Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Anna Lewandowska potwierdza otwarcie firmy cateringowej i przekazuje 5 TYSIĘCY POSIŁKÓW dla lekarzy: "Chcę działać i pomagać"

218
Podziel się:

Żona Roberta rusza właśnie z nowym biznesem, dzięki któremu będziecie mogli spróbować posiłków do domu "by Ann".

Anna Lewandowska potwierdza otwarcie firmy cateringowej i przekazuje 5 TYSIĘCY POSIŁKÓW dla lekarzy: "Chcę działać i pomagać"
Anna Lewandowska (Instagram, East News, Instagram, East News)
bEDDUKyd

Anna Lewandowska wielokrotnie już udowodniła, że ma wyraźną smykałkę do interesów. Żona Roberta od lat łączy aktywności sportowe z rolą prężnej bizneswoman, co przekłada się oczywiście na rozpoznawalność i konkretne zyski. Trudno się zatem dziwić, że co jakiś czas na rynek trafiają kolejne produkty "by Ann".


Zobacz: Anna Lewandowska świętuje milion pobrań swojej aplikacji całując wyrośniętą Klarę


W czwartek rano informowaliśmy, że Anna Lewandowska zamierza wkrótce ruszyć z nowym biznesem. Tym samym do linii zdrowych produktów, obozów treningowych i wegańskich kosmetyków dołącza teraz firma cateringowa, dzięki której fani będą mogli delektować się posiłkami opracowanymi przez Anię i współpracujących z nią specjalistów.


Przypomnijmy: TYLKO NA PUDELKU: Anna Lewandowska otwiera FIRMĘ CATERINGOWĄ!


Teraz trenerka oficjalnie potwierdza start firmy cateringowej SuperMenu, która będzie oferowała całą gamę posiłków "by Ann". Lewandowska twierdzi, że jest to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i nie ukrywa, że chce pomagać ludziom w zmianie nawyków żywieniowych.


Życiowa moc bierze się z dobrego jedzenia. To szczególny czas, w którym musimy zadbać o nasze zdrowie i naszą odporność. Inspirowanie ludzi do lepszego - bo zdrowszego życia, to moja pasja. Stworzenie cateringu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem. Wszystkie moje działania biznesowe mają wspólny mianownik – ich celem jest pokazywanie, jak można lepiej i zdrowiej żyć, oraz pomaganie w tym - twierdzi trenerka.


Co więcej, nowy biznes Anny Lewandowskiej to dla niej również kolejna sposobność do tego, aby wykazać się dobroczynnością. Z tego powodu trenerka przekaże 5 tysięcy posiłków dla lekarzy walczących obecnie z pandemią COVID-19. Kilka słów na ten temat wystosowała do fanów na Instagramie.

Ruszamy z SuperMenu, cateringiem dietetycznym, o który pytacie od kiedy powstało Foods by Ann. SuperMenu to kontynuacja moich działań, w ramach Trzech Filarów Zdrowia – w których pierwszym filarem jest właśnie zdrowa dieta! Chcę z Wami być i dawać gotowe rozwiązania, ale przede wszystkim, chcę działać i pomagać, dlatego od 15 kwietnia, przekażemy 5 tysięcy posiłków osobom, od których zależy ludzkie życie – personelowi medycznemu pracującemu w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie - czytamy.


Ładny gest?

bEDDUKyf
bEDDUKyl
bEDDUKym
bEDDUKyG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(218)
noname
rok temu
Personel medyczny to nie tylko lekarze, zrozumcie to wreszcie.
Jam
rok temu
Nie oszukujcie się,Lekarze nie walczą! Siedzą pozamykani w gabinetach lekarskich. O was walczą ratownicy , pielęgniarki, laboranci,policjanci, strażacy...
pielegniarka
rok temu
Pani Anno wszystko ok, ale może też dla pielęgniarek, salowych i innych pracowników szpitala. Oni tez bardzo ciężko pracują w tym syfie . Będzie im bardzo miło jak ktoś taki jak Pani powie głośno o tych osobach.
bEDDUKyH
aaa
rok temu
Takie posiłki bardziej przydałyby się pacjentom niż lekarzom, którzy zarabiają ogromne pieniądze za dyżury..Dajcie już spokój z wspieraniem finansowym osób które stanowią jedną z najbogatszych warstw w społeczeństwie...
Jan
rok temu
Juz zwietrzyla kase zeby zarabiac. A ten ruch to reklama.
Najnowsze komentarze (218)
Ania
rok temu
Nie zaglądajcie innym do portfela jak by każdy kto może coś zrobić dla innych to zrobił -super by było
mat
rok temu
loda poproszę , ale zrobionego by ann
Japildl
rok temu
Zniknij pazerna babo k...a w końcu. Nienażarta!
KREET
rok temu
DARMOWA REKLAMA, A NIE POMOC. PAZERNA ANN TYLKO PATRZY ,ZEBY LUDZIE KASĄ JEJ SYPALI.
Ronaldo
rok temu
Łupież na zawsze z Lewa!!!
Anka
rok temu
Nie wiem czemu, ale ona robi wrażenie bardzo dużej materialistki. Parcie na pieniądz u niej jest wyjątkowo widoczne. Mimo, że zarabia sama to w jakiś taki pazerny sposób, który wzbudza we mnie niesmak.
SAMUEL
rok temu
KIEDY KOPACZ JĄ ZOSTAWI? TAKA PAZERNA SZKARADA, WSZYSTKO ODDA I ZROBI DLA MONEY, 3/4 WARSZAWSKICH KOBIET LEPIEJ WYGLĄDA NIŻ ONA.
hinii
rok temu
Tania reklama i żerowanie na naiwnych i głupich ludziskach. TO ŻADNA POMOC, TO REKLAMA.
bEDDUKyz
qoppp
rok temu
Tylko hajs , hajs, hajs- motto życiowe tej najbrzydszej i najbardziej wqrzającej z WAGS. Anka płaciła za nienawistne artykuły o Ewce. Pewna osoba z redakcji wygadała się.
Gienio
rok temu
To nazywa się fachowo- nabijanie sakwy na ludzkiej naiwności. Btw lekarze mają z niej pompę , ona jest tylko guru dla utrzymanek i kur domowych.
nor
rok temu
Posiłki mizerne , normalna osoba sobie tym nie poje
GOŚĆ
rok temu
Przeczytałam te komentarze i wiem że właśnie po to jest ten wirus by wyzdychały patałachy i nieroby czyli hejterzy
Niemiec
rok temu
Daj zarobić innym ludziom z gastronomi mało ci kobieto opanuj się A nie prezentujesz się reklama Mało wam zrób to w Niemczech tam mieszkasz ale problem jest że Niemiec tego nie kupi
Hans
rok temu
Zjedz smelcu i niegwiazdorz tu nam amebo
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDDUKzs
bEDDUKzt
bEDDUKzu
bEDDUKzv
bEDDUKzw
bEDDUKzb