Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Anna Korcz żali się na swoją dramatyczną sytuację finansową: "NIE MAM ZA CO ŻYĆ"

264
Podziel się

Znana z serialu "Na Wspólnej" aktorka przez epidemię koronawirusa znalazła się bez pracy. W dodatku nie dostała wsparcia z Ministerstwa Kultury, na które bardzo liczyła.

Anna Korcz żali się na swoją dramatyczną sytuację finansową: "NIE MAM ZA CO ŻYĆ"
Anna Korcz (ONS, ONS)
bCxUUInF

Trwająca już pół roku epidemia koronawirusa zniweczyła plany milionom ludzi na całym świecie. Wśród nich są również osoby publiczne, w tym aktorzy, którzy przez zamknięcie teatrów, kin czy odwołanie zdjęć do filmów i seriali z dnia na dzień praktycznie stracili pracę. Problemy finansowe dotknęły nie tylko mniej znanych celebrytów, ale także osoby z pierwszych stron gazet.

Otwarcie o swoich kłopotach mówił chociażby Maciej Stuhr, którego jednak szybko za to skrytykowano, zarzucając mu oderwanie od rzeczywistości, w której żyje większość jego fanów.

bCxUUInH

Swoimi finansowymi troskami podzieliła się też tabloidami Katarzyna Skrzynecka, która martwi się, że przez koronawirusa w tym roku nie pojedzie na urlop do ukochanej Grecji:

Niezbyt przychylna reakcja fanów na takie wyznania nie przeszkodziła najwyraźniej kolejnej gwieździe w publicznym poskarżeniu się na swój los. Anna Korcz, najlepiej znana z roli w serialu Na Wspólnej, w nowym wywiadzie przyznała bowiem, że jej sytuacja też jest bardzo trudna.

bCxUUInN

Od dwóch miesięcy jestem bez pracy i, krótko mówiąc, nie mam za co żyć - mówi w rozmowie z Faktem aktorka.

Korcz wiązała duże nadzieje z programem dofinansowania dla artystów, jaki zorganizowało Ministerstwo Kultury. Niestety, ku jej rozczarowaniu, złożony przez nią wniosek został rozpatrzony negatywnie.

Mój wniosek widocznie się nie spodobał. Przejrzałam listę osób, które dostały dotację. Z aktorów są na niej chyba tylko Rafał Zawierucha i Antoni Pawlicki, nikogo więcej nie znalazłam. A tak to dostały wielkie instytucje, ciągle fundacja, fundacja, fundacja i stowarzyszenie, stowarzyszenie, stowarzyszenie. Ale my wszyscy nie jesteśmy w tych fundacjach i stowarzyszeniach - denerwuje się Korcz. Szkoda jest dotować budynki, chyba lepiej byłoby pomóc ludziom kupić chleb.

Na szczęście aktorka postanowiła nie dać się "koronawirusowemu marazmowi" i nadal potrafi odnaleźć w swoim życiu pozytywy:

bCxUUInO

Trzeba być człowiekiem rozsądnym, nie będę z tego powodu płakała. Urodził mi się wnuczek, mam zdrowe dzieci, to się cieszę. Nie ma powodów, by popadać w depresję - dodała optymistycznie Korcz.

Trzymacie za Annę kciuki?

bCxUUInP
bCxUUIoi
KOMENTARZE
(264)
Ahha
1 tyg. temu
Serio? To. Idź do jakieś pracy? A nie, gwiazda jesteś przecież. Żadnych oszczędności?
Stokrotka
1 tyg. temu
Może tak trzeba odpuścić sobie raz w miesiącu torebkę za 50 tysięcy?
Gość
1 tyg. temu
Ona jest żałosna !
bCxUUIoj
Hello 🥴
1 tyg. temu
Przecież ona ma pensjonat nad jeziorem organizuje wesela i nie ma za co żyć?! Kpina jakaś, wstyd tak się skarżyć 😡
Pala
1 tyg. temu
Ci celebryci nie mają kompletnie instynktu samozachowawczego. Już kolejna marudząca, że nie ma kasy. Skoro na poprzednich wylała się fala krytyki, to po swoim wyznaniu spodziewała się czego? Aplauzu?
Najnowsze komentarze (264)
Hahaha
3 dni temu
Masz wała starucho
gdsfgs
4 dni temu
kupię jej chleb i margarynę,i kilo cebuli-na jaki adres wysłać?
dino
4 dni temu
Troche pokory, chciałabym mieć kase którą Ty dysponujesz..
Box
6 dni temu
Przeciez ona ma lokal w ktorym urzadza wesela,wiec po co takie narzekanie
yxxyy
7 dni temu
ojej, niech idzie po zasiłek dla bezrobotnych !!!
Yeti
7 dni temu
To znajdź sobie inną pracę
....
7 dni temu
Nigdy nie zrozumiem kobiet kupujacyh torebki tak drogie ,lub buty.Po co?Obojętnie ile ,bym miała kasy.Chyba to "chore".Jakoś ,by mi serce pękło...bym pomogła innym zamiast szpanowac....
....
7 dni temu
Ale jaki trzeba mieć tupet"żeby się skarżyć na forach".Brak Mi słów.Mąż mi zmarł kilka lat temu i żeby nie chcieć pomocy zamieniłam mieszkanie 3 pokojowe na jeden pokój z kuchnią.Mniejsze opłaty,ogolnie mniejsze koszty utrzymania mieszkania.Szkoda MI bylo tamtego mieszkania,ale coś za coś...miałam narzekac?Teraz zajmuję się wnukami i jest fajowo.
bCxUUIob
....
7 dni temu
WSTYD i żenada....
....
7 dni temu
Nie rozumiem .Tyle lat serial trwa i zero oszczędności.Podobno tak wiele płacą ,a teraz "płaczą".A ta pani nie ma RESTEURACJI?
Bbb
7 dni temu
Korcz wydepiluj się!!!!!!
Abc
7 dni temu
Niech córkę wyśle do Ani Lewandowskiej na żebry :D
Bonzo
7 dni temu
Idź na kasę do sklepu albo do zakładu na taśmę
anna
7 dni temu
jaki kraj takie gwiazdy!!!
...
Następna strona
bCxUUIoD