Trwa ładowanie...
Przejdź na
Molly
|

Anna Mucha ZATRUDNI Barbarę Kurdej-Szatan: "Ludzie zasługują na wsparcie przede wszystkim wtedy, kiedy popełniają błędy"

279
Podziel się:

Barbara Kurdej-Szatan mierzy się z dużym kryzysem wizerunkowym, przez co ucierpiała również jej kariera zawodowa. Z odsieczą przyszła jej przyjaciółka Anna Mucha, która zdecydowała się... dać Basi pracę.

Anna Mucha ZATRUDNI Barbarę Kurdej-Szatan: "Ludzie zasługują na wsparcie przede wszystkim wtedy, kiedy popełniają błędy"
Anna Mucha zatrudni Barbarę Kurdej-Szatan w nowym projekcie (AKPA)

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan poznały się w 2014 roku na koncercie "Sabat Czarownic". Ich drogi skrzyżowały się ponownie, gdy ta druga dołączyła do obsady serialu "M jak miłość", gdzie przez wiele lat miały okazję współpracować. Jak wiemy aktorki dziś nie są jedynie koleżankami po fachu, ale także spotykają się prywatnie. Ich córki chodzą nawet do jednej szkoły musicalowej w Warszawie.

Barbara Kurdej-Szatan kilka miesięcy temu umieściła na swoim Instagramie wpis, w którym zanegowała zachowanie służb na granicy polsko-białoruskiej. Aktorka nie szczędziła ostrych słów, dlatego też wypowiedź spotkała się z powszechną krytyką, a w konsekwencji ona sama straciła niemalże wszystkie kontrakty zawodowe. Miesiąc temu prokuratura postawiła jej zarzut znieważenia funkcjonariuszy państwowych pełniących służbę na granicy polsko-białoruskiej.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan: "Kompletnie nie martwię się pieniędzmi"

Na ratunek przyszła jej sama Anna Mucha, która ma zamiar pomóc przyjaciółce w tym trudnym dla niej czasie. Mucha od samego początku wspierała swoją koleżankę z planu "M jak miłość", ryzykując również swoją dalszą karierą w TVP. Jak sama twierdzi, nigdy nie miała wątpliwości, po której stronie powinna stanąć.

Anna postanowiła wesprzeć przyjaciółkę również w kwestiach zawodowych i planuje zatrudnić ją w swoim nowym projekcie, który przygotowuje wraz z partnerem Jakubem Wonsem. Tym sposobem Kurdej-Szatan dostała rolę w sztuce teatralnej "O mało co", dzięki czemu będzie mogła trochę zarobić i na nowo zadomowić się w show biznesie.

W rozmowie z "Party" Mucha przyznała, że od lat się przyjaźnią, a dla niej to słowo ma niezwykle dużą wartość.

Nie mogłam postąpić inaczej. Z Baśką przyjaźnimy się od lat, a dla mnie przyjaźń to nie jest puste słowo. (...) Ludzie zasługują na wsparcie przede wszystkim wtedy, kiedy popełniają błędy. Dopóki będziemy hołdować takim wartościom, dobro zawsze zwycięży. Przyjaciółką jest się na dobre i na złe - wyznała w rozmowie z "Party". Basia jest wspaniałą kobietą i świetną aktorką, co widać choćby w spektaklu "Pikantni", w którym razem gramy - dodała.

Na ten moment nie są znane szczegóły dotyczące sztuki teatralnej, w której obydwie aktorki będą ze sobą współpracować.

Szlachetny gest?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(279)
🖤🖤🖤🖤
2 lata temu
Jakoś do właścicieli lokali gdzie jadła ostrygi albo zamawiała drogą sałatkę nie mówiła że "Ludzie zasługują na wsparcie przede wszystkim wtedy, kiedy popełniają błędy."
Tfu
2 lata temu
Dając jej pracę, solidaryzuje się z nią i jej poglądami.
Sss
2 lata temu
Jak Mucha chce mieć pustą widownię, to proszę, jej kasa- jej sprawa. Mam nadzieję, że ludzie pokażą co myślą o BKS i jej poplecznikach tych z Polski i Białorusi
Buahahahahaha...
2 lata temu
Ha, ha "aktorki".
Anka
2 lata temu
Dobrały się
Najnowsze komentarze (279)
Dana
2 lata temu
Obyś muszka nie żałowała, Szatan powinna dostać za swoje zęby wiedzieć że wojsko to świętość.
1234
2 lata temu
Anna Mucha , to prawdziwa przyjaciółka taka od serca...Szacunek dla Pani Anny...
kobieta
2 lata temu
Baśka Szatan grała w reklamie Pleya a teraz nagle dobra aktorka.Jedna wielka cwaniara
Cortez
2 lata temu
AKTORKI????🥴😭🤣🤣🤣🤣
Olo
2 lata temu
Dodajmy Panią Muchę do jednego kotła z Panią Szatan. Granica Wam tego nie zapomnij
Aralg3
2 lata temu
Polski naròd jest naprawdę wredny tym głównie ròżnimy się od reszty Europy a mówimy że jesteśmy mądrzejsi. Nie ma tu osoby która by nie popełniła błędu a jednak dostaliście kolejną szansę ale inni to już nie to samo
Jaśmin
2 lata temu
Czy Mucha lubi dziewczyny ?🥰😃 bzyknij MUCHĘ czy Mucha nosi stringii
Michał
2 lata temu
Teraz ma nogi słoniowate. Beznadzieja.
Dsniel
2 lata temu
Ona jedynie stała koło dobrej aktorki, ale napewno nią nie jest .
ggg
2 lata temu
za DON jak tak lubisz srebrniki Władimira i Baćki
Antek
2 lata temu
Czy może być dzień bez tych " inteligentek" ...... dajcie spokój z nimi.
fghj
2 lata temu
nawet mają taki sam gust albo brak gustu
Wróż Semir
2 lata temu
Błędy, a nie katastrofy..
Kaz 64
2 lata temu
A niech obie spadają. Gwiazdy, w ząbek czesane....
...
Następna strona