Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeprowadzili się przez SĄSIADÓW: "Mieliśmy dość. OBRZYDLIWA SPRAWA" (FOTO)

87
Podziel się:

Znani ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak właśnie zmienili lokum. W odpowiedzi na pytania fanów Anita wyjaśniła, dlaczego zdecydowali się na przeprowadzkę. Okazuje się, że jednym z powodów byli pewni wyjątkowo uciążliwi sąsiedzi...

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeprowadzili się przez SĄSIADÓW: "Mieliśmy dość. OBRZYDLIWA SPRAWA" (FOTO)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska zdradza powody przeprowadzki (Instagram)

Większość małżeństw ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przetrwała z dala od telewizyjnych kamer. Jeden z nielicznych wyjątków stanowi związek Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka. Uczestnicy trzeciej edycji programu już od lat cieszą się małżeńskim szczęściem i wspólnie wychowują dwójkę pociech - Jerzego i Biankę.

Ostatnio Anita Szydłowska pochwaliła się w sieci, że jej rodzina właśnie przeprowadziła się do nowego gniazdka. Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaprezentowała na Instagramie zdjęcie świeżo urządzonego salonu, nie kryjąc przy tym radości. Co ciekawe, dla wielu obserwatorów Anity i Adriana ich przeprowadzka była sporym zaskoczeniem. W poniedziałek Szydłowska postanowiła więc odnieść się do ich komentarzy i w serii wpisów na InstaStories wyjaśniła, dlaczego wraz z mężem zdecydowali się na zmianę lokum. Para miała kilka poważnych powodów, by wyruszyć na poszukiwania nowego gniazdka.

Dużo osób pyta, skąd przeprowadzka... Przecież uwielbiałam swój ogródek. Więc powody były trzy - rozpoczęła Anita.

Szydłowska wyjawiła, że przeszkadzały im korki. Przyznała także, że w starym mieszkaniu jej rodzinie poważnie zaczął doskwierać brak przestrzeni.

Po prostu przestaliśmy się mieścić. Upychanie rzeczy po kątach, brak przejścia w sypialni przez łóżeczko małej - wyjaśniła.

Okazuje się, że Anita i Adrian borykali się z jeszcze jednym problemem, który blondynka określiła mianem "obrzydliwej sprawy". Małżonkowie musieli znosić wyjątkowo uciążliwych sąsiadów, a konkretniej stado gołębi, które osiedliło się w niezamieszkanym lokalu piętro wyżej. Szydłowska pokazała obserwatorom zdjęcia, na których widać, że grupa ptaków niespecjalnie szanowała ich własność prywatną, załatwiając swe potrzeby na ogrodowe meble czy dekoracje.

Na dowód pokazała wyjątkowo "drastyczne" zdjęcie, które opisała słowem "sąsiedzi".

Kolejnego powodu proszę, żeby nie oglądały osoby o słabych nerwach, wrażliwe - przestrzegła. Jest to obrzydliwa sprawa, a my powzięliśmy środki, aby odzyskać odszkodowanie od administracji budynku, która przez pół roku nie reagowała na nasze prośby - zdradziła.

Nie chcę nawet mówić, ile chorób, szczególnie groźnych dla dzieci, znajduje się w tym. Od paru miesięcy w niezamieszkanym mieszkaniu zalęgły się gołębie. 14, jeżeli dobrze liczyliśmy, ale powiększało się co jakiś czas. Część ogródka stała się po prostu kuwetą. Codzienne mycie i dezynfekcja. Administracja nie pomogła... Mieliśmy dość. Nie zliczę ilości zniszczonych rzeczy - przyznała.

Co ciekawe, sprawa z gołębiami nie była pierwszym incydentem małżonków z sąsiadami w roli głównej. Kilka miesięcy temu Anita narzekała w sieci, że jednej z mieszkanek bloku wyjątkowo nie spodobały się pozostawione przez nich na korytarzu dziecięce foteliki. Choć, jak zapewniła Szydłowska, siedziska stały przed drzwiami zaledwie pół godziny, wspomniana kobieta zdążyła interweniować i potępić ich zachowanie w specjalnej notatce.

Myślicie, że tym razem Anita i Adrian będą mieli więcej szczęścia w kwestii sąsiadów?

A jeśli chcecie się dowiedzieć na przykład tego, dlaczego niektóre gwiazdy nie chcą z nami rozmawiać, zapraszamy do odsłuchania nowego odcinka Pudelek Podcast!

Zobacz także: PUDELEK PODCAST! Kto nie rozmawia z Pudelkiem oraz wylewna Wieniawa i fetysz Barona
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(87)
Ed3e
8 miesięcy temu
Znam to, mój sąsiad hoduje gołębie 🙄 latające szczury
Xxx
8 miesięcy temu
W sumie fajnie ze im wyszło :)
Niepoprawny
8 miesięcy temu
Bardzo ładna ta Anita
Bukszpan
8 miesięcy temu
Kobieta odkryła, że przy dwójce dzieci kawalerka jednak nie wystarczy 😂😂😂.
Kkkkk
8 miesięcy temu
Sąsiedzi potrafią uprzykrzyć życie, my mieszkamy na szczęście teraz na swoim, ale jak mieszkaliśmy w bloku to mieliśmy taka starsza sąsiadkę i tylko ona nie zgadzała się na dezynfekcje w mieszkaniu, a mieliśmy inwazję faraonek. Musieliśmy podjąć kroki prawne i dopiero jak dostała pismo z sądu poszła po rozum do głowy i dała zdezynfekować mieszkanie, ale gdyby była bardziej upierdliwa to pewnie żylibyśmy z faraonkami kupę lat bo to że u nas i we wszystkich mieszkaniach spryskali dawało efekt na jakieś 3 miesiące...
Najnowsze komentarze (87)
obecnie2sort
6 miesięcy temu
Życzę szczęścia i wszelkiej pomyślności -no i wiele lat życia !!!!!!!!!!!
Śluby
7 miesięcy temu
Jest nowa edycja ślubu, więc przestańcie pisać o odgrzewanych kotletach i dawajcie o Kaśce - kolejnej Idze newsy, pokomentujemy sobie? Ta parka sobie żyje i mnie oni już nie obchodzą.
no tak
8 miesięcy temu
Twarz poprawiona to widać rzęsy posklejane dużo doczepek we włosach jeszcze nos do poprawki i będzie ok
tok
8 miesięcy temu
W Niemczech tacy sąsiedzi nie ostali by się 24 godziny od zgłoszenia.
5555555
8 miesięcy temu
Oj jaka ona Pani że śmiechu warte....😂🤣😃🙄😏
zośka 4
8 miesięcy temu
A pokazaliście to mieszkanie mamie,tacie,teściowej,teściowi,babci,dziadkowi siostrze,bratu,czy tylko nam? Biedne dzieci.moga pomyśleć,że żyje się po to,żeby się fotografować....
Ggg
8 miesięcy temu
Opłacona reklama na pudlu wraz z komentarxami
gość
8 miesięcy temu
Ona z parciem na szkło a z jego oczy bije smutek, że musi z nią pozować.
lina
8 miesięcy temu
Gołębie to naturalni i nieodłączni mieszkańcy każdego miasta. Są wszędzie i ludzie jakoś żyją. Wracajcie na wieś egzaltowani pseudocelebryci.
@martino19xx
8 miesięcy temu
Anita... Gwiazda... Gołąbki jej przeszkadzają... Pretensjonalna pseudo Diva... tancerka z miernymi wynikami i rozbuchanym ego . Wyprowadź się na księzyc skoro przyroda i zwierzęta ci przeszkadzają. Nie jesteś pępkiem swiata .
Casa feliz
8 miesięcy temu
Ok sąsiedzi sąsiadami ale ja pamietam jak mieszkali w Krakowie na żabincu i Gosc parkował na wjeździe do garaży podziemnych bo nie było miejsca pod blokami…
Optymistka
8 miesięcy temu
Ale słodziaki mają . Dużo szczęścia.
spox
8 miesięcy temu
Ta Anita wydaje się być bardzo spoko
ExKrskuska
8 miesięcy temu
To aktualny fenomen... osiedlanie się ludzi z małych miasteczek i wsi w dużych miastach... za idiotycznie wygórowane kredyty płacone za mikro-pseudoapartamenty budowane z tektury w tzw. zamkniętych osiedlach... ludzi roszczeniowych względem obyczajów i powierzchni zajmowanych przez innych ludzi... Ale liczy się zmiana statusu: z wiejskiego na miejski... to śmieszne i pretensjonalne :)) przypomina aglomerację wiedeńską, gdzie biedota podmiejska i auslanderzy pchali się do centrum, a kulturalni, spokojni i zamożni ludzie uciekali w strefę położoną daleko od miasta...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie