Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Maciej Stuhr uspokaja w kwestii swoich zarobków: "Mam się względnie dobrze"

113
Podziel się

Aktor twierdzi, że jego słowa stały się obiektem nadinterpretacji, a ich celem nie było narzekanie na jego byt. Podkreślił jednak, że "od marca nie zarabia".

Maciej Stuhr uspokaja w kwestii swoich zarobków: "Mam się względnie dobrze"
Maciej Stuhr wydał oświadczenie (ONS.pl)
bDyISQhx

Pandemia koronawirusa skutecznie wstrząsnęła życiem artystów w Polsce. Panosząca się po kraju epidemia pozbawiła wielu z nich możliwości zarobku, a to właśnie letnie koncerty, role w filmach i serialach czy udział w reklamach stanowi ich główne źródło zarobku. O swojej trudnej sytuacji finansowej informowali już między innymi Janusz Józefowicz, Bartek Kasprzykowski i Maryla Rodowicz.


Zobacz: Janusz Józefowicz lamentuje o sytuacji swojego teatru w dobie koronawirusa: "Zostaliśmy pozbawieni ŚRODKÓW DO ŻYCIA"


Stanem swoich finansów nie jest zachwycony także Maciej Stuhr, który kilkukrotnie podkreślał, że nie zarobił w ciągu ostatnich tygodni ani złotówki. Twierdzi też, że nie czuje żadnej pomocy ze strony rządu, który zamiast na zdrowiu i życiu obywateli skupia się na forsowaniu wyborów korespondencyjnych.


Przypomnijmy: Maciej Stuhr martwi się o domowy budżet w obliczu koronawirusa: "OSTATNIĄ ZŁOTÓWKĘ ZAROBIŁEM 2 MIESIĄCE TEMU"


Choć Stuhr wyraźnie starał się uniknąć oskarżeń o to, że żali się na swój byt w obliczu pandemii, to internauci wyciągnęli zgoła inne wnioski. Z tego powodu aktor postanowił wydać oświadczenie, w którym utrzymuje, że celem jego wywiadów nie było narzekanie na swój los, a jedynie poinformowanie wszystkich o tym, że od marca nie zarobił ani złotówki.


Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za zainteresowanie moimi sprawami finansowymi, ale ponieważ doszło do pewnej nadinterpretacji moich słów, pozwólcie, że sprostuję. Jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który powinien narzekać na swój los i nie zamierzam tego nigdy robić. Mam się względnie dobrze i myślę, że dam sobie radę jako duży chłopczyk - zapewnia wszystkich zainteresowanych.


Jednocześnie Stuhr kolejny raz podkreśla, że choć jego byt nie jest zagrożony, to nie zmienia to faktu, że jego sytuacja finansowa mocno się pogorszyła z powodu walki całego świata z koronawirusem. Jak twierdzi, chciał w ten sposób zwrócić uwagę na trudną sytuację środowiska artystycznego.


Nie zmienia to faktu, że jestem w tej grupie Polaków, którzy z początkiem marca przestali zarabiać, bo nie są na etatach, które by im zapewniały przetrwanie, i na sytuację tej grupy chciałem zwrócić uwagę w kilku wywiadach. Bo skoro aktorzy, którym wiodło się tak dobrze jak mnie, zarobili przez dwa miesiące zero zeta i perspektywy są jakie są, to w jakiej sytuacji są moi koledzy, którym już przed kwarantanną żyło się ciężko? - pyta swoich obserwujących.


