Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Andrzej Duda komentuje słowa Żalka: "Próbuje się nam wmówić, że LGBT to ludzie, A TO JEST PO PROSTU IDEOLOGIA"

423
Podziel się:

Prezydent podczas wizyty w Brzegu odniósł się do incydentu, do którego doszło w "Faktach po Faktach" oraz porównał "ideologię LGBT" do... bolszewizmu.

Andrzej Duda komentuje słowa Żalka: "Próbuje się nam wmówić, że LGBT to ludzie, A TO JEST PO PROSTU IDEOLOGIA"
Andrzej Duda o incydencie z Jackiem Żalkiem (ONS)
bESlmAEl

Do publicznej debaty jak bumerang powraca temat mniejszości seksualnych. O LGBT ponownie zrobiło się głośno w piątek w związku z rozmową Katarzyny Kolendy-Zaleskiej i Jacka Żalka, do której doszło na antenie TVN24. Dyskusja, która wywiązała się między dziennikarką a posłem, od samego początku nie wróżyła niczego dobrego. Sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej lekceważąco odpowiadał na pytania swojej rozmówczyni, zarzucając jej między innymi, że zachowuje się "jakby spadła z kosmosu". Gdy jednak polityk przerwał jej wypowiedź na temat tego, czym jest LGBT, twierdząc, że to "nie ludzie, a ideologia", Kolenda-Zaleska straciła cierpliwość i odłączyła go od wideorozmowy. W mediach błyskawicznie zawrzało, a głos w sprawie zabrało wiele osób ze świata polityki i nie tylko.

Zobacz także: Spór o małżeństwa osób tej samej płci. Robert Biedroń mówi o Konstytucji
bESlmAEn

Swoje trzy grosze w sprawie zgrzytu między dziennikarką a posłem postanowił wtrącić prezydent RP. Podczas sobotniego spotkania z wyborcami w Brzegu Andrzej Duda początkowo zaznaczył jedynie, że nawet w Konstytucji jest podkreślona "afirmacja małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny", a także zwrócił uwagę na "prawo rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami".

Wtedy pamiętano jeszcze dobrze, że to, że próbowano w szkołach dzieciom przez cały okres komunizmu wciskać komunistyczną ideologię, to był bolszewizm, to było ideologizowanie dzieci - porównał obecne czasy do czasów komunizmu i dodał:

Dzisiaj też próbuje się nam i naszym dzieciom wciskać ideologię, tylko inną. Zupełnie nową, aczkolwiek to też jest taki neobolszewizm, bo jeżeli w szkole przemyca się ideologię, żeby zmienić punkt widzenia dzieci i ustawić ich patrzenie na świat, choćby poprzez ich seksualizację w dziecięcym wieku, coś, co jest sprzeczne z najgłębszą logiką dojrzewania człowieka w sposób spokojny, w sposób zrównoważony, to to jest ideologia, nic innego - mówiła głowa państwa, by następnie bezpośrednio odnieść się do incydentu, do którego doszło w Faktach po Faktach:

bESlmAEt

Jak dzisiaj silny jest ten prąd, to pokazuje wczorajsza sytuacja, kiedy z jednej z polskich telewizji wyrzucono posła, który powiedział, że to jest ideologia. Nazwał to po prostu ideologią. Próbuje się nam wmówić, że to ludzie, a to jest po prostu ideologia - mówił y prezydent i polecił:

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, czy to jest ideologia, czy nie, to niech sobie zajrzy w karty historii i zobaczy, jak wyglądało na świecie budowanie ruchu LGBT, niech zobaczy, jak wyglądało budowanie tej ideologii i jakie poglądy głosili ci, którzy ją budowali - nawoływał Duda, który na koniec stwierdził, że najlepszym dowodem na to, że jest to ideologia, jest fakt, że "część osób, która ma preferencje homoseksualne, nie utożsamia się z tym ruchem i z tą ideologią".

bESlmAEu
bESlmAEO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(423)
bajka
rok temu
Ludzie, przecież powiedział, że część homoseksualistów się z tym nie utożsamia, więc jest świadom, że tacy ludzie istnieją i nie są sami w sobie ideologią. wszystko rozbija się o kartę lgbt i narzucanie jak ma wyglądać edukacja seksualna w przedszkolu (stąd ręce precz od naszych dzieci). i jedni i drudzy powinni trochę jaśniej się wyrażać, a nie dawać powodu do nakręcania się.
mari
rok temu
co wy WYPRAWIACIE z tymi komentarzami???
POLKA
rok temu
Nie miesci mi sie to w głowie jak mlodzi ,wyksztalceni ludzie mogą popierac taka partie doktryn jak Pis. Nasi dziadkowie walczyli za niepodleglosc ,wolnosc demokracje a Wy teraz chcecie to zniszczyc i nie widzicie co sie dzieje.
bESlmAEP
Kasia
rok temu
A kościół to też ideologia czy ludzie?🤨
Wyborca
rok temu
Dla mnie w negowaniu ludzi o innej orientacji jest coś rasistowskiego. Kto dał nam prawo narzucać innym jak mają żyć?
Najnowsze komentarze (423)
😷😷😷😷😷
rok temu
Dlaczego500+dostają ludzie bogaci co mogą pracować a niechca a ten kto niema roboty pójdzie do MOPS u dostanie marne grosze albo uslyszy"wez się Pan do pracy"od czego jest prezydent kto tu decyduje??
Jaaa
rok temu
on żyje w innej rzeczywistosci!!
xxx
rok temu
POPŁYNĄŁ.....
Oom
rok temu
Najgorszy prezydent !!!!
Xdddddd
rok temu
Jesli moja córka będzie nago paradowac na jakiś paradach i przynosić mi wstyd zachowaniem i ubiorem to gdy ją dorwe, to się nogami nakryje
Mojika
rok temu
A dlaczego nie moze byc parady STOP LGBT START SZCZESLIWI LUDZIE ... IDEOOOGIA LGBT JEST POPIERODOLO A.... ti wszystko orzez rothshildow... Im na tym zalezy zeby takie ideologie wprowadzac....... Masakra!!! Nie mam nic przeciwko homoseksualnym osobą
M a t k a
rok temu
Nadaje się do kabaretu
!!!!!!!!!!!
rok temu
Wynoscie się od dzieci!!!
bESlmAEH
emerytka
rok temu
Przez takie wypowiedzi Dudy narasta nienawiść
Qwerty
rok temu
Próbuje nam się wmówić że A. Duda to prezydent Polsku, tymczasem to zwykły długopis służący czasem za marionetkę 😉
wda!
rok temu
Święta prawda!
LGTB
rok temu
Obawiam się, że oni wierzą w to co mówią.....
Ania
rok temu
Brawo Duda, barwo za odwagę!
Kgc
rok temu
Ci którzy wyrażają się złe o lgtb mogą się spotkać z tym ze ich syn/ córka lub wnuk/ wnuczka nim będą i zmienią zdanie na ten temat.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESlmAFA
bESlmAFB
bESlmAFC
bESlmAFD
bESlmAFE
bESlmAFj