Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Aneta Zając POKAZAŁA UKOCHANEGO bawiącego się z jej synami (FOTO)

177
Podziel się

Aneta Zając po burzliwym rozstaniu z ojcem swoich dzieci, Mikołajem Krawczykiem, ułożyła sobie życie na nowo. Internauci zachwycają się jej obecnym partnerem i wbijają szpilę Krawczykowi.

Aneta Zając POKAZAŁA UKOCHANEGO bawiącego się z jej synami (FOTO)
Aneta Zając pokazała, jak nowy partner bawi się z jej synami (East News, Instagram)
bEiaSpph

Aneta Zając przed laty związała się z Mikołajem Krawczykiem, którego poznała na planie Pierwszej miłości. Wkrótce aktorka zaszła w ciążę i urodziła synów, którzy byli wcześniakami i wymagali rehabilitacji. Niestety w tym czasie Krawczyk zauroczył się inną koleżanką z planu, Agnieszką Włodarczyk, z którą stworzył "ciało astralne" i porzucił dla niej rodzinę.

Przez długi czas Zając i Krawczyk mieli problem z dojściem do porozumienia. Padały zarzuty, że aktor nie kwapi się do płacenia alimentów i nie dba o kontakt z dziećmi.

bEiaSppj
Zobacz także: Aneta Zając: "Nic bym w życiu nie zmieniła. Jest piękne!"

Dopiero gdy Mikołaj związał się z Sylwią Juszczak, relacje uległy poprawie i obecnie wszyscy zdają się tworzyć szczęśliwą, patchworkową rodzinę.

bEiaSppp

Poukładanie życia na nowo zajęło Anecie Zając więcej czasu niż jej eks, ale obecnie jest w szczęśliwym związku. Nowy partner szybko znalazł wspólny język z jej synami.

W poniedziałek Aneta pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ukochanego, który nosi chłopców na rękach podczas spaceru po lesie. Fani są zachwyceni ich relacją.

"Piękny widok", "Cudnie. Od razu widać, że ma Pani same Skarby u boku. Żeby każdy mężczyzna miał takie podejście do dzieci. Gratuluję dobrego wyboru" - piszą w komentarzach.

Myślicie, że Krawczyk poczuje się urażony?

bEiaSppq

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEiaSppr
bEiaSppK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(177)
Ela
3 miesiące temu
Wreszcie Pani Anetko.Duzo szczęścia życzę
no i super!
3 miesiące temu
No i super! Pani Aneto ma Pani super dzieciaki i faceta. Krawczyk już nie może decydować o bliźniakach bo sąd mu ograniczył władzę rodzicielską za to co wywijał. A to że Krawczyk nie płaci nadal alimentów i komornik go ściga, to jak to się mówi, karma go w końcu złapie. A jak nie karma to dzieciaki gdy dorosną będą czuli obrzydzenie do ojca który ich zaniedbywał i nie wspierał finansowo, tylko ich wykorzystywał do poprawienia swojego wizerunku.
Barc
3 miesiące temu
Krawczyk to brak .Sam fakt,ze nie uszanowal prawa do prywatnosci swoich synow,wiedzac ,ze matce na tym zalezy,ktora usilnie chroni ich twarze przed publika.dno.
bEiaSppL
Ola
3 miesiące temu
Krawczyk to dno !!
Mol
3 miesiące temu
Brawo Pani Anetko! Niech teraz żałuje co stracił. Pozdrawiam panią serdecznie.
Najnowsze komentarze (177)
hnh
3 tyg. temu
szkoda że krawczyk nie chciał Anety
vczx
3 tyg. temu
Aneta nikogo nie ma
vczx
3 tyg. temu
mineły te czasy Anety
Osoba
4 tyg. temu
ONA UWAZA NA SŁOWA NIE BÓJ SIĘ
SANDRA
4 tyg. temu
Tylko slyszalam z jej ust słowo czy ty musisz mi dowalić
Osoba
4 tyg. temu
NIE SANDRUS BADZ SPOKOJNA TWOJA ANETA NIE UŻYWA WULGARYZMOW
SANDRA
4 tyg. temu
BAŁAM SIE ZE MOJA ANETA ZAJAC PRZEKLINA
Osoba
4 tyg. temu
Nie ANETA ZAJAC NIE PRZEKLINA NIGDY
bEiaSppD
SANDRA
4 tyg. temu
Czy ANETA ZAJAC PRZEKLINA
12;36 29
miesiąc temu
Stare
Oks
2 miesiące temu
Nie oglądam "pierwszej miłości" i średnio aktoreczkę kojarzę, ale życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, bo chyba nie miała do tej pory okazji spotkać dobrych, odpowiedzialnych facetów skoro typ zostawił ją i malutkie, chore dzieci dla innej.
Ble
2 miesiące temu
popatrzcie kobiety, jak się kończy łapanie faceta na brzuch, samotne macierzyństwo i udawanie szczęścia przy pomocy zdjec z jakimś anonkiem. I po co ci to było?
Super babka
2 miesiące temu
Pamietam ją!17 lat temu w Łodzkiej Filmowce,tak spojrzą na mie dziwie ",taka matura,niziutka,ładniutka dziewczyna.Ptzykre,ze zostala 2 blizikaami sama
dużo miłosci!
2 miesiące temu
Bardzo fajne i wiele mówiące ujecia, bez nachalnego lansu na seksie pozamałzenskim ze zdradą w tle oraz ekspresowej ciązy z takiego związku jak u Włodarczyk, ale do tego trzeba mieć jakis poziom kultury
...
Następna strona
bEiaSpqf