla niej. Koszmar.
Hejt
2 lata temu
co wy się jej tak uwzieliscie
kiki
2 lata temu
olka to takie typowe słowiańskie dziewczę
Booi
2 lata temu
Ona jest niewiarygodna, mówi jedno robi drugie... Wydaje się też, że ma kompleksy, które próbuje przykryć frazesami o akceptowaniu siebie. Może faktycznie odkrywa swoją orientację i sobie nie radzi...
Najnowsze komentarze (103)
Hmmm
2 lata temu
Ta kobita chyba ma jakieś problemy
👹👹👹
2 lata temu
Co to za 👺🐷🤡
🤟👊✌️Gi
2 lata temu
Ola 💋✌️
🤟👊✌️
2 lata temu
Ola 💋✌️
🤟👊✌️Gi
2 lata temu
Ola 💋✌️
🤟👊✌️Gi
2 lata temu
Ola 💋✌️
🤟👊✌️
2 lata temu
Ola 💋✌️
🤟👊✌️
2 lata temu
Ola 💋✌️
hahahahahaha
2 lata temu
Przecież narcyz długo bez insta nie wytrzyma
Puste frazesy
2 lata temu
Nic wyciągnęła wniosków.No i gdzie te jej 200 tys followersów co miała?Ojoj coś coś nie chcą wracać.Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi i prawdy to tam jest tyle co w naszych politykach
gościuuu
2 lata temu
Przykro mi ale ta pani jest niestabilna emocjonalnie
Zorro
2 lata temu
Ciałko? Mimo wszystko ją lubię.
66+
2 lata temu
Ola tak trzymaj, bądź sobą, cały Internet to padlina, i hieny
Barbara
2 lata temu
Witaj. Jesteś więźniem iluzji ego. Żyjesz w świecie iluzji i musisz zniszczyć struktury ego aby się wyzwolić. Celebryci także są wytworami iluzji i niewolnikami ego.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie