Trwa ładowanie...
Timo
|
aktualizacja

Anja Rubik podbija czerwony dywan na festiwalu filmowym w Wenecji

253
Podziel się:
253
Podziel się:

Anja Rubik zaszczyciła swoją obecnością 82. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Modelka zaprezentowała się na czerwonym dywanie w czarnej sukni z rozcięciem. Prawdziwa klasa?

1
 / 8
Anja Rubik podbija czerwony dywan na festiwalu filmowym w Wenecji
Anja Rubik na czerwonym dywanie w Wenecji
Anja Rubik na czerwonym dywanie w Wenecji (Getty Images)
0
0

Trwa 82. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Na czerwonym dywanie każdego wieczoru bryluje cała plejada międzynarodowych gwiazd. Nie brakuje również polskiej reprezentacji. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Sylwia Butor, Kasia SmutniakMonika Olejnik.

Jedną z największych polskich gwiazd, które zaszczyciły swoją obecnością wenecki festiwal filmowy, jest Anja Rubik. Modelka wkroczyła na czerwony dywan w czarnej sukni, czym skradła uwagę fotoreporterów.

Rubik tego wieczoru udała się na pokaz filmu "Father Mother Sister Brother". Produkcja w reżyserii Jima Jarmuscha opowiada o skłóconym rodzeństwie, które spotyka się po latach, by przeanalizować trudne relacje z emocjonalnie zdystansowanymi rodzicami.

Zobaczcie, jak Anja Rubik prezentowała się na czerwonym dywanie podczas 82. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

2
 / 8
Anja Rubik na czerwonym dywanie w Wenecji
3
 / 8
Anja Rubik na czerwonym dywanie w Wenecji
4
 / 8
Anja Rubik na czerwonym dywanie w Wenecji
5
 / 8
Anja Rubik na czerwonym dywanie w Wenecji
6
 / 8
Anja Rubik na czerwonym dywanie w Wenecji
7
 / 8
Anja Rubik na czerwonym dywanie w Wenecji
8
 / 8
Anja Rubik na czerwonym dywanie w Wenecji
KOMENTARZE
(253)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
undefined
2 miesiące temu
Bardzo ładnie super..zero sztuczności i tylko naturalność a że szczupła bo szczupła taka natura
Ada
2 miesiące temu
Prześliczna jest te ogromne oczy i widziałam ją na żywo. Wygląda jak kobieta która osiągnęła prawdziwy sukces nie jak nasze Wieniawy, opozdy, maffashiony. Piękne ale puste. Ona ma klasę i sama na wszystko zapracowała
Edek
2 miesiące temu
dlaczego ma zawsze otwarte usta...?!
Fan
2 miesiące temu
Piękna
yy y.
2 miesiące temu
co ona robi na festiwalu filmowym?
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Aneta
2 miesiące temu
Piękna, posagowa, smukła i z karierą. Czy wam sie podoba czy nie zazdrosnicy
gosia
2 miesiące temu
co jest z tym OTWARTYMI USTAMI
LaLka
2 miesiące temu
Widać już wiek na jej twarzy,ale chociaż nadal naturalna
Jares
2 miesiące temu
Nic się nie zmienia ☺️
Ania
2 miesiące temu
Ona zalozy wtorek na smieci i bedzie OK dla tych co ja uwielbiaja. Dla mnie jest ona za Bardzo koscista
NAJNOWSZE KOMENTARZE (253)
ABC
2 miesiące temu
Tak jakby założyła prześcieradło, a po co wcale ,co założyła mogła nago wystąpić.
Zara
2 miesiące temu
Jak zwykle wygląda jak po imprezie , nieświeżo, jakby była zużyta i pod wpływem i jakby zaraz miała zemdleć
Zozo
2 miesiące temu
Czy ktos ja jeszcze zatrudnia do pokazow lub reklam?
Hahaha 😁
2 miesiące temu
Zamyślona jak Siemoniak 🙄
Hahaha 😁
2 miesiące temu
Taka pyzata jak Buzek Agata
Hahaha 😁
2 miesiące temu
Mi przypomina Agatę Buzek 👻
Gość
2 miesiące temu
"Kości zostały rzucone", powiedział mąż rzucając chudą żonę.🥴
Maria
2 miesiące temu
Nie powinna otwierać ust do zdjęć .Coś ze szczeka nie gra.
Majka B.
2 miesiące temu
Moze nie jest to klasyczna piekność, ale ma w sobie coś, że jak na nią patrzę to myślę, że jest piękna.
już minął
2 miesiące temu
Przecież tam wszystkie aparaty są skierowane na kogoś innego, wręcz fotoreporterzy patrzą znudzeni gdy ona stoi. Jaki jeden paparazzo opłacony cyknął jej parę fotek i wydarzenie dla pudla XDDD. Ona jest już po 40-ce i nie chce tej myśli do siebie dopuścić. Na starość interesuje się głownie seksem XDDD. jej czas
Jojo
2 miesiące temu
Ojej...to nasza polka, ale ubiór no takie nic....włosy nijakie,uroda przeciętna....mowa niewyraźna, jedyny plus jest wysoka i dobra figura na wybiegi.
Ola
2 miesiące temu
Kosa w rękę i pierwszorzędny kolędnik!!!
Wiem
2 miesiące temu
pierwszy raz widze ja z domknietymi ustami.
Emi
2 miesiące temu
Otwarta paszcza na każdym zdjęciu, strasznie irytująca
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Marek Krupski śle uśmiechy ze ścianki "Tańca z Gwiazdami" u boki 19-letniej córki. Pociecha Magdy Modrej chce być aktorką

