Kokosimo
|
aktualizacja

Andzia z "Warsaw Shore" twierdzi, że odmówiono jej pomocy, choć jest zakażona koronawirusem: "Jedynym symptomem jest ZANIK KUBKÓW SMAKOWYCH"

619
Podziel się

"Zawsze powtarzam, że nienawidzę Polski, bo wszyscy się tu na ciebie wypinają" - grzmiała celebrytka, narzekając na brak pomocy.

Andzia z "Warsaw Shore" twierdzi, że odmówiono jej pomocy, choć jest zakażona koronawirusem: "Jedynym symptomem jest ZANIK KUBKÓW SMAKOWYCH"
Andzia z "Wasraw Shore" (Instagram, Instagram)

Koronawirus zatacza coraz szersze kręgi, wywołując na świecie zbiorową histerię. Wśród dziesiątek tysięcy zarażonych COVID-19 można wymienić wiele osób publicznych, w tym Toma Hanksa, Idrisa Elbę czy księcia Alberta. Śmiercionośny wirus zbiera żniwo również w Polsce, gdzie na dziś dzień zarażonych jest około 350 osób (przynajmniej oficjalnie).

W związku z panującą w kraju pandemią rząd przywrócił granice i wprowadził obowiązkową kwarantannę, w rezultacie przymuszając Polaków do zamknięcia się w domach na cztery spusty. Okazuje się, że wśród zakażonych znalazła się znana z Warsaw Shore Andzia, która zakończyła swoją przygodę z programem zaledwie po jednym sezonie.

Andzia skarży się na swoim instastory, że odmówiono jej udzielenia pomocy, mimo "stuprocentowej pewności", iż nabawiła się koronawirusa podczas wakacji w Austrii. Nie podaje jednak, gdzie uzyskała informację o "pozytywnym wyniku" testu.

Korzystając z tego, że mam dość sporo obserwatorów nagłośnię aferę koronawirusa, która jest tak pokazana, jakiej to pomocy nie otrzymacie na granicy. To jest gó**o prawa. To, co przeżywałam przez ostatnie dni, to jest jedna wielka paranoja. Otrzymałam telefon, niestety z niezbyt fajną informacją dla mnie, że mój wynik jest pozytywny. Dzwonię na wszelkie informacje, sanepid, szpital, oddział zakaźny we Wrocławiu. I ja słyszę, że każdy może sobie powiedzieć, że ma koronawirus. Człowieku, wracam z miejsca, gdzie 80 proc. osób jest zarażonych. 50 proc. leży w szpitalu, z czego jeden z moich znajomych został zabrany helikopterem z 40 stopniami gorączki. Wyobrażacie sobie, żeby chora osoba nie otrzymała pomocy? Nie życzę nikomu, żeby go coś takiego spotkało.

Gwiazda Warsaw Shore wyjawiła, że w jej przypadku objawami zakażenia są... brak smaku i powonienia oraz przewlekły ból głowy. Tymczasem na stronie Ministerstwa Zdrowia czytamy, że koronawirus powoduje: gorączkę, kaszel, duszności i ból mięśni.

Jedynym symptomem u mnie to zanik kubków smakowych. Nie czuje w smaku, nie mam węchu. Strasznie boli mnie głowa. Martwię się o moją rodzinę, nie chcę nikogo zarazić. Siedzę w domu. Ale nikt nie chce udzielić mi pomocy. To co się tu odpierdziela, to jest jakaś maniana.

Na koniec rozeźlona Andzia zaznaczyła, iż "zawsze powtarza, że nienawidzi Polski, bo wszyscy się tu na ciebie wypinają".

Rozumiecie jej wzburzenie?

KOMENTARZE
(619)
Nick
2 tyg. temu
Po co tu wróciła z wirusem? My nienawidzimy takich egoistów za to :)
Luzik
2 tyg. temu
Spoko, korona na plastiku nie żeruje
Angel
2 tyg. temu
Co to za baba Jaga ? Potwôr nie kobieta .
klara
2 tyg. temu
jezu drogi co to za straszydło?
anonim
2 tyg. temu
Kto to?
Najnowsze komentarze (619)
Anna
1 tyg. temu
Nie ma kraju, w którym stwierdzono 80% osób zarażonych, a 50% obywateli leży w szpitalach - to drugie nawet nie byłoby możliwe... a hospitalizacji wymaaga tylko kilka procent zarażonych, z samą gorączką i kaszlem leczymy się w domu. Po co sianie to sianie paniki....
adegie
1 tyg. temu
Przyjechała z Austrii, ze znajomymi z obcymi ludźmi wiedząc że może być zarażona. Więc powinna się zamknąć a nie czegoś żądać. My żądamy żeby nas nie narażać.WSTYDU NIE MA
Glogow
2 tyg. temu
Kobieto zero mózgu masz!!! Celebrytka 🤣🤣🤣🤣chyba Głogowski glonojad
Janek kos
2 tyg. temu
Kobieto zmień lekarza bo obecny Cię okłamuje
Pati
2 tyg. temu
.... szanowna Pani, to nie koronawirus a botoks zaczyna się coraz głębiej wchłaniać i poraża coraz większe obszary.
Eva
2 tyg. temu
Nie rozumie oburzenia jak również nie rozumie jej brwi na czole ust napompowanych do maximum i cycków większych niz głowa
JerzyzBrzeży
2 tyg. temu
Na górnym zdjęciu widać nawet moment (a właściwie moet) zakażenia tym patogenem.
JerzyzBrzeży
2 tyg. temu
Na górnym zdjęciu widać nawet moment (a właściwie moet) zakażenia tym patogenem.
Jeg
2 tyg. temu
Nie wiem kim jest ta dziwnie wygladajaca pani, nie twierdze, ze jest chora czy zdrowa. Warto doczytac, ze u osob zarazonych jako jeden z objawow wystepuje zaburzenie wechu lub smaku. Osoba piszaca artykul powinna uzupelnic wiedze zanim zacznie publicznie kpic.
Agutka
2 tyg. temu
Mogła pomyśleć choć myślenie widać boli co niektorych
heheszki
2 tyg. temu
sorry bejbe selekcja naturalna
Iwona
2 tyg. temu
Chyba chce znowu zabłysnąć i myśli że przez wirusa znowu będzie celebrytka co za sztuczna i pusta osoba.
Luka
2 tyg. temu
Nie nawidzą Polski A tyle tysięcy ludzi zjechali do Polski nawet te ktorze zapomnieli jak Polska wygląda.
Doris
2 tyg. temu
W główce się pannie przewraca , chce zrobić koło Siebie zamęt. Jak traktuje, tak będzie traktowana.
...
Następna strona