Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zając i Krawczyk spotkają się w sądzie. "Aneta nie odpuści"

170
Podziel się:

Mikołaj jest winien synom 15 tysięcy złotych z tytułu zaległych alimentów. "Zabiera ich na wycieczki i uważa, że to wystarczy”.

Zając i Krawczyk spotkają się w sądzie. "Aneta nie odpuści"

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk rozstali się sześć lat temu, krótko po narodzinach wspólnych dwóch synów. Ponieważ dzieci przyszły na świat jako wcześniaki i wymagały długotrwałej rehabilitacji, Krawczyk, którego ta sytuacja chyba przerosła, coraz więcej czasu spędzał na planie Pierwszej miłości. W tych trudnych chwilach wsparcie okazała mu koleżanka z planu, Agnieszka Włodarczyk. Ostatecznie doszli do wniosku, że są "jednym ciałem astralnym" i postanowili zbudować związek na nieszczęściu porzuconej Anety.

Sąd uznał jednak, że nawet jeśli "cały wszechświat sprzyja miłości" Agnieszki i Mikołaja, o czym gorąco zapewniali w Vivie, to nie jest wystarczający powód, by Krawczyk migał się od finansowej odpowiedzialności za dzieci. Skończyło się zasądzeniem alimentów w kwocie 3 tysięcy złotych miesięcznie. Krawczyk płacił je w zależności od humoru, jednak odkąd rozstał się z Agnieszką Włodarczyk, pieniądze zaczęły wpływać na konto Anety prawie regularnie.

Niestety, kiedy już nabrała nadziei, że tak zostanie, Mikołaj znów postanowił zaoszczędzić na własnych dzieciach i w listopadzie przestał płacić alimenty.
Zając zgłosiła sprawę komornikowi, jednak ten nic nie wskórał, gdyż Mikołaj przezornie wyczyścił swoje konto i wszystkie pieniądze przelał Sylwiii Juszczak, swojej nowej żonie.

W tej sytuacji Aneta zdecydowała się iść do sądu. Termin pierwszej rozprawy został wyznaczony na maj. Tymczasem dług alimentacyjny Krawczyka urósł do 15 tysięcy.

Aneta nie odpuści. Zrobi wszystko, by zapewnić synom dostatnie życie - ujawnia znajomy aktorki w rozmowie z Faktem. Ma nadzieję, że Krawczyk w końcu zapłaci jej zaległą kwotę. Mikołaj chętnie zajmuje się synami, zabiera ich na wycieczki i kupuje nowe ubrania oraz prezenty. Uważa, że to wystarczy. Złożył w sądzie osobny wniosek o obniżenie alimentów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(170)
Gość
5 lata temu
Facet, który nie łoży na swoje własne dzieci, nie jest żadnym facetem. Tffffu.
Gośćwera
5 lata temu
Nie rozumiem jak można nie płacić na własne dzieci, tym bardziej, że do biednych nie należy...
Gość
5 lata temu
B***e nie ojciec!!!!!
gość
5 lata temu
powinien zaplacic z odsetkami, jest jednym z tych niedorozwojow
gość
5 lata temu
Jak ten chłopczyna ma płacić alimenty, jak tak naprawdę to trzeba by płacić na niego, bo to dziecko w skórze dorosłego faceta
Najnowsze komentarze (170)
Gość
5 lata temu
SKnera
Gość
5 lata temu
Co za facet
gość
5 lata temu
Nie ma "zmiłuj". Zając nie odpuszczała Krawczykowi ani przed tem, ani potem, ani teraz. TEN TYP TAK MA.
gość
5 lata temu
Nie rozumiem po co Zając od lat afiszuje się w Pudelku na zdjęciach razem z Krawczykiem? O co jej dalej idzie? Wg mnie to jest już choroba. Facet jej nie kocha tyle lat, ożenił się, a ona ciągle u jego boku sterczy. Gdyby to były jakieś wspólne i aktualne zdjęcia z dziećmi z jakiegoś spaceru? Ale to przy jej charakterku raczej niemożliwe. Biedne te dzieci.
gość
5 lata temu
Aneta masz strasznie prymitywne i wulgarne fanki
Gość
5 lata temu
Dziad bez ambicji
gość
5 lata temu
Złamas. Każdego alimenciarza kastrować.
gość
5 lata temu
No i właśnie dlatego nie poleciałbym na Anecię!
Gość
5 lata temu
Potworem durnowata jesteś Ty ...Lecz się bo masz ucisk na mózgu
Gość
5 lata temu
Gnojek
gość
5 lata temu
nie wina ,tylko przyczyna ,jak kros po 7 latach od rozstania nadal nie ma refleksji że tez się przyczynił do rozpadu związku to potrzebuje terapii ,zdrada to jest skutek a nie przyczyna,macie po 13 lat że tego nie wiecie?
gość
5 lata temu
Ile wam Krawczyk płaci że odwracacie kota ogonem,przypomina ze to on odszedł,dzieci miały kilka miesięcy jak się lansował z inna w Vivie, opwiadając żenujące historie i od tego sie zaczęła,Nie od Zając,a teraz próbujecie wmówic ze to jej wina,żałosne to,zaręczam ze dwie lub trzy osoby które tu wypisują te bzdury nie zmienia nastawienia do niej i nie umniejsza jego winy,koniec ,kropka.
gość
5 lata temu
Zaczęła od TzG i tak "bidula" ciągnie ten swój melodramat,a nienawiść do Krawczyka już ją zaślepiła. Może jakby już ktoś ją wreszcie zechciał to przestałaby latać po brukowcach i Pudelku.
gość
5 lata temu
Jakiej "nowej żonie"? Pudelek! Krawczyk przed p.Juszczak nigdy nie miał żony!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie