Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Anna Lewandowska świętuje Wielkanoc z bliskimi i życzliwie apeluje: "Szukajmy radości w małych rzeczach"

323
Podziel się

Z okazji Wielkanocy Anna Lewandowska pochwaliła się świątecznym selfie z Robertem i córkami, do którego dołączyła "natchnione" życzenia dla obserwujących. Podzielilibyście się z nimi jajkiem "by Ann"?

Anna Lewandowska świętuje Wielkanoc z bliskimi i życzliwie apeluje: "Szukajmy radości w małych rzeczach"
Anna Lewandowska świętuje Wielkanoc z Robertem i córkami (Instagram.com, AKPA)
bDTJvTwB

Anna Lewandowska od lat konsekwentnie buduje swoje medialne imperium. Ręka do interesów pozwoliła żonie Roberta Lewandowskiego dołączyć do elity rodzimego show biznesu, z czego chętnie teraz korzysta. Wszystko oczywiście za aprobatą milionowej rzeszy fanów na Instagramie, z którą dzieli się urywkami z prozy życia.

Jednocześnie Anna Lewandowska wyraźnie mianowała się sumieniem i rozsądkiem tysięcy Polaków, którzy chętnie podpatrują, co "Lewa" ma im do zaproponowania. Natchnienie nie opuszcza żony Roberta Lewandowskiego nawet w Wielkanoc, kiedy to ma okazję zaproponować światu sprawdzone przepisy "by Ann".

bDTJvTwD
Zobacz także: Imperium biznesowe Anny i Roberta Lewandowskich. Są inwestorami ponad 30 projektów

Wielkanoc to także dobra okazja do tego, aby wspaniałomyślnie złożyć obserwującym życzenia. W niedzielę na jej koncie na Instagramie pojawił się więc post, w którym Ania rozmyśla nad potrzebą bliskości i znaczeniem tego święta. Swój natchniony wpis okrasiła też rodzinnym selfie, do którego załapali się oczywiście Robert oraz odwrócone tyłem Klara i Laura.

bDTJvTwJ

Wielkanoc to chrześcijańskie święto, które ma nas skłaniać do refleksji nad trudem i kruchością życia. Niesie jednak nadzieję zmartwychwstania. Bądźcie zdrowi, dbajcie o siebie i najbliższych. Kochani, w te Święta pamiętajmy o bliskich i o wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, nawet na odległość - napisała z sympatią trenerka.

W dalszej części posta Ania przeszła już do życzeń, w których radzi światu, aby cieszyć się z małych rzeczy i to nawet w dobie koronawirusa i wszechobecnych obostrzeń.

Z całego serca życzymy Wam dużo siły, nadziei, spokoju i bliskości - choćby jej namiastki przez telefon. Doceniajmy to, co dla nas ważne. Szukajmy radości w małych rzeczach - napisała.

Uczyniła Wasz dzień lepszym?

bDTJvTwK

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDTJvTwL
bDTJvTxe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(323)
J34
2 tyg. temu
Lewandowska cieszy się z małych rzeczy, jest tylko jeden warunek ta mała rzecz musi się składać z jedynki i 6,a najlepiej osimiu zer
Jaka mądra
2 tyg. temu
Ciekawe czy ona się cieszła z dziurawych butów i głodu jak była młoda. Teraz się każe cieszyć jak ma kase. Trzeba było się cieszyć wtedy, a nie latać po paczki do caritasu
Olo
2 tyg. temu
Jak osoba z jej stanem konta może innym radzić,by cieszyć się z małych rzeczy? No błagam, weźcie się pseudo celebryci przyjmijcie ze swoimi mądrościami. Powiedz Lewa Kowalskiej, która ma 2000,zeby się cieszyła z drobiazgów. Wkoorwja mnie to już ich pitolenie
bDTJvTxf
gość
2 tyg. temu
Kobieta- dla której wieczny lans i zarabianie na tym pieniędzy- to jedyny cel życia radzi Polkom żeby cieszyły się "ciepłą wodą w kranie". Żałosny bełkot dla marketingu.
qwqw
2 tyg. temu
Dam jej 2tys na miesiąc i niech wyżyje z rodziną ... oczywiście ciesząc się z tej małej rzeczy.
Najnowsze komentarze (323)
Caro2305
2 tyg. temu
No dla niej te male rzeczy to zegarek za pol miliona
kobi
2 tyg. temu
zacznij od siebie Anno
nie kumam
2 tyg. temu
po co wystawiacie takie brzydkie zdjęcia, takie wiejskie
gość
2 tyg. temu
a ja się bardzo cieszę, że mamy taką Anię, ona jest taka mądra, takich dobrych rad udziela, chyba nie wiedziałabym jak żyć gdyby nie Ania
Zzz
2 tyg. temu
Niech się przyznajcie się Lewandowscy do kogo należycie. Do Masonerii to dzięki temu jesteście bogaci.
ZielonaOka
2 tyg. temu
Dużo można powiedzieć o nich powiedzieć, nie każdemu się podobają, ale bardzo pozytywnie oceniam to, jak ubierają dzieci - zawsze wygodnie.
Karla
2 tyg. temu
Bardzo sympatyczni ludzie 😊 Wszystkiego dobrego dla państwa Lewandowskich 😊
Nick
2 tyg. temu
Nie zazdroszczę tym dzieciom że z rodzicami czas spędzają od święta.bo babyann jest ważniejsze.
bDTJvTwX
Nick
2 tyg. temu
Zamiast siedzieć na necie to niech się zajmie macierzyństwem bo jeszcze tego nie doświadczyła.
Nick
2 tyg. temu
Salon większy niż nie jedno mieszkanie,ale cieszmy się z małych rzeczy. A czy ona w ogóle wie jak wygląda macierzyństwo?
Indianin
2 tyg. temu
Wy czynicie go gorszym
Anka
2 tyg. temu
Lewa bardzo brzydko się starzeje (o ile w ogóle można o tym mówić w jej wieku). Wygląda coraz gorzej. Nie wiem - może macierzyństwo jej nie służy?
Karolcia
2 tyg. temu
Mówcie sobie co chcecie, ale ja bardzo lubię Lewandowskich, mili ludzie. Wam tylko ciągle coś się nie podoba. Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Pozdrawiam p.Anię i p.Roberta 😊
Nemo👹
2 tyg. temu
Czy oni mają stałe,opłacone miejsce w internecie? Nie ma dnia żeby nie było Lewandowscy, Lewandowscy. Nawet o preziu tyle nie piszą.
...
Następna strona
bDTJvTxz