Unicorn
|
aktualizacja

Andrzej Duda zapowiada metamorfozę: "Chciałbym ZESZCZUPLEĆ". Trzymacie kciuki?

287
Podziel się

Prezydent podczas jednego z wywiadów przyznał, że niestety wciąż nie poświęca odpowiednio dużo czasu na aktywność fizyczną.

Andrzej Duda zapowiada metamorfozę: "Chciałbym ZESZCZUPLEĆ". Trzymacie kciuki?
(East News)

W zasadzie od momentu wygranych wyborów prezydenckich, media starannie relacjonują każde posunięcie Andrzeja Dudy. Z powodu swojej bogatej mimiki twarzy oraz wyjątkowej otwartości względem dziennikarzy prezydent RP szybko stał się nie tylko gwiazdą nagłówków tabloidów, lecz również bohaterem wielu internetowych memów.

W ostatnim czasie Duda najczęściej pojawiał się w mediach w kontekście Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mimo że przedstawiciele partii rządzącej raczej unikają angażowania się w słynną zbiórkę Jerzego Owsiaka, prezydent i pierwsza dama od lat chętnie wspierają akcję. W tym roku na charytatywną licytację zdecydowali się przekazać elementy garderoby, które towarzyszyły im podczas ważnych okazji.

Nie jest tajemnicą, że Andrzej Duda należy do grona miłośników aktywności fizycznej. Polityk kilkukrotnie brał udział w rozmaitych sportowych wydarzeniach. Od lat jest również zdeklarowanym pasjonatem narciarstwa. Prezydent wciąż uważa jednak, że w natłoku codziennych obowiązków powinien jeszcze intensywniej pracować nad swoją sylwetką. W rozmowie z Super Expressem przyznał, że w nowym roku zamierza przejść spektakularną metamorfozę.

"Chciałbym trochę zeszczupleć. To oznacza, że muszę wdrożyć więcej aktywności fizycznej w swój plan dnia. Od grudnia 2019 r. nie skorzystałem z jazdy po śniegu. W nowym roku również nie miałem jeszcze tej okazji" - zdradził dziennikarzowi prezydent.

Duda przyznał również, że wciąż głęboko wierzy, iż uda mu się w tym roku zaszaleć na stoku. Mało tego, przygotowuje się nawet do startu w charytatywnych zawodach zainicjowanych przez profesjonalną narciarkę alpejską.

"Mam nadzieję, że wezmę udział w zawodach charytatywnych, które są organizowane przez Małgorzatę Tlałkę-Długosz. Zawsze na nich jestem. Maraton charytatywny dla dzieci z niepełnosprawnościami to dla mnie priorytet i szczytna inicjatywa" – wyznał prezydent RP.

Myślicie, że Andrzejowi Dudzie uda się osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

KOMENTARZE
(287)
Lejzab
miesiąc temu
Dbanie o formę to ważny aspekt życia każdego z nas.
Kckkc
miesiąc temu
Jak w Kuchennych Rewolucjach Magda Gessler chciala nazwac knajpe „Maliniak” to wlasciciel zaprotestowal ze jego knajpa nie bd sie tak nazywac bo sie zle kojarzy akurat teraz w polsce heheh i Gesslerowa zmienila nazwe na „Malinows Spizarnia” jeheh
Gość
miesiąc temu
Wystarczy mniej żreć
Znawca
miesiąc temu
A nie zmądrzeć?
Jabadabaduuu
miesiąc temu
Mógłby zmądrzeć a nie zeszczuplec
Najnowsze komentarze (287)
tomek
miesiąc temu
hitler plus stalin w jednej osobie
katka
miesiąc temu
A ja się pytam , kto na jego wystąpieniach klaszcze?Bo to ,że gada bzdury, jest jasne jak słońce...tylko kto tam wiwatuje?też się wstydzę i gorzej , bo martwię się,że nie ma innego kontrkandydata, ponieważ opozycja zamiast wziąć się garść nic nie robi...
Gadzina
miesiąc temu
To prawda od początku kadencji znacznie mu się przytyło.
=&"2
miesiąc temu
Jak mi jest wstyd, że mamy takiego prezydenta i taki rząd. Jak to świadczy o mądrości narodu? Gdzie jej szukać?
To my Polacy
miesiąc temu
Jak już nie będziesz prezydentem to ze szczuplejsz albo idź na dietę najnisza krajowa
Karen
miesiąc temu
Mądry człowiek . Dba o dobry wizerunek Polski. Brawo Panie prezydecie
Klaun
miesiąc temu
On się uwielbia, upaja się swoim głosem, ciągle występuje, jak na arenie, jakiegoś cyrku. Mówi, mówi, tylko treści brak.
klementtyna
miesiąc temu
Lepiej by było żeby postanowił zmądrzeć...
oj tam
miesiąc temu
nie jest gruby ,a twarzy nie wyćwiczy ,taki typ
Oll
miesiąc temu
Najlepszy prezydent
Robson
miesiąc temu
Co za patafian... kto glosuje na takich ludzi...
Ada
miesiąc temu
Panie Prezydencie ! Dietka i siłownia, spacer codzienny, wyeliminować słodkie :) Polecam !
Slavko
miesiąc temu
A nie lepiej zmadrzec?
Gosc
miesiąc temu
Krakow się wstydzi za pisowska marionetkę.
...
Następna strona