Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Andrzej Duda w Kanale Zero. Zdradził, co myśli o MEMACH o sobie i wyznał: "Jestem DZIADERSEM"

209
Podziel się:

Andrzej Duda wystąpił w Kanale Zero. Podczas rozmowy z Krzysztofem Stanowskim i Robertem Mazurkiem został zapytany o stosunek do memów ze swoim udziałem. Przy okazji wspomniał o córce.

Andrzej Duda w Kanale Zero. Zdradził, co myśli o MEMACH o sobie i wyznał: "Jestem DZIADERSEM"
Andrzej Duda w Kanale Zero. Zdradził, jak reaguje na memy o sobie (YouTube)

Po odejściu z Kanału Sportowego Krzysztof Stanowski postanowił ruszyć z własnym kanałem w serwisie YouTube. Do współpracy zaprosił szereg różnorodnych postaci, w tym m.in. Tomasza Raczka, Tedego czy Monikę Goździalską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Andrzej Duda został "Węgielkiem"?

W piątek w Kanale Zero pojawił się pierwszy gość. Na rozmowę z Krzysztofem StanowskimRobertem Mazurkiem zgodził się bowiem Andrzej Duda.

Jak Andrzej Duda reaguje na memy o sobie?

Podczas wywiadu poruszono szereg tematów, zarówno tych związanych stricte z polityką, jak i tych bardziej przyziemnych. W pewnym momencie Stanowski poruszył wątek memów z głową państwa w roli głównej.

Panie prezydencie, padły tutaj trzy określenia, które gdzieś w przestrzeni krążą. Padło słowo "długopis", "notariusz", wcześniej słowo "Adrian". O wielu politykach tworzy się memy, z wielu się żartuje w internecie... Natomiast mam takie wrażenie, że na niespotykaną wcześniej skalę urząd prezydenta stał się memiczny. Czy nie ma Pan z tym problemu osobistego?

To dobrze, czy źle? - zapytał, śmiejąc się prezydent RP i dodał:

Nie, muszę powiedzieć, że nie mam z tym problemu osobistego. Niektóre memy powalają. Nieraz sam do rozpuku się śmieję z tych różnych dowcipów i niesamowitej inwencji, jaką mają ludzie. Kreatywność ludzi jest niesamowita - zachwycał się z uśmiechem na twarzy.

Chce nam Pan powiedzieć, że potrafi się z siebie śmiać? - zagaił zdziwiony Robert.

Myślę, że tak. Staram się mieć dystans do siebie. Patrzę na to spokojnie... Niektóre (memy - przyp.red.) są naprawdę świetne - powiedział.

Andrzej Duda wyznał, że jest "dziadersem"

Mazurek postanowił drążyć temat, po czasie wracając do kwestii wizerunku Dudy w sieci i spytał o to, jak czuje się z tym, że młode pokolenie postrzega go jako mema.

Niech Pan teraz spojrzy chłodno na siebie, na to, co osiągnął i czego się nie udało osiągnąć, i odpowie na to pytanie. Młodzi ludzie, co tu gadać, uważają Pana za mema. Być może każdego uznawaliby za mema...

Ciebie Robert też - wszedł mu w zdanie Stanowski.

Na szczęście oni się mną nie zajmują. Żyją sobie zupełnie bez świadomości o moim istnieniu - wyjaśnił dziennikarz i zwrócił się do prezydenta:

To nie boli? Nie ma Pan ochoty im powiedzieć: "Kurczę, ale ja jestem inny tak naprawdę, no polubcie mnie, uwierzcie mi!".

Przede wszystkim sam jestem ojcem i mam świadomość, że dla tych młodych ludzi, znacznie młodszych od mojej córki, to ja jestem po prostu dziadersem. Więc dzięki Bogu, że nie mówią, że jestem dziadersem, tylko że jestem memiczny. To jeszcze zabawnie brzmi. (...) Ciężka sprawa - skwitował.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: GODZINA ZERO #2 - ANDRZEJ DUDA WYWIAD - STANOWSKI I MAZUREK
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(209)
Roman
6 miesięcy temu
jak oni sie ubrali? Prezydent klasa
KrysiaP
6 miesięcy temu
Ja też śmiałam się do rozpuku z mema, na którym PAD bije brawo przestępcom, a oni mu...dopóki nie zrozumiałam, że to się wydarzyło naprawdę. Ile zostało? Półtora roku. Jakoś tak
❤🐳🤣
6 miesięcy temu
Jeny pudel jak tu wyrywasz a kontekstu 🤦‍♀️
?????
6 miesięcy temu
"Chciałem doprecyzować: to, że chcę stratować w wyborach na prezydenta Polski nie oznacza, że chcę być prezydentem Polski. Oznacza jedynie, że chcę startować i z bliska obserwować ten cyrk i wziąć udział w debatach:)" komu chcesz zabrać głosy i kto płaci?
🤓🤓🤓
6 miesięcy temu
"Hahahahaha, jaki uroczy paszkwilek:))))))" Stanowski o wpisie na pudelku. Czyta:)
Najnowsze komentarze (209)
Zyga
5 miesięcy temu
Zobaczcie na niego i oceńcie czy to to nadaje się nawet na mema
kasia
5 miesięcy temu
epika, liryka, dramat ten pan od sługopisu
lol
6 miesięcy temu
Duda nic już nie ociepli twojego wizerunku jesteś przegranym i skompromitowanym prezydentem najgorszym po 89 roku
Kasia
6 miesięcy temu
Żenada.
No tak
6 miesięcy temu
Prezydent mega na luzie ze zdrowym podejściem do życia, kulturą i klasą 😊 I zawsze potrafi się wypowiedzieć bez obrażania innych i agresji. Takich ludzi nam potrzeba !
Katolik
6 miesięcy temu
Nie uważam tego Pana za poważnego ostatnio w jego wypowiedzi o Krymie ten człowiek nie zna Historią jak czegoś niewiem to najpierw czytam albo się nie wypowiadam przecież to jest Głowa Państwa Litości chyba rodzina się wstydzi za niego.
xDDD
6 miesięcy temu
Mazurka niech ktoś wyprowadzi z błędu. Młodzi wiedzą, że istnieje, jest sporo memów o nim, niezbyt pochlebnych - niech wejdzie np. na wykop
Upadek.
6 miesięcy temu
Jaki kraj, taka elita. Smutno na to patrzeć.
Hm....
6 miesięcy temu
Widzę, że wyborcy koalicyjni 13 grudnia odbijają sobie za wywiad z Tuskiem, gdzie trzej smutni dziennikarze zadawali mu pytania na poziomie przedszkola.Oczywiście dziennikarza REPUBLIKI nie wpuścili. Ustawka, aż wstyd było patrzeć, że o słuchaniu nie wspomnę. Kompromitacja Tuska, to był miód na moje serce!!!
Lustro
6 miesięcy temu
The BEST President ever !!!
Asik
6 miesięcy temu
No to po raz pierwszy prezydent mnie super zaskoczył pozytywnie klasa, a pisowa nie jestem, ale panowie dziennikarze nie błysnęli i go nie zagieli
Loli
6 miesięcy temu
Nie wiem poco odbył sie ten wywiad
NAJLEPSZY PRE...
6 miesięcy temu
NAJLEPSZY PREZYDENT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ania
6 miesięcy temu
Świetny prezydent, ma za sobą wiele wspaniałych przemów i inicjatyw. Dobrze reprezentuje nasz kraj. Ci co krytykują to dziec i które nie pamiętają Komorowskiego i Kwacha
...
Następna strona