Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Antek Królikowski żegna się z ojcem we wzruszającym przemówieniu: "Wierzę, że Pan Bóg powierzył ci tam najpiękniejszą z ról"

85
Podziel się:

"Dziękuję ci w imieniu kochającej żony Gosi i twoich dzieci, małych Królików, za wszystko" - mówił Antoni podczas pogrzebu ojca.

Antek Królikowski żegna się z ojcem we wzruszającym przemówieniu: "Wierzę, że Pan Bóg powierzył ci tam najpiękniejszą z ról"
Antoni Królikowski (fot. ONS)

W czwartkowe przedpołudnie odbyła się msza żałobna za Pawła Królikowskiego, który zmarł przed tygodniem w wieku zaledwie 58 lat. Aby pożegnać aktora, w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na Krakowskim Przedmieściu zgromadzili się jego najbliżsi i przyjaciele z branży.

W imieniu rodziny zmarłego w trakcie mszy głos zabrał jego najstarszy syn, Antoni.

Dziękuję za przybycie tak liczne. Tato, wiem, że patrzysz na nas z góry. Wierzę, że Pan Bóg powierzył ci tam najpiękniejszą z ról.

We wzruszającej przemowie aktor podziękował swojemu ojcu za wszystkie nauki, które przekazał on swoim bliskim.

Dziękuję ci w imieniu kochającej żony Gosi i twoich dzieci, małych Królików, za wszystko. Za to, że nauczyłeś nas uśmiechać się do świata i do ludzi, pokazałeś, jak piękny potrafi być ten świat i że warto być jego dobrą częścią. Nie było dla ciebie rzeczy niemożliwych. Każdego dnia przypominałeś, żeby chciało nam się chcieć i udowadniałeś, że chcieć to móc - wyrecytował ze wzruszeniem Antoni.

Dziękuję w imieniu twoich rodziców dziadka Janka i Jadzi, że dałeś im wiele powodów do dumy. Sam doczekałeś się wnuka i zostaniesz bohaterem Józka, kiedy dowie się, kim byłeś. Naszym bohaterem będziesz na zawsze - zakończył swoje przemówienie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(85)
antek3majsie
3 lata temu
straszne że stracił ojca, bardzo współczuję zwłaszcza że stanowczo za wcześnie. dobrze że ma dużą rodzinę, w takich chwilach widać że to jednak ważne
Aaaaag
3 lata temu
Wzruszające. Szkoda człowieka i szkoda rodziny... P.S. Nigdy nie zrozumiem jak można ubrać się na pogrzeb w kolorowe kurtki, jeansy.... ALBO W DRES 🤯🤯🤯
moko
3 lata temu
Nie jest łatwo przemawiać po śmieci bliskiej osoby. A pod obstrzałem mediów, tłumu, to już w ogóle wyczyn.
Klaudia
3 lata temu
Dajcie im żyć,to smutne i ciężkie chwile dla rodziny 😢
Babcia
3 lata temu
Pawle, za wcześnie odszedłeś!Ale zostawiłeś po sobie wspaniałe dzieci. RIP
Najnowsze komentarze (85)
Hania
3 lata temu
Panie PAWLE SPOCZYWAJ W SPOKOJU JAK BÓG DA CI TAM JAKAŚ ROLE TO ZAGRAJ /I ROZWESEL I NNE DUSZO SPOCZYWAJ
Janka
3 lata temu
Życki sobie spokojnie i przezywajcie żałobę po swojemu Pani Antosiu zaopiekuję się waszą sympatyczną RODZINKĄ i mamusia
ela
3 lata temu
dobrze, ze zdążył wrócić z wczasów gdzie balował.
Fly
3 lata temu
To ten, co balował z panienką w Tajlandii, kiedy ojciec leżał umierający w szpitalu?
miki
3 lata temu
ANTONI PIEKNE PRZEMOWIENIE
Gra
3 lata temu
Wspolczuje Rodzinie , stracili swietnego ojca i meza , za wczesnie , za wczesnie!!!
1234
3 lata temu
Ludzie opamiętajcie się, nie ma już dla was żadnych zahamowań, ktoś umiera a wy opowiadacie bzdury z życia, teraz można tak? Już go nie ma , niech każdy o nim pamięta jak chce i zachowa to dla siebie. Dla mnie był to wielki aktor , Niech spoczywa w spokoju.
konomanka
3 lata temu
Dobrze, że Antek zdążył wrócić z wakacji! Choroba i pobyt w szpitalu umierającego ojca, na szczęście nie przeszkodziła mu w zabawie w tropikach, gdzie wyjechał z dziewczyną! Ładne zdjęcia umieścił po powrocie!
eliza
3 lata temu
Każdego człowieka szkoda, a tym bardziej jak ma jeszcze do wychowania dzieci. Bardzo współczuję rodzinie. Ja miałam 28 lat jak odszedł mój kochany tatuś, dzisiaj mam 63 lata i bardzo mi smutno że go nie ma.
Tyu
3 lata temu
Dla mnie zrobili cyrk w kosciele kogo interesuje to co mowili antek z rodzinka to odobiste sprawy!!umarl gruza i wielu innych i kto dostal odznaczenia a tu taki podrzedny aktor pijoczek i prezydent z idznaczeniami z jakiej racji!!
Pol
3 lata temu
Szopka niezla przecietny aktor jednej roli siegajacy do kieliszka!!!za co dostal te odznaczenia!!!umarl gruza i inni znani i nie dostali odznaczenia i nie bylo panstwowego pogrzebu !!niesprawiedliwe to!!
6758
3 lata temu
a dlaczego byl na pogrzebie sam prezydent Polski???
lok
3 lata temu
każdy kto stracił kogoś bliskiego w młodym wieku wie że jest to ciężki temat. Utrata każdego bliskiego jest ciężka ale jeśli traci się ojca który ma 50 czy 58 lat jest ciężka podwójnie.
Jaw
3 lata temu
Niech odda kasę za pogrzeb państwowy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie