Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|
aktualizacja

Andrzej Sołtysik do Elżbiety Zapendowskiej: "Pojawiają się plotki o HOMOSEKSUALIZMIE Kuby Wojewódzkiego...". Tak zareagowała

151
Podziel się:

Elżbieta Zapendowska udzieliła wywiadu, w którym wróciła pamięcią do pierwszej edycji "Idola" i otworzyła się na temat znajomości z Kubą Wojewódzkim. Krytyczka zabrała głos w sprawie jego problemów biznesowych i plotek o... odmiennej orientacji seksualnej.

Andrzej Sołtysik do Elżbiety Zapendowskiej: "Pojawiają się plotki o HOMOSEKSUALIZMIE Kuby Wojewódzkiego...". Tak zareagowała
Elżbieta Zapendowska o znajomości z Kubą Wojewódzkim (KAPiF)

Elżbieta Zapendowska udzieliła we wtorek wywiadu, w którym wróciła pamięcią do pierwszej edycji polskiego "Idola". Krytyczka z sentymentem wspominała swój udział w muzycznym show. Nie obyło się też bez nawiązań do ówczesnego jury, do którego należeli Zapendowska, Kuba Wojewódzki, Jacek Cygan oraz Robert Leszczyński.

Specjalistka od emisji głosu zdradziła, że choć przed "Idolem" nie znała Wojewódzkiego, to ich wspólny udział w programie zaowocował przyjaźnią, która trwa po dziś dzień.

Zachowywał się, jakby miał 12 lat, wyglądał, jakby miał 16. Kuba jest bystry i będzie. [...] Dla mnie był odkryciem, bo ja go nigdy wcześniej nie znałam. Znałam Roberta i Jacka, natomiast Kuby nie - powiedziała w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem dla Świata Gwiazd.

Elżbieta Zapendowska komentuje problemy biznesowe Kuby Wojewódzkiego

Pozostając przy temacie Kuby, dziennikarz postanowił poruszyć wątek jego kłopotów biznesowych. Media od dłuższego czasu informują o problemach finansowych spółki Manufaktura Piwa, Wódki i Wina, której Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot są akcjonariuszami. Zapendowska wyznała, że ten temat w ogóle je nie obchodzi.

A co mnie to obchodzi, jak idą jego interesy. Ważne, że się lubimy i gadamy ze sobą od czasu do czasu - skomentowała.

Elżbieta zareagowała podobnie na aluzje dotyczące krążących w rodzimym show-biznesie plotek o rzekomym homoseksualizmie Wojewódzkiego.

Mnie w ogóle nie przeszkadzają czyjekolwiek skłonności. Nie będę się ustosunkowywać - podsumowała.

Kuba będzie wdzięczny?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(151)
fghjk
2 miesiące temu
normalna reakcja dorosłej kobiety . i tyle poza tym widziałam chwile wywiad , rozmowa treściwa ,pani zapendowska ma określone zdanie na każdy temat , nie boi się wyrażać swojej opinii
Nick
2 miesiące temu
Myślałam, że to wiadomo od jakiś 20 lat. Z drugiej strony - to jest jego prywatna sprawa i się nie musi się tym dzielić (i w sumie to pewnie też nikogo nie obchodzi). Bez sensu pytania dziennikarzy o takie rzeczy.
Izka
2 miesiące temu
Nigdy nie pasował mi Sołtysik jako redaktor,jako prowadzący jakikolwiek program.On się do tego po prostu nie nadaje.Jest też mało taktowny
Lalalala
2 miesiące temu
Generalnie potwierdziła, gdyż nie zaprzeczyła 😂
Pola
2 miesiące temu
Kto w ogóle słucha tego Sołtysika?! Nie ma innych ?
Najnowsze komentarze (151)
Miejski drwal
2 miesiące temu
A ja kocham łysych, brzuchatych, cycatych, brodatych, aktywnych i mocno owłosionych samców jak mój Andrzejek‼️ a tak w ogóle to kojarzycie mnie z insta?
era
2 miesiące temu
mnie wisi co on robi w zyciu
gosc
2 miesiące temu
a co komu do jego orientacji ?
Stella
2 miesiące temu
I dobrze odpowiedziała... Nas powinien interesować tylko program, który dziennikarz prowadzi. A co robi poza godzinami nagrań to jego sprawa...
sss
2 miesiące temu
czyli potwierdziła ;)
gość
2 miesiące temu
BRAWO PANI ELŻBIETO !!!!
Poliszynel
2 miesiące temu
Ameryki nie odkryła.
Uuuu
2 miesiące temu
"Plotki"... "pojawiają się"... wiadomo od lat, co najmniej od słynnego placzliwegl występu Muchy u niego 😂
Gość
2 miesiące temu
Z rozrzewnieniem wspominam czasy, kiedy pani Zapendowska była w jury --oceniała zawsze fachowo , trafnie i nieraz pomimo nacisku komisji trwała przy swoich zawsze celnych ocenach .
Judyta
2 miesiące temu
Elżbieta,szczera do bólu, niezwykle inteligentna, chętnie jej słuchamy.
Róża
2 miesiące temu
Ela wróć, mamy dosyć ignorantów oceniających zdolności muzyczne naszej młodzieży.
Kolo
2 miesiące temu
Tęsknię za tą panią, prawdziwa bardzo obiektywna profesjonalistka, ale takie to wiadomo zawsze się komuś narażą i tyle w temacie.
Opinia
2 miesiące temu
Jak mozna zadac komus pytanie o orientacje sex drugiej osoby? Jak mozna pytac w ogole o osobiste bardzo prywatne sprawy? O pieniadze, brak potomstwa, sprawy lozkowe,uklady rodzinne to powinny byc dla DZIENNIKARZA !!!!! tematy tabu
???
2 miesiące temu
Chyba że ktoś preferuje jak namłodszych czy jest aż tak tolerancyjna, że to też jej nie przeszkadza?
...
Następna strona