Rozumiecie jego argumenty?

bDyISQhz
bDyISQia
KOMENTARZE
(113)
gość
8 miesięcy temu
U nas w Lidlu są wolne miejsca. Pracy nie brakuje proszę pana.Łatwiej jednak udzielać wywiadów niż pracować. Zawsze to jakaś autoreklama i propagandę lewicową można siać.
Gaja
8 miesięcy temu
Raczej jesteś małym chłopczykiem i wierz mi niewielu ludzi obchodzi kiedy zarobiłeś ostatnią złotówkę. Denerwuje ich, że gardzisz i obrażasz ludzi ci zostali demokratycznie wybrani, smiejesz się ztych co zginęli w Smoleńsku,uważasz się za kogoś kto najlepiej wie wszystko. Zajmij się aktorstwem, bo w kabarecie jesteś żenujący. Szanuj ludzi.
Geniusz
8 miesięcy temu
Ostatnio aktor Maciej Stuhr stał się „słynny” dzięki jego pracy doktorskiej w warszawskiej Akademii Teatralnej, która to praca jest nieprawdopodobną kpiną z idei przewodów doktorskich, farsą. Otóż JEDYNYM TEMATEM pracy doktorskiej jest… MACIEJ STUHR! „Tematem mojej pracy jest podróż, jaką odbywam z moimi studentami warszawskiej Akademii Teatralnej” - rozpoczyna aktor. „Moja praca doktorska składa się z czterech części. W pierwszej analizuję swoją edukację aktorską. Wspominam dzieciństwo i młodość...”. I tak dalej… i tak dalej. Paranoja!
bDyISQib
Czytelnik
8 miesięcy temu
Ale za reklamę Play dostał wiele, Kuba się wygadał. Niech jednak nie narzeka
MARIA
8 miesięcy temu
JESZCZE dochodzi po zdradzie żony to widać i słychać za dużo jadu jak u Lisa
Najnowsze komentarze (113)
staruszka
8 miesięcy temu
Proszę nie czytać Jego wywiadów.Po co się pastwić nad kimś kogo się nie lubi. Ja Go uwielbiam, za ogromne poczucie humoru i dystans do głupoty.Proszę sie nie tłumaczyć. Po co i tak będą opluwać.
Renia
8 miesięcy temu
Mam już dość informacji na temat tego Pana.jeszcze chwila i oszaleje. Prozniactwo!
awa-26
8 miesięcy temu
Odezwał się biedak....
Ant
8 miesięcy temu
Pan Stuhr myśli, że obchodzi kogoś znaczącego, to co mowi.
ronin
8 miesięcy temu
Przede wszystkim nie jesteś Polakiem wredny austriacki żydzie z rodowodem w CCCP. Przypomnieć ci dziadziusia stalinowskiego prokuratora? Jesteście z tate tak związani z komunistycznymi sędziami, że twój tate był na spędzie tej nadzwyczajnej kasty kiedy padły te słowa. Chcesz zarobić to wyjazd do kibucu ty bucu.
xxxx
8 miesięcy temu
Należy zadać pytanie - kim byłby ten chłopczyk ,gdyby nie POsiadał nazwiska tatusia ? Choć te nazwisko jakieś takie trudne do wymówienia .
jula
8 miesięcy temu
tylko po co wszystkim ta wiedza
Prof
8 miesięcy temu
Jest znany tylko dzięki tatusiowi i z tego że pluje na PiS. Te jego komentarze świadczą o jego marnym poziomie intelektualnym. Milioner narzekający na brak pieniędzy. Pluje uczciwym, biednym ludziom w twarz. Jeden z najbardziej żenujących pseudo aktorów w Polsce.
bDyISQhT
&&&
8 miesięcy temu
Jaki pan, takie zarobki !
Aferzysta
8 miesięcy temu
A sthur to jakiś polak
Aferzysta
8 miesięcy temu
Jęczy bo Kasa z foz i funduszy emerytalnych przeszła mu koło nosa
JoJo.
8 miesięcy temu
Kamień całemu narodowi spadł z serca.
jaga
8 miesięcy temu
Dajcie spokoj z tym osobnikiem, jego zarobki sa tak wazne jak zeszloroczny snieg.
Centus
8 miesięcy temu
ja Cie ON uspokaja....swiat wstrzymal oddech!
...
Następna strona
bDyISQiv