Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Apoloniusz Tajner poddał się KWARANTANNIE! Miał kontakt z Adamem Małyszem...

35
Podziel się:

66-letni prezes PZN i ojciec Dominiki Tajner oraz 10-miesięcznego Leopolda widział się z Małyszem w zeszły czwartek. Podkreśla jednak, że na razie nie ma żadnych objawów.

Apoloniusz Tajner poddał się KWARANTANNIE! Miał kontakt z Adamem Małyszem...
Apoloniusz Tajner poddał się izolacji po spotkaniu z Małyszem (East News)
bEDlITyZ

Adam Małysz w poniedziałek poinformował wszystkich, że dołączył do grona osób zakażonych koronawirusem. Choć do tej pory były skoczek nie odnotował żadnych objawów COVID-19, to test okazał się pozytywny. Jak sam twierdzi, stosował się do wszystkich zasad bezpieczeństwa, jednak spotykał się w ostatnich dniach z wieloma osobami.

O tym, że Adam Małysz jest zakażony koronawirusem, dowiedzieliśmy się z oświadczenia opublikowanego na Facebooku. Były mistrz w skokach narciarskich zapewnia, że na razie COVID-19 przebiega u niego bezobjawowo, co powinno być przestrogą dla innych. Takie osoby mogą bowiem nieświadomie narażać resztę społeczeństwa, szczególnie osoby starsze i schorowane, na dużo cięższy przebieg choroby.

bEDlITzb

Teraz okazuje się, że jedną z osób, które widziały się w ostatnich dniach z Małyszem, był Apoloniusz Tajner. Prezes PZN i ojciec Dominiki Tajner spotkał się z byłym skoczkiem w zeszły czwartek, więc istnieje ryzyko, że mógł ulec zakażeniu. Na szczęście Tajner, który zaledwie 10 miesięcy temu doczekał się synka, podjął już stosowne kroki i, jak donosi portal WP Sportowe Fakty, poddał się kwarantannie.

Widziałem się osobiście z Adamem w czwartek, jeszcze nie wiedział, że może być zakażony. Skoro potem okazało się, że jednak jest chory, to i ja mogę być. Dlatego zamknąłem się w mieszkaniu w Krakowie i na razie nie wychodzę - przyznaje.

Dowiadujemy się też, że biuro federacji w Krakowie zostało zamknięte, a pracownicy przeszli na pracę zdalną. Na szczęście, jak sam twierdzi, u niego choroba także przebiega na razie bezobjawowo. Apoloniusz nie chce jednak ryzykować i już zapowiada, że podda się testom.

bEDlITzh

Nic mi się nie dzieje, nie mam żadnych objawów. No, ale trzeba dmuchać na zimne. Planuję w środę (24.06.) udać się na badanie - obiecał.

Doceniacie jego odpowiedzialną postawę?

