Poniedziałek 09.04.2018

Zając i Krawczyk spotkają się w sądzie. "Aneta nie odpuści"

Aneta Zając Mikołaj Krawczyk Sylwia Juszczak

Zając i Krawczyk spotkają się w sądzie. "Aneta nie odpuści"Fot. ONSAneta Zając i Mikołaj Krawczyk rozstali się sześć lat temu, krótko po narodzinach wspólnych dwóch synów. Ponieważ dzieci przyszły na świat jako wcześniaki i wymagały długotrwałej rehabilitacji, Krawczyk, którego ta sytuacja chyba przerosła, coraz więcej czasu spędzał na planie Pierwszej miłości. W tych trudnych chwilach wsparcie okazała mu koleżanka z planu, Agnieszka Włodarczyk. Ostatecznie doszli do wniosku, że są "jednym ciałem astralnym" i postanowili zbudować związek na nieszczęściu porzuconej Anety.

Sąd uznał jednak, że nawet jeśli "cały wszechświat sprzyja miłości" Agnieszki i Mikołaja, o czym gorąco zapewniali w Vivie, to nie jest wystarczający powód, by Krawczyk migał się od finansowej odpowiedzialności za dzieci. Skończyło się zasądzeniem alimentów w kwocie 3 tysięcy złotych miesięcznie. Krawczyk płacił je w zależności od humoru, jednak odkąd rozstał się z Agnieszką Włodarczyk, pieniądze zaczęły wpływać na konto Anety prawie regularnie.

Niestety, kiedy już nabrała nadziei, że tak zostanie, Mikołaj znów postanowił zaoszczędzić na własnych dzieciach i w listopadzie przestał płacić alimenty.
Zając zgłosiła sprawę komornikowi, jednak ten nic nie wskórał, gdyż Mikołaj przezornie wyczyścił swoje konto i wszystkie pieniądze przelał Sylwiii Juszczak, swojej nowej żonie.

W tej sytuacji Aneta zdecydowała się iść do sądu. Termin pierwszej rozprawy został wyznaczony na maj. Tymczasem dług alimentacyjny Krawczyka urósł do 15 tysięcy.

Aneta nie odpuści. Zrobi wszystko, by zapewnić synom dostatnie życie - ujawnia znajomy aktorki w rozmowie z Faktem. Ma nadzieję, że Krawczyk w końcu zapłaci jej zaległą kwotę. Mikołaj chętnie zajmuje się synami, zabiera ich na wycieczki i kupuje nowe ubrania oraz prezenty. Uważa, że to wystarczy. Złożył w sądzie osobny wniosek o obniżenie alimentów.

Fot. ONSFot. ONSFot. ONSFot. ONS
Fot. ONS

 
Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (303)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 303
Odpowiedz
9 40
zgłoś
gość 09.04.2018 11:29
fajna jest ciupciałbym
Odpowiedz
17 98
zgłoś
Gość 09.04.2018 11:29
Skoro kobieta postawila sobie ta cel zycia gonic tego cieniasa po sadach, to prosze... swoja droga na co ona liczyla?
Odpowiedz
517 21
zgłoś
Gość 09.04.2018 11:29
Facet, który nie łoży na swoje własne dzieci, nie jest żadnym facetem. Tffffu.
Odpowiedz
37 13
zgłoś
Gość 09.04.2018 11:31
Patologia
Odpowiedz
457 13
zgłoś
Gośćwera 09.04.2018 11:32
Nie rozumiem jak można nie płacić na własne dzieci, tym bardziej, że do biednych nie należy...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 303