Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Przeciwnicy Barbary Kurdej-Szatan otwierają szampana na wieść o stawianych jej zarzutach: "Sprawiedliwości STANIE SIĘ ZADOŚĆ"

158
Podziel się:

Antyfani Barbary Kurdej-Szatan nie odpuszczają. Szambo wylało się nawet pod postem, na którym celebrytka promowała swą 15-letnią chrześnicę. "Wkrótce będziesz miała wakacje dla zasady" - odgrażają się zaślepieni gniewem internauci. Przesada?

Przeciwnicy Barbary Kurdej-Szatan otwierają szampana na wieść o stawianych jej zarzutach: "Sprawiedliwości STANIE SIĘ ZADOŚĆ"
Internauci atakują Barbarę Kurdej-Szatan (fot. AKPA)

Gdy już mogło się wydawać, że Barbara Kurdej-Szatan na nowo zadomowiła się w polskim show biznesie po wyciszeniu afery ze słynnym wpisem na temat Straży Granicznej, media obiegła informacja o zarzutach, jakie prokuratura postawiła celebrytce. Jak podał serwis TVP Info, Prokuratura Okręgowa w Warszawie oskarżyła Kurdej-Szatan (która poprosiła, aby nie anonimizować jej danych osobowych) o znieważenie funkcjonariuszy państwowych pełniących służbę na granicy polsko-białoruskiej. Celebrytka nie przyznała się do winy.

Można się było oczywiście spodziewać, że tego typu obrót spraw zadowoli tych internautów, którzy życzyli sobie, aby incydent ze Strażą Graniczną oznaczał dla Kurdej-Szatan koniec kariery. Swoją wylewność aktorka i tak przypłaciła już utratą kontraktów reklamowych i roli w M jak Miłość, jednak, jak widać, dla niektórych to wciąż za mało.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

W piątek Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie pierwszy post od czasu usłyszenia zarzutów. Część instagramowiczów potraktowała to najwyraźniej jako wezwanie do komentowania całej sytuacji. Choć na zdjęciu aktorka pozuje ze swoją nastoletnią chrześnicą, nie powstrzymało to jej antyfanów przed zostawieniem paru mniej lub bardziej wulgarnych wpisów. My wyselekcjonowaliśmy te mniej drastyczne.

Przyznaj się do winy w sądzie i ponieś konsekwencje, jak na dorosłą osobę przystało; Elegancko, są już zarzuty, wkrótce "wakacje". Oby. Dla zasady; Mam nadzieję, że odpowiesz przed sądem za to, za co sama wcześniej przepraszałaś publicznie, a teraz się wypierasz; Sprawiedliwości stanie się zadość.

Znaleźli się jednak i tacy, którzy nie mają do Kurdej-Szatan żadnych pretensji. Wręcz przeciwnie, wspierają ją i okazują solidarność.

Murem za panią. Komentarze nienawistnych nieudaczników z Insta i brzydkich, zawistnych bab, proszę mieć w tylnej części ciała - czytamy w sekcji komentarzy.

Jak obstawiacie, jakiego wyroku powinna spodziewać się aktorka?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(158)
Kami
1 tyg. temu
Jeśli sąd uzna, że można lżyć i obrażać Straż Graniczną to należy założyć, że dotyczy to tak samo wszystkich służb mundurowych w Polsce, bo ich status jest podobny. Jeśli ta pani może, to inni obywatele też powinni mieć tę możliwość - równość się kłania. To będzie ciekawa sprawa.
Brunner
1 tyg. temu
Pogoda dla bogaczy prawo dla biednych 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Hshsjjsue
1 tyg. temu
Za wpis w internecie do pierdla? To co się należy za doprowadzenie mojej rodziny do ruiny finansowej i psychicznej przez Pinokia i resztę?
Dość
1 tyg. temu
Dajcie spokój. Mnie bardziej interesuje to, że mamy wszechogarniającą DROŻYZNĘ. Inflacja 12% i będzie większa!!!; ceny gazu i paliw kosmos od ubiegłego roku; idę do sklepu a ceny takie, że można zawału dostać. Myślenie oczu POLAKOM takimi sprawami jak p. Kurdej, Kraśko, Kozidrak. Niekompetencja ludzi na wysokich stanowiskach jest straszna. Nie powierzyłabym im zarządzanie moim budżetem domowym. Czy samolot którym lecicie, to tam zasiada pilot amator? Nie. To dlaczego głosujemy na takich ludzi, gdzie w konsekwencji jest gigantyczna inflacja i drożyzna, której nie było od 30 lat
cfg
1 tyg. temu
za późno na ocieplanie wizerunku!!!!!!!
Najnowsze komentarze (158)
Cortez
6 dni temu
BLONDYNKA....i wszystko jasne 🥴
Basia
6 dni temu
Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów - do PAKI !!!
Tomasz wom
6 dni temu
Lubiłam kiedyś tą Panią ale skoro nie ma szacunku dla polskiego munduru ja już nie mam dla niej
ASDA
6 dni temu
Przepraszam, czy w tym kraju jest wolność słowa, czy nie. Jak pewna członkini Trybunału Konstytucyjnego lży wszystkich to jest OK. Chyba wam sie w głowach poprzewracało.
Józef Nowak
6 dni temu
Ludzie nie kupujcie nic co reklamuje ta niegodziwa osoba.
Anna LL
6 dni temu
Lepiej aby Pudelek nie upublicznił wpisów celebrytów. Poszło w eter i jest problem. Gdyby nie zostało to pokazane (nie śledzę jej kont) to Jurek by to skasował i teraz nie było by zgłoszenia do Prokur. Lepiej nie upubliczniac takich rzeczy, bo mamy kraj jaki mamy
Daniel
6 dni temu
Ludzie ale zioniecie nienawiścią. Za głupotę chcecie wsadzić do więzienia matkę dzieci? Za to że głupotę palnęła. Ile w was nienawiści!
Nckfnfo
6 dni temu
Mysle ze to Jak ten Portal jest stronniczy "pro szatanowy" napedza fale goryczy. Pudlu wytlumacz Mi Jak to jest ze Basia moze napisac to Co napisala I nazywacie to negatywnymi emocjami I impulsem a internauci pluja jadem Jak pisza w podobnym tonie. Rozumiem ze niektorzy Sa uprzywilejowani I w stosunku do nich uzywa Sie innych przymiotnikow? Prosze redakcje o odpowiedzi Bo nie ogarniam.
i tyle
6 dni temu
zuchwała osoba.
Ona
6 dni temu
Sprawiedliwości nie stanie się zadość, nie podniecajcie się
Adam
6 dni temu
Kara za zniesławienie służb mundurowych jak najbardziej Wynocha z kraju jak jej się nie podoba. Wielka celebrytka
Roma
6 dni temu
Moim zdaniem powinna ponieść konsekwencje.Kategorycznie nie można poblazac takiego zachowania.Nigdy tej celebrytki nie lubiłam.
Czekamy
7 dni temu
Byle do wyborów ... jak słyszę od ludzi. Tak mówią między sobą szyfrem ;). To ja też tak powiem szyfrem. -. BYLE DO WYBORÓW
Sprawiedliwoś...
7 dni temu
Jedyna wasza pupilka z PIS nie została oskarżona przez sąd za obrzydliwą obrazę prezydenta. Wszyscy inni ponieśli już karę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie