Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Andrzej Kosmala ostrzega przed FAŁSZYWYMI zbiórkami na pomnik Krzysztofa Krawczyka: "To OSZUSTWO"

241
Podziel się

Wieloletni menadżer Krzysztofa Krawczyka Andrzej Kosmala zaznacza jednocześnie, że osoby chcące zrzucić się pomnik będą mogły już niedługo się wykazać. "Konto i adres podamy" - uspokaja.

Andrzej Kosmala ostrzega przed FAŁSZYWYMI zbiórkami na pomnik Krzysztofa Krawczyka: "To OSZUSTWO"
Menadżer Krzysztofa Krawczyka ostrzega przed fałszywymi zbiórkami na jego pomnik (fot. AKPA)
bErpIHiZ

Niemalże od chwili śmierci Krzysztofa Krawczyka jego bliscy popadli w konflikt, którego zarzewiem, według Ewy Krawczyk, miał być członek Trubadurów Marian Lichtman. Zdaniem Andrzeja Kosmali, wieloletniego menadżera i przyjaciela zmarłego muzyka, Lichtman rozprowadza po plotkarskich tytułach krzywdzące informacje.

Na domiar złego okazuje się, że istnieje grono osób wprost chcących zarobić na śmierci Krzysztofa Krawczyka. W poniedziałkowe popołudnie Andrzej Kosmala postanowił ostrzec fanów muzyka przed fałszerzami zbierającymi w sieci fundusze na rzekomą budowę pomnika ku czci legendy polskiej estrady.

bErpIHjb
Zobacz także: Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka. Na zawsze zostanie w naszej pamięci

Kochani! Ta zrzutka jest nieprawdziwa! Nikt z nami nie rozmawiał! Tworzymy dopiero komitet konkursowy i jury. Konto i adres podamy. Proszę się wstrzymać ze wszelkimi wpłatami! To oszustwo! - alarmuje Kosmala pod linkiem do fałszywej zbiórki, przy okazji napominając o możliwości odłożenia pieniędzy na inną zbiórkę, tym razem nadzorowaną przez niego.

bErpIHjh

Choć znaczna część komentujących wyraziła oburzenie próbą wyłudzenia, niektórzy użytkownicy sieci zauważyli, że tak wczesne ogłaszanie "konkursów i jurorskiego panelu" w ogóle może być odebrane jako "nie na miejscu".

Fałszywe zbiórki nie od dziś istnieją, ale robienie konkursu i organizowanie jury od sprawy powstania pomnika, to już jak dla mnie robi się niesmaczne. Ledwo Pan Krawczyk odszedł, a tu sensacja za sensacja. Teraz konkurs, jury i konto? Co będzie następne? - czytamy we wpisie rozczarowanej fanki.

Ma waszym zdaniem rację?

bErpIHji
bErpIHjC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(241)
popieram
3 miesiące temu
popieram Pana Kosmalę
proszę o link
3 miesiące temu
dorzucę, gdzie link do zbiórki?
bosko
3 miesiące temu
wspaniała inicjatywa
bErpIHjD
!!!!!
3 miesiące temu
brawo Panie Kosmala
super!
3 miesiące temu
panie Kosmala super inicjatywa!
Najnowsze komentarze (241)
zzz
3 miesiące temu
bez przesady pomysl na nabicie sobie kieszeni co na pomnk nie mial odlozone
PODZIEKOWALI?...
3 miesiące temu
ZAMIAST PODZIĘKOWAĆ OBRAŻALI UCZESTNIKÓW POGRZEBU I URUCHOMILI NA FB WŁASNY LANS ORAZ NERWOWE SZUKANIE KASY! Dobrym zwyczajem jest, że najbliższa rodzina po pogrzebie dziękuje uczestnikom pogrzebu za okazaną życzliwość, wsparcie, wszelką pomoc, złożone kondolencje, wieńce i kwiaty oraz zamówione msze święte w intencji zmarłego. Bliscy KK - żona i Kosmala, na to się nie zdobyli, choć aktywność na fb rozpoczęli kilka godzin po powrocie z cmentarza. Jak widać oni SĄ KULTURALNI INACZEJ! I nie tłumaczy ich żałoba, bo w innych aspektach sami jej nie uszanowali.
Ada13
3 miesiące temu
A dlaczego Wodecki i wielu innych nie mają pomników to wstyd i hańba zbudujcie mu za swoje pieniądze
Zuza
3 miesiące temu
No to juz jest granda!!!!Jakakolwiek zrzutka na pomink KK organizowana przez A.Kosmale to przekroczenie wszystkich barier pazernosci I obludy!!!Widac,ze ter az bedzieszty tworzyly kult KK'Jeszcze chwila I koncert na cmentarzu w Grotnikach,sklep z pamiatkami etc,etc.Palma facetowi odbija z pazernosci.
Wkurzony
3 miesiące temu
Jeszcze czego! To już jest ha''' tyle kasy mają o jeszcze na pomniki wołają!!!
Fra
3 miesiące temu
Ten Kosmala taki tez okraglutki, w typie Ewy. Wcale sie nie zdziwie jak bedzie romansidlo.
Lud
3 miesiące temu
Tyle rodziny Ewki utrzymywał, to niech postawią , mu pomnik. Co za zbiórki. Wstyd . Pogrzeb wystawny lepszy od księcia Filipa. Wstyd.
Olek
3 miesiące temu
Kosmala z Ewka i córkami mają żałosne pomysly
bErpIHjv
Krzychu
3 miesiące temu
Ten Kosmatka z Ewka są bez wstydu państwowy pogrzeb KK miał a oni chcą wyciągnąć od ludzi kase
Henry
3 miesiące temu
Kosmatka mówi bzdury
Sylwek
3 miesiące temu
Pomnik powinna postawić Ewka i córki adoptowane KK to ich obowiazek
Gertruda
3 miesiące temu
Nie popieram Pana Kosmali
Gość
3 miesiące temu
Pan Krawczyk i jego rodzina to zamożni ludzie. Zbieranie na pomnik jest żenujące. Wstyd
Ano
3 miesiące temu
Nie podoba mi się ten Kosmala , ciekawo czy byłby przyjacielem Krawczyka , gdyby Krawczyk był biedny ? Trzymał się tylko dla pieniędzy. A zbiórka dla Krawczyka na pomnik to żenada i wstyd . Niech nie udają biednych
...
Następna strona
bErpIHjX