Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Barbarze Kurdej-Szatan PUŚCIŁY NERWY po ostatnich wydarzeniach: "K*RWA!!! MORDERCY!!! WCIĄŻ CHCECIE TAKIEGO RZĄDU?"

1312
Podziel się:

Na instagramowym profilu Barbary Kurdej-Szatan pojawił się wyjątkowo ostry post, w którym celebrytka nie przebierała w słowach. Nawiązała w nim do działań Straży Granicznej i śmierci 30-letniej Izabeli. "K*rwa, jak tak można!" - grzmi.

Barbarze Kurdej-Szatan PUŚCIŁY NERWY po ostatnich wydarzeniach: "K*RWA!!! MORDERCY!!! WCIĄŻ CHCECIE TAKIEGO RZĄDU?"
Barbara Kurdej-Szatan grzmi na Instagramie po ostatnich wydarzeniach (Instagram.com, AKPA, East News)

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się na obrzeżach rodzimego show biznesu dzięki roli sympatycznej blondynki w reklamie pewnej sieci komórkowej. Od tego czasu udało jej się wybić na tyle, aby dziś wieść spokojne życie pełnoprawnej influencerki. Niestety budowaniu pozycji w mediach raczej nie pomagały jej publiczne wybuchy złości, o czym zresztą sama wspominała.

Nie sposób nie zauważyć, że ostatnimi czasy Barbara Kurdej-Szatan przestała też unikać trudnych tematów, które mogłyby odstraszyć potencjalnych reklamodawców. Całkiem niedawno celebrytka stanęła w obronie środowiska LGBT, które kolejny raz musi się mierzyć z atakiem Kai Godek i jej współpracowników. Celebrytka wprost nazywała postulaty działaczki pro-life "idiotyzmami".

Zobacz także: Kurdej-Szatan nie zmienia swoich poglądów

Wygląda jednak na to, że szczyt wzburzenia Basi ostatnimi wydarzeniami w kraju możemy zobaczyć dopiero teraz. Na jej instagramowym profilu pojawił się bowiem post, w którym, oprócz wielu niecenzuralnych słów, wyjątkowo ostro uderzyła w rząd Zjednoczonej Prawicy. Jej słowa nawiązują do wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej oraz śmierci 30-letniej Izabeli, którą, zdaniem wielu, zabiło restrykcyjne prawo aborcyjne.

K*RWA!!!!!!!!!! K*rwaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje!!!!!!!! To jest k*rwa "Straż Graniczna"????? "Straż"?????????? To są maszyny bez serca, bez mózgu, bez NICZEGO!!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy!!!!! - grzmi już na starcie Basia.

Do posta Kurdej-Szatan dołączyła wyjątkowo przykre nagranie, które faktycznie odbiera mowę. Dalej wcale nie było lżej, a celebrytka bardzo ostro określiła postawę rządzących i Straży Granicznej. Padło nawet słowo "mordercy"...

K*rwa!!!!!! Jak tak można!!!!!!! Boli mnie serce, boli mnie cała klatka piersiowa, trzęsę się i ryczę!!!!!!! Mordercy!!!!! Chcecie takiego rządu wciąż????? Który zezwala na takie rzeczy, wręcz rozkazuje tak się zachowywać??????? K*rwaaaaaaaaa!!!!!!!! - "krzyczała".

Na koniec wyjątkowo emocjonalnego wpisu poświęciła też kilka słów także niedawnej sprawie 30-letniej Izabeli.

I rząd, który zezwala na śmierć kobiet, zamiast na ich ratunek???? Wszyscy wiecie, co się wydarzyło i co się dzieje dookoła!!!!!! - zakończyła.

Sądząc po komentarzach pod postem, opinie na temat treści są równie podzielone, jak polskie społeczeństwo: jedni mocno kibicują, inni krytykują to, że zabiera głos. Najwięcej wpisów dotyczy jednak samej formy, która niektórych mocno zszokowała. Przypomnijmy, że profil Basi obserwuje ponad 1,4 miliona (!) osób, w tym dzieci, co teraz wytykają jej krytycy.

A Wy rozumiecie jej emocje?

