Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego: Julia Wieniawa, Ilona Ostrowska, Borys Szyc, Małgorzata Kożuchowska... (ZDJĘCIA)

83
Podziel się:
83
Podziel się:
1
 / 27
27 lutego zmarł popularny polski aktor, Paweł Królikowski
27 lutego zmarł popularny polski aktor, Paweł Królikowski
(East News, East News)
0
0

Popularny aktor miał w show biznesie całe rzesze sławnych przyjaciół.

W czwartek przed południem w mediach pojawiła się smutna informacja o śmierci Pawła Królikowskiego, który po kilku latach przegrał walkę z chorobą neurologiczną. Wiadomość ta wstrząsnęła widzami oraz koleżankami i kolegami z branży, którzy do samego końca wierzyli w to, że Paweł odzyska siły i wróci na plan.

Paweł osierocił tym samym piątkę dzieci, których doczekał się z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską: Jana, Ksawerego, Julię, Marcelinę oraz Antka, który poszedł w ślady rodziców i również został aktorem.

Śmierć aktora wzbudziła ogromne poruszenie wśród wielu gwiazd polskiego show biznesu, które od lat współpracowały i przyjaźniły się z aktorem. W sieci pojawiło się mnóstwo kondolencji i wyrazów współczucia składanych całej rodzinie Królikowskich.

Zobaczcie, jak polskie gwiazdy pożegnały Pawła Królikowskiego.

2
 / 27
Julia Wieniawa

"Ciężko uwierzyć. Bardzo przykra wiadomość. Wyrazy współczucia dla całej rodziny" - napisała Wieniawa.

3
 / 27
Ilona Ostrowska

"Mój Przyjaciel, mój Bogumił. Będziesz ze mną do końca życia. Żegnaj Kochany.

Za piękne słowa w podzięce nie ważąc znów słów tych lekce unoszę wzruszony rzesę
z której oderwać się nie chce łza
i twój w niej portret
...na dobrą wróżbę
i szczęście...... Miła
twój Królik (Sms od Pawła 2019)" - napisała aktorka.

4
 / 27
Borys Szyc

"Tak mi przykro." - skomentował aktor.

5
 / 27
Małgorzata Kożuchowska

"Dziś rano odszedł od nas Paweł Królikowski. Miałam zaszczyt współpracować z nim przez wiele lat. Paweł był wizjonerem. Miał niesamowitą energię życiową, którą zarażał innych. Miał charyzmę lidera. Myślał o innych. Potrafił być bezkompromisowy. A jednocześnie miał ogromne poczucie humoru. Tak wiele wyzwań było jeszcze przed nim... Choroba nie pozwoliła mu na kontynuowanie tego co planował. Dużo dużo za wcześnie... Serce pęka. Pawle! Do zobaczenia w lepszym świecie." - pożegnała Królikowskiego Kożuchowska.

6
 / 27
Katarzyna Skrzynecka

"KRÓLIKU...Wszędzie jesteś dziś na zdjęciach czarno-biały ..... U mnie JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ KOLOROWYM PROMIENNYM SERDECZNYM KOCHANYM PRZYJACIELEM. Mądrym, honorowym, o ciepłym dobrym sercu, pozytywnie szalonym w swym CUDOWNYM SERDECZNYM ŚMIECHU I POCZUCIU HUMORU... Bezgranicznie KOCHAJĄCYM SWOJĄ RODZINĘ. Taki jesteś w moim sercu! Gdy Cię spotkam kiedyś "w lżejszym świecie", będziemy nadal śmiać się razem do łez, ściskać serdecznie w ramionach , wzruszać z rzeczy wielkich , a drzeć łacha, z czego się da i z siebie wzajem.... TAKIM CIĘ ZATULAM W SERCU. KRÓLIKU........ Małgosiu, Antku, Rodzino Pawła, całym sercem jestem przy Was." - napisała Skrzynecka.

7
 / 27
Tomasz Kammel

"Gdy przychodził do "Pytania na śniadanie", jeszcze przed startem rozmowy, poza kamerą, opowiadał, co z moim udziałem ostatnio widział lub słyszał, i co mu się podobało. A na deser dorzucał jeszcze moje cytaty. Żebym wiedział, jak on to, co mówi, poważnie traktuje. Aktorem był znakomitym, a człowiekiem wybornym.Tyle razy umawialiśmy się na prywatne pogaduchy, ale jak to w tym biznesie bywa, czasu wiecznie jak na lekarstwo" - wspominał dziennikarz.

8
 / 27
Maciej Dowbor

"Żegnaj, Królik. To nie tak miało być!!! Mieliśmy parę tematów do dokończenia... Już nie dasz mi się przejechać swoim pickupem, nie dokończysz historii o tym, jak robiłeś Truskawkowe Studio. A poza tym, komu teraz będę podkradał ciastka z garderoby?" – zapytał kolega z programu Twoja twarz brzmi znajomo.

9
 / 27
Anna Dereszowska

"Paweł... zbyt szybko... kto z nas teraz będzie w robocie zarażał tym radosnym, niepohamowanym śmiechem...? Jakoś się nie chce wierzyć... Szczere kondolencje dla całej Rodziny Pawła. Myślami jestem z Wami. " - skomentowała Dereszowska.

10
 / 27
Katarzyna Zielińska

"Żegnaj Pawle. Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile.
R.I.P." - pożegnała aktora Zielińska.

11
 / 27
Małgorzata Foremniak

"Bardzo mi przykro..." - skomentowała odejście kolegi Foremniak.

12
 / 27
Katarzyna Cichopek

"Żegnaj Pawle, to był zaszczyt móc Ciebie znać. Dziękuję za uśmiech, otwarty umysł i dobro, które od Ciebie biło. Ogromne wyrazy współczucia dla Twojej rodziny. Bądźcie silni Kochani. #rip" - napisała celebrytka.

13
 / 27
Anna Mucha

"Strasznie smutno... Smutniej bez Ciebie" - napisała Mucha.

14
 / 27
Agnieszka Kaczorowska

"Miałam dziś zapowiedzieć Wam odcinek #JestemMamą , wrzucić krótkie video...ale wypełnił mnie smutek i trudno zebrać inne myśli czy słowa niż współczucia... Życie jest dla niektórych zbyt krótkie, a dla ich bliskich to zbyt trudne. Kochajmy się ludzie póki mamy na to czas. Co za smutny dzień. Wyrazy współczucia Małgonia, Antek, Jula" - napisała Kaczorowska.

15
 / 27
Krzysztof Ibisz

"Paweł, swoim talentem, dobrocią, życzliwością i ciężką pracą uczyniłeś nasz świat lepszym miejscem. Ale Twoim dziełem jest także wspaniała, kochająca się i pełna twórczej pasji RODZINA. Jestem z Nią myślami i modlitwą. A Ty, Pawle nigdy nie znikniesz z naszego życia. Do zobaczenia, Przyjacielu." - napisał Ibisz.

16
 / 27
Magda Steczkowska

"Do zobaczenia , Paweł... Takim Cię będę pamiętać... z tym uśmiechem, rozwianym włosem i radością w oczach..." - napisała Steczkowska.

17
 / 27
Karolina Korwin-Piotrowska

"Wspaniały aktor. Wspaniały. Szkoda." - podsumowała dziennikarka.

18
 / 27
Barbara Kurdej-Szatan

"Pawełku, będziemy tak bardzo tęsknić za Tobą… Za Twoją otwartością, serdecznością, dowcipem, uśmiechem... Rozmawiając z Pawłem, zawsze miałam wrażenie, że znamy się całe lata. Niezwykły człowiek, dobry, radosny, mądry, z mnóstwem pomysłów i ciekawych opowiadań… I wspaniały ojciec i mąż… Przykład do naśladowania… Do zobaczenia, Pawełku, gdzieś… kiedyś... Zsyłaj nam z góry samą radość. Mój serialowy tato. Dziękuję za wspólne chwile" – wspomniała kolegę z planu.

19
 / 27
Marietta Żukowska

"Odszedł wybitny aktor Paweł Królikowski. Dziękuję, że mogłam przy Tobie uczyć się aktorstwa" – pożegnała swojego mentora aktorka.

20
 / 27
Joanna Racewicz

"Są poranki, które mogłyby nigdy nie nadchodzić. I rzeczy, które nigdy nie powinny się zdarzyć. Paweł Królikowski, żegnaj, Mistrzu" – napisała wyraźnie poruszona dziennikarka. "Dziękuję za światło, które szło tuż za Tobą. Za słowa- Ty wiesz, jakie. Do zobaczenia. Kiedyś. A teraz - przytulam do serca wszystkich, którzy po Tobie płaczą. Długa droga przed Wami."

21
 / 27
Michał Piróg

"Poznać ciebie to był wielki zaszczyt i przyjemność. Zawsze brakowało czasu. Niestety już nie zdążę na kawę z tobą - napisał wzruszony prezenter. Ale ja wierzę, że nasze energie się spotkają. Kto wie, może za jakiś czas, w innym zakątku świata, rozpoznam cię w czyimś geście, w czyimś oku lub wyczuję twoją energię. Spokojnej podróży, Pawle."

22
 / 27
Joanna Liszowska

"Oj, Paweł... Dziękuję, że byłeś... Smutno tu będzie bez Ciebie i Twojego śmiechu... Chciałabym tak wiele słów... A jakoś wszystkie więzną w gardle... Żegnaj... Na razie..". – skomentowała wzruszona aktorka, która pracowała z Królikowskim w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

23
 / 27
Joanna Koroniewska

"Właśnie zeszłam ze sceny a tu taka wiadomość... Nie ma i nie będzie drugiego takiego jak Ty. Widząc choćby tutaj, dla ilu z nas uczyniłeś totalną pustkę... Na zawsze w naszych sercach...Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziny." - napisała Koroniewska.

24
 / 27
Olga Frycz

"Bardzo współczuje całej wspaniałej rodzinie Królikowskich tak ogromnej straty. To strasznie smutna wiadomość. Odszedł wspaniały Aktor. Mąż. Tata. Dziadek." - napisała aktorka.

25
 / 27
Marcin Dorociński

"Żegnaj Pawle" - napisał aktor.

KOMENTARZE
(83)
Jaa
4 lata temu
Bardzo szkoda.... Kusy mial być przecież jeszcze jeden sezon 😒
Wik Wan
4 lata temu
Strasznie mi przykro,wspołczucia dla rodziny .Dobrzy ludzie odchodzą najwcześniej nie wiedząc czemu.
hela
4 lata temu
Wyrazy współczucia rodzinie.Smutno że tacy młodzi odchodzą
Natala
4 lata temu
Az sie nie chce wierzyc😢😢😢😤 Sluchajcie ja to bym mogla go sluchac dzien i noc. 💖💖
Tysia112
4 lata temu
Przykro 😭😧😧 i w ciszy jestem z rodziną 😢😢😢
Najnowsze komentarze (83)
Aguiera
4 lata temu
powiadomcie te kobiety jesli mozna ja sie odwdziecze
ANNNKA
4 lata temu
no Kusy mial byc na ekranie ja tak czekalam na niego a on co
Gaga
4 lata temu
Wielka strata az trudno uwierzyc ze nie zobaczymy juz Pana Pawla. Dziękuję za wszystkie role byl Pan cudownym czlowiekiem. Rodzino Pana Pawla ...trzymajcie sie. Spokojnej podrozy Panie Pawle ...
Maria
4 lata temu
Serdeczne pełne łez kondolencje dla całej rodziny- żony,dzieci., wnuków Pawle DZIEMUJEMY ZE BYLES K POZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH SPIJ SPOKOJNIE
Truuuuuu
4 lata temu
Nie znam Gościa ale wyjątkowo poruszyła mnie jego śmierć.... Musiał być świetnym człowiekiem...
Agera
4 lata temu
Przykro ze odeszles byles wspanialym akrorem
Maria1
4 lata temu
Żegnaj Pawle
Wik Wan
4 lata temu
Strasznie mi przykro,wspołczucia dla rodziny .Dobrzy ludzie odchodzą najwcześniej nie wiedząc czemu.
Natala
4 lata temu
Az sie nie chce wierzyc😢😢😢😤 Sluchajcie ja to bym mogla go sluchac dzien i noc. 💖💖
[*]
4 lata temu
Wielka strata ale........ nie określajcie Wieniawy gwiazda. To jedno z najwiekszych beztalenci od lat....
Kris
4 lata temu
Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie.niech spoczywa w pokoju Pan Paweł
Misia24121989
4 lata temu
Wyrazy współczucia dla całej waszej rodziny z powodu śmierci Pana Pawła Królikowskiego
kuba
4 lata temu
trzeba powiadomic marte lipinska i alicje majewska i majke jezowska
Pyk
4 lata temu
Berja w odwróconych
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Niepokojąco szczupła Tara Reid rozdaje uśmiechy przed restauracją w Hollywood (ZDJĘCIA)

Kilkanaście lat temu Tara Reid była jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek komediowych. Dziś blask jej sławy nieco przygasł, lecz 48-latka wciąż wzbudza zainteresowanie mediów. Ostatnio paparazzi "przyłapali" gwiazdę na ulicach Hollywood. Bardzo się zmieniła?
9.

Naturalna Bebe Rexha w kostiumie kąpielowym szaleje na jachcie z siostrą Rity Ory (ZDJĘCIA)

Bebe Rexha dołączyła właśnie do grona gwiazd, które tłumnie ruszyły na wakacyjne wojaże. Gwiazda kina wybrała modny Mykonos, gdzie paradowała w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Taka to pożyje?
8.

Jennifer Lopez kończy 55 lat. Tak zmieniała się na przestrzeni lat. Młodnieje z wiekiem? (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez skończyła dziś 45 lat. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć wam archiwalne fotografie jubilatki z czasów jej młodości. Na niektórych ze zdjęć sprzed kilku dekad Latynoska wygląda dojrzalej niż obecnie.
7.

Dawno niewidziana Meghan Markle "przyłapana" na spotkaniu na mieście. Jej stylizacja była warta FORTUNĘ (ZDJĘCIA)

Meghan Markle coraz rzadziej pojawia się w blasku fleszy, lecz nawet podczas codziennych wyjść na miasto nie stroni od kosztownych stylizacji. Tym razem paparazzi "przyłapali" aktorkę, gdy z koleżanką po fachu wybrała się na miasto. Uwagę zwróciła jej kosztowna stylizacja.
6.

Odziana w bikini Zofia Zborowska prezentuje sylwetkę DWA MIESIĄCE po porodzie, taplając się w Morzu Śródziemnym (ZDJĘCIA)

Zofia Zborowska ma za sobą kilka intensywnych miesięcy. Nic dziwnego, że świeżo upieczona mama dwójki dzieci zapragnęła wybrać się na wakacje. Publikując wakacyjny kontent, 37-latka zaprezentowała się w bikini.
5.

Monika Olejnik drepcze z ukochanym przez teren budowy. Uzbroiła się w markowe dodatki warte niemal 30 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Paparazzi "przyłapali" Monikę Olejnik na ulicach Warszawy. Uzbrojoną w markowe dodatki dziennikarkę i jej ukochanego sfotografowano, gdy czmychali przez wyłączony z ruchu drogowego teren budowy.
4.

Katarzyna Skrzynecka przykuwa spojrzenia w EGZOTYCZNEJ stylizacji na premierze filmu. Towarzyszyli jej mąż z córką (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka uwielbia skupiać na sobie wzrok przy pomocy nietuzinkowych stylizacji. Nie inaczej było na wtorkowej premierze filmu, na której towarzyszył jej mąż Marcin i córka Alikia. Jak Wam się podoba krzykliwy "look" aktorki?
3.

Zbieranina celebrytów melduje się na filmowej premierze: Ramona Rey w kozaczkach, Andziaks w piżamie (?) i Maria Sadowska... (ZDJĘCIA)

Premierowy pokaz filmu "Deadpool & Wolverine" przyciągnął pokaźne grono rodzimych gwiazd. Na czerwony dywan wkroczyli m.in. Ramona Rey, Andziaks i Luka, a także Maria Sadowska. Kto wypadł najlepiej?
2.

Naburmuszeni Katy Perry i Orlando Bloom "epatują" wyćwiczonymi sylwetkami na francuskiej plaży (ZDJĘCIA)

Katy Perry i Orlando Bloom uwielbiają aktywny wypoczynek. Zamiast leżeć plackiem na plaży rodzice małej Daisy woleli uskuteczniać paddle boarding. Pozazdrościć formy?
1.

Naturalna Daria Widawska przemierza ulice Warszawy (ZDJĘCIA)

Daria Widawska nie należy do grona gwiazd, które chętnie chwalą się swoim życiem w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie możemy znaleźć głównie reklamy cateringu lub ujęcia z pracy. Od czasu do czasu udaje się jednak "przyłapać" aktorkę na warszawskich ulicach. Jak prezentuje się w naturalnym wydaniu?