Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Anna Mucha ZAŁAMANA odejściem Andrzeja Precigsa. "Dziękuję za obecność, troskę i ciepło" (FOTO)

41
Podziel się:

W niedzielę media obiegła informacja o śmierci Andrzeja Precigsa. Aktora pożegnała już m.in. jego serialowa córka z "M jak miłość", Katarzyna Cichopek. Pamięć zmarłego uczciła również Anna Mucha.

Anna Mucha ZAŁAMANA odejściem Andrzeja Precigsa. "Dziękuję za obecność, troskę i ciepło" (FOTO)
Anna Mucha żegna Andrzeja Precigsa (AKPA, AKPA)

W niedzielę media obiegła smutna wiadomość o śmierci Andrzeja Precigsa. Aktor filmowy, serialowy i teatralny miał na koncie role w takich produkcjach jak m.in. "Nad Niemnem", "Miś", "Trzy kolory. Biały" "Lalka", "Daleko od szosy" czy "Polskie drogi". Wielu z pewnością kojarzyło go również z serialem "M jak miłość", gdzie przez lata wcielał się w ojca Kingi Zduńskiej, Zbigniewa Filarskiego. O odejściu Precigsa za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował Związek Artystów Scen Polskich. Aktor miał 74 lata.

Andrzej Precigs nie żyje. Anna Mucha żegna kolegę z "M jak miłość"

Niedługo po tym, jak w mediach pojawiła się informacja o śmierci Andrzeja Precigsa, produkcja "M jak miłość" uczciła jego pamięć, publikując na profilu programu specjalny wpis. Aktora pożegnała również Katarzyna Cichopek, która grała jego serialową córkę. Celebrytka powiedziała kilka słów o przyjacielu z planu podczas niedzielnego wydania "Pytania na śniadanie" i nie kryła przy tym wzruszenia. Później serialowa Kinga Zduńska pożegnała także zmarłego aktora w instagramowym wpisie.

Andrzeju, tatusiu... Byłeś mi niezwykle bliski. Od pierwszego dnia zdjęciowego otaczałeś mnie ojcowską opieką. Wspierałeś mnie zarówno w mojej karierze aktorskiej, jak i prywatnie. Zawsze byłeś obok, z otwartym sercem (...) - napisała na Instagramie.

W niedzielny wieczór Andrzeja Precigsa pożegnała również inna gwiazda "M jak miłość". Anna Mucha, która wciela się w postać Magdy Marszałek, opublikowała w instagramowej relacji czarno-białe zdjęcie aktora, do którego dołączyła krótki, pożegnalny wpis.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odeszli w 2022 r. Pozostaną w naszej pamięci

W swoim wpisie Mucha, podobnie jak Cichopek, podkreśliła, że Andrzej Precigs był wyjątkowo ciepłym człowiekiem. Nie ukrywała również, że będzie jej bardzo brakowało znajomego aktora.

Andrzeju, straszna szkoda. Dziękuję, że byłeś... Kochani, Andrzej był naprawdę fajnym, ciepłym i dobrym człowiekiem, którego będzie brakować. Dziękuję za Twoją obecność, troskę i ciepło. Strasznie przykro - czytamy na profilu Anny Muchy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(41)
Ania
miesiąc temu
M jak miłość, M jak miłość… Różyc z Nad Niemnem, młody Wokulski z Lalki, hetman Żółkiewki z Kanclerza, doktor Zawadzki z Rodziny Kanderów, wikary w Sobolu i pannie, Zawiłowski z Rodziny Połanieckich… i wiele więcej. To były role i produkcje. Niech spoczywa w pokoju
flora
miesiąc temu
Nigdy nie jesteśmy gotowi na odejście tych, których kochamy.
Kowalski
miesiąc temu
Te ich w Pisy i pożegnania w sieci. No napewno przeczyta. Idź i się pomódl do kościoła. Idź na cmentarz na pogrzeb zapalenie świeczkę. Trzymaj wspomnienia i pielęgnuj je w sercu a nie na istagramie
Xefgo
miesiąc temu
Tak, jak się z kimś przebywa, lepiej się zna tę osobę od innych. Żal innych aktorów jest szczery, bo oni byli przy nim blisko.
Mori
miesiąc temu
Memento Mori
Najnowsze komentarze (41)
Gość
miesiąc temu
Pytanie?, Czy za życia te gwiazdeczki, Jego tez tak kochaly? Jedna strasznie rozpacza w tvp , a druga pisze wiersze na instagram!
Dana
miesiąc temu
Co za moda , te ich w Pisy są zenujace! Niech kazdy się szanuje za życia ! A nie jakieś wiersze po śmierci wypisywać , i tak już nie uslyszy !
Polak
miesiąc temu
Gdy żył - to żadna z pseudoaktorek nie podziękowała mu za wsparcie, teraz, po śmierci mu dziękują, niech wyślą mu na grób wieniec z podziękowaniem, wtedy wszyscy przeczytają....
RRRR
miesiąc temu
Co wy macie z tym "odejściem"... to eufemizm dla przedszkolaków! Po prostu zmarł!!! a nie "odszedł"
hehe
miesiąc temu
zapomniałaś rozpłakać się na wizji. w końcu jesteś aktorką, co z tobą?!
Ytm
miesiąc temu
Clickbajt
Kat
miesiąc temu
Nie mogła mu podziękować, jak jeszcze żył?
rewe
miesiąc temu
kogo to obchodzi ? kazdy kiedys umrze wczesniej czy pózniej ,a on to niby kto dla mnie jest ?obcy czlowiek i co mam rozpaczać nad wszystkimi ludzmi którzy umarli ? niech rodzinka roni łzy ja zyje swoim zyciem i takie wiadomosci mnie nie ruszają
Polak
miesiąc temu
Wielcy aktorzy, grający razem z Precigsem zachowują klasę (Marta Lipińska. Leszek Stroiński itp), natomiast na pudelku uaktywniły sie pseudoaktorki (Anna Mucha, Cichopek), jakie to znamienne, im ktoś ma mniej talentu, tym więcej robi szumu...
Enigma
miesiąc temu
Czy ktokolwiek z tych żałobników z mediów społecznościowych powiedział mu to choć raz gdy jeszcze żył? Czy podziękował za wsparcie, dobre rady, przyjaźń, wspólnie spędzony czas prywatnie i zawodowo?
xx33
miesiąc temu
Nie znam tego serialu, ale ładnie, że dziękują i żegnają na forum . My tu jesteśmy są i znani ,co logicznie. Ja zapamiętam aktora z dawnych produkcji. Wyrazy współczucia dla bliskich .
xxx
miesiąc temu
To była jakaś rodzina multi kulti? Cichopek z Kazachstanu. Mucha z stanów zjednoczonych, a pan Andrzej z północy.
ILKA
miesiąc temu
Anka jest fajną kobietą każdy żegna bliskich czy znajomych jak uważa Ludzie trochę luzu a nie ciągle narzekanie i opluwanie każdego
Pawel
miesiąc temu
Mucha też kiedyś odejdziesz ,nie przejmuj się za bardzo.