Trwa ładowanie...
Przejdź na
Maks,Goss
|
aktualizacja

Barbara K.-Sz. USŁYSZAŁA ZARZUTY!

997
Podziel się:

Jak poinformowała TVP Info, Prokuratura Okręgowa w Warszawie postawiła aktorce zarzuty. Sprawa dotyczy wpisu Barbary K.-Sz. na temat Straży Granicznej.

Barbara K.-Sz. USŁYSZAŁA ZARZUTY!
Barbara K.-Sz. usłyszała zarzuty (AKPA)

Barbara K.-Sz. w zeszłym roku wywołała ogólnopolski skandal, który zachwiał jej pozycją w show biznesie. To wtedy w niezwykle emocjonalnym wpisie na Instagramie celebrytka wulgarnie skrytykowała praktyki Straży Granicznej na granicy polsko-białoruskiej. Sprawa była o tyle poważna, że we wspomnianym poście aktorka nazwała funkcjonariuszy "mordercami".

K*RWA!!!!!!!!!! K*rwaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje!!!!!!!! To jest k*rwa "Straż Graniczna"????? "Straż"?????????? To są maszyny bez serca, bez mózgu, bez NICZEGO!!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy!!!!! K*rwa!!!!!! Jak tak można!!!!!!! Boli mnie serce, boli mnie cała klatka piersiowa, trzęsę się i ryczę!!!!!!! Mordercy!!!!! Chcecie takiego rządu wciąż????? Który zezwala na takie rzeczy, wręcz rozkazuje tak się zachowywać??????? K*rwaaaaaaaaa!!!!!!!! - napisała wówczas K.-Sz.

Po publikacji wpisu na niegdysiejszą gwiazdę znanej sieci telefonii komórkowej wylała się fala hejtu. To nie było jednak najgorsze, bo aktorka straciła kontrakty reklamowe oraz posadę w serialu "M jak miłość", co publicznie ogłosił prezes stacji, Jacek Kurski.

Nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. - przekazał na Twitterze.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Poważny kryzys wizerunkowy nie były natomiast jedynym, co jej wówczas groziło. Mówiło się bowiem, że K.-Sz. może ponieść też konsekwencje prawne swoich słów. Teraz ta groźba stała się realniejsza niż kiedykolwiek, o czym donosi portal TVP Info.

Jak poinformował wspomniany serwis, aktorka właśnie usłyszała zarzuty. Przekazano, że Prokuratura Okręgowa w Warszawie oskarżyła Barbarę K.-Sz. o znieważenie funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy pełnili służbę na granicy polsko-białoruskiej. Jak podkreślono, jej słowa "mogły narazić SG na utratę zaufania potrzebnego dla pełnienia służby". Aktorka nie przyznała się do winy.

Kobieta nie przyznała się i złożyła obszerne wyjaśnienia – wskazuje prok. Skrzyniarz w rozmowie z TVP Info.

Aktorce grozi teraz grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

AKTUALIZACJA

W czwartek po południu, kilka godzin po usłyszeniu zarzutów, Barbara K.-Sz. wystosowała oświadczenie do mediów, w którym poprosiła, by nie zasłaniać jej twarzy ani nie ukrywać nazwiska. Uzasadniła to tym, że może odpowiadać za "okazanie solidarności cierpiącym", więc nie ma się czego wstydzić: Barbara K.-Sz. WYDAŁA OŚWIADCZENIE, w którym prosi, by pisać o niej "Barbara Kurdej-Szatan". "Nie chcę, żeby pokazywano mnie Z ZASŁONIĘTĄ TWARZĄ"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(997)
Jznns
2 lata temu
Haha to zdjecie z zamazana twarza xD i bardzo dobrze, te wszystkie pozal sie boshe celebrytki powinny zniknac z mediow.
marzena
2 lata temu
Nie przyznala sie? W sumie to czego bylo sie spodziewac po tej"pani", ale nic nie ginie.
jk44
2 lata temu
Ta pani to taka inna wersja Lempart. Może troszeczkę mniej wulgarna, ale na pewno wpisuje się w kontekst antypolskiej, antyludzkiej, chamskiej napaści na polskość.
Polak
2 lata temu
dojechać ją , nauczy się szacunku do wszystkich ludzi nie tylko służb mundurowych
Ajka
2 lata temu
No i co z tego? Celebrytka więc jej się upiecze 🤷‍♀️
Najnowsze komentarze (997)
Marek
2 lata temu
Że też ona nie ma odwagi napisać takich słów na jakimś rosyjskim portalu pod adresem Putlera i jego barbarzynców.
Gość
2 lata temu
Ciekawe za co
PotomSybirakò...
2 lata temu
Podważanie autorytetu Naszych Obrońców Granic to uderzanie w Państwo Polskie, to obraza nas wszystkich Polaków. Ukarać przykładnie ku ostrzeżeniu innych mądrych inaczej. Pozdrawiam 🙋🏻‍♂️🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️ Granica rzecz święta. Jej obrońcy to Nasi Bohaterowie. Chwała SG💪✋
dwk
2 lata temu
Popieram aktorkę całkowicie !! Ma rację !!!
Jola
2 lata temu
Bo ona jest ukra z pochodzenia. I taka wlasnie w obejsciu jak nasi kochani przybysze.
BBB
2 lata temu
Albo jest głupia,albo taka udaje.Ona nie rozmie co Ona zrobiła.Pogranicznicy bronili naszej granicy i nikogo nie mordowali.Tak mają bronić granicy.Białoruś atakowała naszą granicę,prowokowała.A jak ma się to teraz do wojny na Ukrainie!!!!Był to plan Kremla i Białorusi.
heniekstar
2 lata temu
Należy się jej za takie wulgaryzmy odsiadka.Wstyd !!!
tess
2 lata temu
to wyplywa wszystko z poczucia jaka jestem wazna Pani aktorka powodzenie i zachwyty, pieniazki.....kariera wiec wszysyko mi wolno.Bieda tylko uczy pokory!!!!!!
amica
2 lata temu
Basiu! Jestem z Tobą!
aagaj
2 lata temu
Baśka trzymaj się !!
gość
2 lata temu
Karzą ją wyjątkowo surowo, bo śmiała w państwie " demokratycznym " skrytykować rząd.
Partyzant
2 lata temu
Głównie zniewolone umysły to komentują.
Marc
2 lata temu
Zakazać na 50000zl i 300 godzin prac społecznych i przeprosin w TVP1 w godzinach największej oglądalności i basta !
My Polacy.......
2 lata temu
Za takie uczynki niech ta pani robi karierę na Białorusi. Polacy już o niej zapomnieli. Ale TVN da jej żyć.....jakaś chałtura się trafi......tak jak Kaminskiej Mask Singer.
...
Następna strona