bEDlITzi
bEDlITzC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(35)
boszszsz
rok temu
Czy Wy w tej redakcji macie udar słoneczny? Tajner nawet nie miał zrobionego testu na obecność wirusa, a Wy piszecie, że "u niego choroba także przebiega na razie bezobjawowo" - jaka choroba? Cukrzyca bezobjawowa? Bezobjawowe zapalenie pęcherza? Angina bezobjawowa?
Pani
rok temu
A ja mam bezobjawową biegunkę 😄
STOP
rok temu
Przestańcie siać ten BULLSHIT!
bEDlITzD
Anthia
rok temu
Ludzie obudzcie się! Nie ma już czasu na te bujdy. Mam tylko nadzieję, że Malysz dał się oszukać a nie zmanipulować. Społeczeństwo go szanowalo i kochalo i o to chodziło tym, którzy go w to wciągnęli. Skoro on jest chory to jednak jest ten wirus. I nie oszczędza nikogo. Tak mamy myslec. Ale błagam. Nie dajmy się! Malysz...myśl.
Kaja
rok temu
Kochani, ja obawiam się, że w jesiennej fali którą nas tak straszą zaczną się prawdziwe zgony. Puszczą 5 gje na pełne obroty, dla starszych będzie to niebezpieczne. Proszę Was tym razem nie zostawiajmy babci i dziadków samych, a przygarnij my na ten czas. Nie pozwólmy im odciążyć systemów emerytalnych. Pomyślcie o tym...
Najnowsze komentarze (35)
Bezobjawowo
rok temu
CO to znaczy bezobjawowo ??? wytłumaczy mi ktoś ???
Haha
rok temu
Ciekawe i jaki to kontakt był telefoniczny celebryci wszytko wymyślą byle było o nich glosno
Płotka
rok temu
Ja jakoś cały czas jeżdżę normalnie do pracy komunikacją, jeszcze z przesiadką, nie mialam nawet jednego dnia wolnego w czasie tego całego lockdownu, nie mam możliwości pracy z domu, chodzę do sklepu, mój mąż to samo , codziennie byl w pracy, w której jest 500 osób, znam kilka osób, które pracują w szpitalach, i nikt z nas, naszych współpracowników, z rodziny bliższej i dalszej, ze znajomych i jeszcze dalszych osób nie zna NIKOGO zarażonego. A mieszkamy w jednym z największych miast Polski. Tacy jesteśmy wszyscy odporni czy mamy szczęście, czy ten wirus to jednak lekka ściema?
lol
rok temu
no jednak ci goście co pracują w żabkach bez maski to maja odporność :)))) kozaki
Yes, yes, yes
rok temu
Ciekawe ile mu zapłacili za to?!
wolny_umysł
rok temu
To już staje się całkiem zabawne, że rozpatrujemy koronkę już tylko w kwestiach WIARY. Najbardziej mnie śmieszą komentarze typu "Ja WIERZĘ w koronkę, bo mój somsiad lekarz widział...". W sumie, to nie dziwię się, że traktują nas jak bydło. Sami się o to prosimy. Ileż można ugrać na farmazonie :-) W marketach, na wiecach politycznych, u Lewandoskich, Majdanków jakoś nie ma koronki. Jest tylko u górników i w szkołach, bezobjawowy oczywiście. Ale jak to mówią- wiara czyni cuda. Łatwowiernemu wszystko można wmówić. Pozdrawiam wolnych i światłych ludzi.
Martyna
rok temu
Dziś profesor wirusolog mówił ,że jeśli ktoś przechodzi bezobjawowo to nie znaczy że jest ok.Bardzo często występują u tych ludzi powazne zmiany w płucach. To samo wcześniej mówił mi sąsiad rentgenolog.On często widzi płuca po Covit 19i przestrzegał nas żeby nie bagatelizować, bo bezobjawowi mają w złym stanie płuca.Ci ludzie choć młodzi i pewni siebie nie rokują długiego życia.
Gość
rok temu
Kasa że skoków się skończyła to teraz będą na udawaniu wirusa zarabiać 😂
bEDlITzv
Cbklll
rok temu
Czyli chcą nam wykończyć kadrę skoczków? Może trzeba będzie naturalizować Czechów, u nich już po wirusie
boszszsz
rok temu
Czy Wy w tej redakcji macie udar słoneczny? Tajner nawet nie miał zrobionego testu na obecność wirusa, a Wy piszecie, że "u niego choroba także przebiega na razie bezobjawowo" - jaka choroba? Cukrzyca bezobjawowa? Bezobjawowe zapalenie pęcherza? Angina bezobjawowa?
alla
rok temu
Czytam komentarze i... Ludzie kocham Was !!
mlewy
rok temu
No dyrektorek znalazł sposób ja się ciebie pozbyć.Coś ci włoski przyciemniały ostatnio
Cda
rok temu
Zamknąć szkoly zwolnić nauczycieli kasę dać rodzicom tak będzie najlepiej
Syn
rok temu
Ojciec Dominiki i Leopolda a co pierwszym synem Tomisławem już nie syn ?
Oferty dla Ciebie
bEDlITAo
bEDlITAp
bEDlITAq
bEDlITAr
bEDlITAs
bEDlITzX