Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|
aktualizacja

Barbara K.-Sz. WYDAŁA OŚWIADCZENIE, w którym prosi, by pisać o niej "Barbara Kurdej-Szatan". "Nie chcę, żeby pokazywano mnie Z ZASŁONIĘTĄ TWARZĄ"

665
Podziel się:

Barbara K.-Sz. wydała w czwartek po południu oświadczenie, w którym poinformowała, że chce występować w mediach jako Barbara Kurdej-Szatan. "Liczę, że postępowanie zostanie szybko umorzone" - pisze celebrytka.

Barbara K.-Sz. WYDAŁA OŚWIADCZENIE, w którym prosi, by pisać o niej "Barbara Kurdej-Szatan". "Nie chcę, żeby pokazywano mnie Z ZASŁONIĘTĄ TWARZĄ"
Barbara K.-Sz. chce być Barbarą Kurdej-Szatan (Instagram)

W czwartek po południu Prokuratura Okręgowa w Warszawie postawiła Barbarze K.-Sz. zarzuty w związku ze słynnym już wpisem, w którym nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej "mordercami". Spowodowało to, że o aktorce - zgodnie z wykładnią polskiego prawa - należało pisać właśnie per "Barbara K.-Sz.", dbając też o zanonimizowanie jej wizerunku.

"Barbara K.-Sz." wystosowała jednak specjalnie oświadczenie do mediów, w którym prosi, by pisać o niej, używając pełnego nazwiska i nie zasłaniając jej twarzy. Zdaniem aktorki - już Barbary Kurdej-Szatan - będzie to sprawiedliwa procedura, ponieważ ona w pamiętnym wpisie "okazała solidarność cierpiącym".

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Potwierdzam, że dzisiaj prokurator przedstawił mi zarzuty zniesławienia funkcjonariuszy Straży Granicznej. Nie przyznałam się do winy. Złożyłam szczegółowe wyjaśnienia, wskazując na kontekst mojego wpisu na Instagramie z 4 listopada 2021 roku, który był naturalną reakcją na tragedię uchodźców na granicy - kobiet i dzieci - pisze Barbara Kurdej-Szatan.

Celebrytka ma także nadzieję, że postępowanie szybko zostanie umorzone.

W związku z tym liczę, że postępowanie zostanie szybko umorzone - czytamy na Instagramie. Jeżeli jednak mam odpowiadać karnie za okazanie solidarności cierpiącym, to nie chcę, żeby pokazywano mnie z zasłoniętą twarzą i upoważniam media do pisania o sprawie z udostępnieniem mojego wizerunku i nazwiska.

Też liczycie na szybkie umorzenie postępowania?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(665)
Do paki
1 tyg. temu
Ty nie masz zarzutow za jak piszesz "okazywanie solidarnosci cierpiacym", a za obelgi pod adresem strazy granicznej i nazwanie ich mordercami !!! Nie odwrocisz kota ogonem, za daleko to poszlo
Haq
1 tyg. temu
Za "zasługi artystyczne" wyrok będzie łagodny.
Gość
1 tyg. temu
Czy w tym przypadku osiągnięcia artystyczne również wpłyną na wyrok sądu?
Kleopatra VII
1 tyg. temu
Prosić, to ty sobie możesz, Barbaro K.Sz
kaja
1 tyg. temu
myślę że powinna być odpowiednio ukarana,co sobie myślą rodziny o naszych wojskowych,kara musi być
Najnowsze komentarze (665)
Olvka1210
9 godz. temu
sąd uzna, że w związku z boreliozą ma zaburzenia neurologiczne i nie było jej celem ubliżanie funkcjonariuszom, wypowiedź była emocjonalna bo dotyczyła dzieci, a także ze względu na dotychczasowe zasługi artystyczne nie powinna zostać skazana
kiki
wczoraj
najgorsze jest to gdy wydaje jej się że jest ładna i mądra ..podkreślam wydaje jej się i nikt jej z tego błędu nie potrafi wyprowadzić......
Adonis
3 dni temu
Ale my nie chcemy ogladac twojej twarzy !
bona
4 dni temu
Darmowa reklama?
ASF
4 dni temu
Nie lubię jej. Być może jest mój kompleks pochodzenia z małego miasta, ale takie właśnie tupeciary które we wszystkim innym były przeciętne otaczały mnie do matury w tym małym mieście. Słaba uroda, niedoleczony w dzieciństwie mięsień jednego oka (czyli zaniedbanie, bo takie wady ma masę dzieci, potem tego nie widać, jeśli matka dba), krzykliwa pseudonowoczesność postaci jarzeniowych kurtek puchowych, awanturnictwo i generalnie przesada i brak subtelności we wszystkim. Serial w Polsacie i to jeszcze Polsacie sprzed 5 lat bo też się zmienił i na nic więcej Pani Kurdej Szatan w mojej ocenie nie ma potencjału.
gosc
5 dni temu
Odwraca kota ogonem nazwała Staz Graniczną Mordercami . Pani K. Szatan nie chce Pani ogladać i słyszeć o kim takim
lucyfer
5 dni temu
a my nie chcemy żeby cię w ogóle pokazywali
janpawel
5 dni temu
wolność słowa i wyznania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#####Taka pra...
5 dni temu
Baśka jednak dalej nic nie rozumie i brnie w kłamstwach.Najpierw przeprasza,potem się nie przyznaje.
Vala
6 dni temu
Powinna odpowiadać karnie drugi raz za to, że jej słowa posłużyły Łukaszence w TV Biełsat do krytyki i oczernienia naszego państwa.
Sabina
6 dni temu
Ona jest głupsza niz ustawa przewiduje. Skończ kobieto się ośmieszać takimi tekstami. Już dawno ludzie pisali ci , ze twoja agencja od PR szkodzi ci. Ja jednak mam nadzieję, że zostaniesz słusznie i odpowiednio ukarana zgodnie z kodeksem za to co zrobiłaś.
Hehe
6 dni temu
Tefałen już ją przygarnął do tego swojego żenującego programiku. Tam lubią takich wywijasów i ludzi jeżdżących po pijaku.
Darekkkkk
6 dni temu
Empati to ty kobieto nie masz za grosz wiesz?
Trzymaj sie B...
6 dni temu
Brawo, Basia!!! Trzymam kciuki🤞Za empatię, za wrażliwość, za współczucie ludziom w poniewierce nie WOLNO karać!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie