Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Anna Korcz żali się na swoją dramatyczną sytuację finansową: "NIE MAM ZA CO ŻYĆ"

265
Podziel się

Znana z serialu "Na Wspólnej" aktorka przez epidemię koronawirusa znalazła się bez pracy. W dodatku nie dostała wsparcia z Ministerstwa Kultury, na które bardzo liczyła.

Anna Korcz żali się na swoją dramatyczną sytuację finansową: "NIE MAM ZA CO ŻYĆ"
Anna Korcz (ONS, ONS)
bEhzYYWJ

Trwająca już pół roku epidemia koronawirusa zniweczyła plany milionom ludzi na całym świecie. Wśród nich są również osoby publiczne, w tym aktorzy, którzy przez zamknięcie teatrów, kin czy odwołanie zdjęć do filmów i seriali z dnia na dzień praktycznie stracili pracę. Problemy finansowe dotknęły nie tylko mniej znanych celebrytów, ale także osoby z pierwszych stron gazet.

Otwarcie o swoich kłopotach mówił chociażby Maciej Stuhr, którego jednak szybko za to skrytykowano, zarzucając mu oderwanie od rzeczywistości, w której żyje większość jego fanów.

bEhzYYWL

Swoimi finansowymi troskami podzieliła się też tabloidami Katarzyna Skrzynecka, która martwi się, że przez koronawirusa w tym roku nie pojedzie na urlop do ukochanej Grecji:

Zobacz także: Anna Korcz obraziła się na paparazzi po upuszczeniu torebki. "Pewnie to sprzedacie"

Niezbyt przychylna reakcja fanów na takie wyznania nie przeszkodziła najwyraźniej kolejnej gwieździe w publicznym poskarżeniu się na swój los. Anna Korcz, najlepiej znana z roli w serialu Na Wspólnej, w nowym wywiadzie przyznała bowiem, że jej sytuacja też jest bardzo trudna.

bEhzYYWR

Od dwóch miesięcy jestem bez pracy i, krótko mówiąc, nie mam za co żyć - mówi w rozmowie z Faktem aktorka.

Korcz wiązała duże nadzieje z programem dofinansowania dla artystów, jaki zorganizowało Ministerstwo Kultury. Niestety, ku jej rozczarowaniu, złożony przez nią wniosek został rozpatrzony negatywnie.

Mój wniosek widocznie się nie spodobał. Przejrzałam listę osób, które dostały dotację. Z aktorów są na niej chyba tylko Rafał Zawierucha i Antoni Pawlicki, nikogo więcej nie znalazłam. A tak to dostały wielkie instytucje, ciągle fundacja, fundacja, fundacja i stowarzyszenie, stowarzyszenie, stowarzyszenie. Ale my wszyscy nie jesteśmy w tych fundacjach i stowarzyszeniach - denerwuje się Korcz. Szkoda jest dotować budynki, chyba lepiej byłoby pomóc ludziom kupić chleb.

Na szczęście aktorka postanowiła nie dać się "koronawirusowemu marazmowi" i nadal potrafi odnaleźć w swoim życiu pozytywy:

bEhzYYWS

Trzeba być człowiekiem rozsądnym, nie będę z tego powodu płakała. Urodził mi się wnuczek, mam zdrowe dzieci, to się cieszę. Nie ma powodów, by popadać w depresję - dodała optymistycznie Korcz.

Trzymacie za Annę kciuki?

bEhzYYWT
bEhzYYXm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(265)
Ahha
rok temu
Serio? To. Idź do jakieś pracy? A nie, gwiazda jesteś przecież. Żadnych oszczędności?
Stokrotka
rok temu
Może tak trzeba odpuścić sobie raz w miesiącu torebkę za 50 tysięcy?
Gość
rok temu
Ona jest żałosna !
bEhzYYXn
Hello 🥴
rok temu
Przecież ona ma pensjonat nad jeziorem organizuje wesela i nie ma za co żyć?! Kpina jakaś, wstyd tak się skarżyć 😡
Pala
rok temu
Ci celebryci nie mają kompletnie instynktu samozachowawczego. Już kolejna marudząca, że nie ma kasy. Skoro na poprzednich wylała się fala krytyki, to po swoim wyznaniu spodziewała się czego? Aplauzu?
Najnowsze komentarze (265)
Ppp
5 miesięcy temu
Artystka jednej roli 🤑
🐽🐽🐽🐽
12 miesięcy temu
Wszyscy aktorzy nagle bankrutami się stali, to do roboty sezon na owoce zaczął sie
Daria
12 miesięcy temu
Zawsze mozna isc do pracy
Hahaha
rok temu
Masz wała starucho
dino
rok temu
Troche pokory, chciałabym mieć kase którą Ty dysponujesz..
Box
rok temu
Przeciez ona ma lokal w ktorym urzadza wesela,wiec po co takie narzekanie
yxxyy
rok temu
ojej, niech idzie po zasiłek dla bezrobotnych !!!
Yeti
rok temu
To znajdź sobie inną pracę
bEhzYYXf
....
rok temu
Ale jaki trzeba mieć tupet"żeby się skarżyć na forach".Brak Mi słów.Mąż mi zmarł kilka lat temu i żeby nie chcieć pomocy zamieniłam mieszkanie 3 pokojowe na jeden pokój z kuchnią.Mniejsze opłaty,ogolnie mniejsze koszty utrzymania mieszkania.Szkoda MI bylo tamtego mieszkania,ale coś za coś...miałam narzekac?Teraz zajmuję się wnukami i jest fajowo.
....
rok temu
WSTYD i żenada....
....
rok temu
Nie rozumiem .Tyle lat serial trwa i zero oszczędności.Podobno tak wiele płacą ,a teraz "płaczą".A ta pani nie ma RESTEURACJI?
Bbb
rok temu
Korcz wydepiluj się!!!!!!
Abc
rok temu
Niech córkę wyśle do Ani Lewandowskiej na żebry :D
Bonzo
rok temu
Idź na kasę do sklepu albo do zakładu na taśmę
...
Następna strona
bEhzYYXH