Marek Krupski i jego 19-letnia córka zjawili się na ściance "Tańca z Gwiazdami". Mia, córka Marka i Magdy Modrej, otwarcie przyznaje, że ma chrapkę na aktorską karierę. Ma zadatki na gwiazdę?
9.

Beata Kozidrak mieszka w WILLI o 320 mkw: gigantyczna garderoba i imponujący taras. Luksus bije po oczach?

Beata Kozidrak większość swojego życia spędziła w rodzinnym Lublinie. Po rozwodzie przeniosła się jednak do Warszawy, by żyć bliżej swoich córek i wnuków. Zobaczcie, jak wygląda mierząca 320 mkw. willa artystki. Przepych to za mało powiedziane?
8.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zaliczyli trzy imprezy jednej nocy. Obrotni?

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk mieli wyjątkowo intensywną sobotę. Para wybrała się razem na trzy różne imprezy. Na każdej z nich zaprezentowali inne stylizacje.
7.

Aneta Kręglicka wpadła z 24-letnim SYNEM na premierę nowego filmu swojego męża

Aneta Kręglicka rzadko pokazuje się w towarzystwie rodziny. Tym razem była Miss Świata wybrała się razem z synem na premierę nowego filmu swojego męża, Macieja Żaka. Zapozowali na ściance.
6.

Tłum gwiazd bryluje na Academy Museum Gala: szykowna Demi Moore, Eva Longoria z wycięciami, zamaskowana Kim Kardashian

Plejada gwiazd pojawiła się na Academy Museum Gala w Hollywood. Do stolicy światowego kina wybrały się m.in. Kim Kardashian czy Eva Longoria. Gwiazdy postarały się o efektowne i oryginalne kreacje. Kto wypadł najlepiej?
5.

Karolina i Agnieszka Skrzeczkowskie pochwaliły się nagraniami z wesela. "Nie możemy przestać tego przeżywać"

Karolina i Agnieszka Skrzeczkowskie są już małżeństwem. Celebrytki wzięły bajeczny ślub we włoskiej Toskanii, a teraz pochwaliły się serią nagrań z wesela. "Nie możemy przestać tego przeżywać" - przekazały kobiety.
4.

Tak wygląda wiejski dom Doroty Gardias: duża altana, oczko wodne i STODOŁA, w której można spać na sianie

Dorota Gardias wychowywała się na Roztoczu. Prezenterka po latach wróciła w rodzinne strony i stworzyła niezwykły dom, który jest prawdziwą skarbnicą wspomnień. Zobaczcie, jak gwiazda urządziła się z dala od miejskiego zgiełku.
3.

Angelina Jolie w czarnej kreacji odsłania gigantyczne tatuaże na plecach podczas filmowej premiery. Robi wrażenie?

Festiwal Filmowy w Rzymie trwa w najlepsze. Na wydarzeniu obecna jest m.in. Angelina Jolie, która promuje nowy film ze swoim udziałem. Gwiazda pojawiła się na czerwonym dywanie w kreacji, która odsłoniła jej tatuaże na plecach.
2.

Katarzyna Niezgoda i jej mąż wcinają razem śniadanie w knajpce. Romantycznie?

Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz uczestniczyli w nagraniach do talk-show "Mówię Wam". Po zdjęciach wybrali się wspólnie na śniadanie do jednej z warszawskich knajpek. Wizyta pary w lokalu nie umknęła uwadze paparazzi.
1.

Zlot gwiazd na finale Plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności: Agnieszka Woźniak-Starak, Kasia Moś, Olga Bołądź i inni...

W sobotni wieczór miał miejsce finał 16. edycji Plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności. Wydarzenie przyciągnęło tłum rodzimych celebrytów, w tym m.in. Agnieszkę Woźniak-Starak, Kasię Moś i Olgę Bołądź. Kto zadał najwięcej szyku?