Która celebrytka dla rozgłosu i pieniędzy chciała sfingować własny ślub? Posłuchajcie w najnowszym Pudelek Podcast!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1312)
Mato
3 miesiące temu
Wszyscy celebryci się obudzili dwa miesiące temu i dowiedzieli się że SG jest od nie wpuszczania ludzi którzy nielegalnie przekraczają granice, czy których się wręcz przemyca. Myśleli że oni tylko sprawdzają na lotnisku walizki...
Gość
3 miesiące temu
Brawa i uznanie dla Straży Granicznej. Tak trzymać!!!
TUBA
3 miesiące temu
To może dla przykładu P. Barbara zaprosi kilku uchodźców do siebie i ich utrzymuje , że 500+ to rozdawnictwo a utrzymywanie tysięcy chłopów w sile wieku to pomoc ?? OBŁUDA droga pani.
Rafi
3 miesiące temu
Celebrytka która nie rozumie że działania straży granicznej sa dla obrony naszej Ojczyzny
Ewa
3 miesiące temu
Bzdura ,ustawa mówi ,jeśli jest zagrożenie życia matki aborcja jest dopuszczona ,to szpital zaniedbał i nie zerujcie na tej tragedii
Najnowsze komentarze (1312)
MMa
2 miesiące temu
A ja bym obejrzał walkę na gali MMA Szpaka z Rafalalą albo Zalewskiego z Rafalalą
Jezu zmiłuj s...
2 miesiące temu
Najpierw chodzą na strajki i ryczą że chcą mieć prawo do zabijania dzieci nienarodzonych a później na Wigilii choinka i wyczekiwanie pierwszej gwiazdki no i kolęda Jezus malusieńki i Bóg się rodzi
Anka
2 miesiące temu
Celebryci aktorzy itp. to w większości polskojęzyczne resortowe dzieci , których prawdziwa ojczyzna to raczej Ukraina , Izrael .
Peter
2 miesiące temu
Chcemy takiego madrego Rzadu👌a ciebie z tymi bredniami,ktore wypisujeszj juz nie chcemy😱nigdy wiecej😱
Agniecha
2 miesiące temu
Jeżeli ma dom, to zawsze może zaprosić ile jej się tam zmieści uchodźców. Albo na podwórku namioty poustawia. Zapewni im wikt, opierunek, opiekę medyczną, naukę dzieciom. No przecież skoro oni chcą do Niemiec to przez te KILKA dni w Polsce może im to zapewnić. Nie chcę być złośliwa, ale nie rozumiem dlaczego nie napisze ktoś jakiejś ustawy czy prawa. Chcesz pomóc, stać cię na taki gest proszę. Podpisz dokumenty i zabierz do siebie. Mam dużo empatii, szkoda mi ich ale dziwi mnie, że młode chłopy uciekają z własnego kraju zamiast o niego zawalczyć. Pewno cały świat by im wtedy pomógł.
lolek
2 miesiące temu
widzę że niektórym ładnie się w łepetynach pomieszało !!! , Straż graniczna ma chronić granice , w jakim kraju nielegalnych imigrantów się częstuje kawą i posiłkami??? co jeszcze? to nie uchodzcy tylko zarobkowi imigranci , spojrzcie na Francję jaki ma z nimi kłopot , chcecie tego u nas?
mik
2 miesiące temu
Za przekleństwa, obrażanie kara dla Owsiaka i Szatan, a panu Terleckiemu wolno. Słyszeliśmy też "Spieprzaj dziadu" i "zdradzieckie mordy". Jeszcze parę by się znalazło. Jednakowe traktowanie i żadnych immunitetów, bo to nam się po prostu należy.
Rej
2 miesiące temu
czy to tylko niezrównoważenie emocjonalne, czy może kompletne oderwanie od rzeczywistości? ..., a może brak propozycji na angaż ? ...
Wiolka
2 miesiące temu
Powinni ją postawić w pierwszej linii na granicy...ciekawe jak długo by wytrzymała mądrala
Gość
2 miesiące temu
Pani Basiu proszę w takim razie ugościć uchodźców u siebie w domu.
adi
2 miesiące temu
A Co ma wolnosc słowa do szkalowania i obrazania ludzi ktorzy nas bronia... Czekam na sąd i wyrok... KARA MUSI BYĆ!
Dareks
2 miesiące temu
Popieram za decyzje TVP. Wstyt za ten wpis jak osoba publiczna jak B. K. S. obraża ludzi broniących obecnie granicy ale obrża i ich rodziny i wszystkich co walczyli kiedykolwiek w obronie naszego kraju. Pozatym niemogę zrozumieć dwuch żeczy pierwszej to Sobieski już kilka set lat temu wiedział że ludzie o wyznaniu islamski nie mogą mieszkać w katolickiej Europie. A ci wszyscy celebryci niby wykształceni atacy ciemni. A druga to domagają się humanitaryzmu dla emigrantów na granicy A popierają zabijanie dzieci. Polskich dzieci. Totalna hitokryzja!
IDA
2 miesiące temu
Ja jej emocje rozumiem, bo mną targają dokładnie takie same. A że nie jestem osobą publiczną to te moje emocje nie są nagłaśniane. Chciała bym tylko żeby z TVP a może i z polityki wylatywali wszyscy, którzy tak albo jeszcze gorzej te swoje emocje wyrażają. Mam tu na myśli np. Terleckiego. Basię bardzo lubię i nie nazywajcie jej celebrytką bo ona nie jest znana z tego że jest znana. Jest bardzo zdolną dziewczyną występuje w serialach, ale nie tylko, była prowadzącą wielu programów a przede wszystkim jest aktorką teatru muzycznego.
Jola
2 miesiące temu
Pani Basiu! Popieramy Pani stanowisko! Wolnosc slowa chyba w Polsce jeszcze istnieje i nikt nie powinien umierac na granicy!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie