Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Apoloniusz Tajner poddał się KWARANTANNIE! Miał kontakt z Adamem Małyszem...

36
Podziel się:

66-letni prezes PZN i ojciec Dominiki Tajner oraz 10-miesięcznego Leopolda widział się z Małyszem w zeszły czwartek. Podkreśla jednak, że na razie nie ma żadnych objawów.

Apoloniusz Tajner poddał się KWARANTANNIE! Miał kontakt z Adamem Małyszem...
Apoloniusz Tajner poddał się izolacji po spotkaniu z Małyszem (East News)

Adam Małysz w poniedziałek poinformował wszystkich, że dołączył do grona osób zakażonych koronawirusem. Choć do tej pory były skoczek nie odnotował żadnych objawów COVID-19, to test okazał się pozytywny. Jak sam twierdzi, stosował się do wszystkich zasad bezpieczeństwa, jednak spotykał się w ostatnich dniach z wieloma osobami.

O tym, że Adam Małysz jest zakażony koronawirusem, dowiedzieliśmy się z oświadczenia opublikowanego na Facebooku. Były mistrz w skokach narciarskich zapewnia, że na razie COVID-19 przebiega u niego bezobjawowo, co powinno być przestrogą dla innych. Takie osoby mogą bowiem nieświadomie narażać resztę społeczeństwa, szczególnie osoby starsze i schorowane, na dużo cięższy przebieg choroby.

Teraz okazuje się, że jedną z osób, które widziały się w ostatnich dniach z Małyszem, był Apoloniusz Tajner. Prezes PZN i ojciec Dominiki Tajner spotkał się z byłym skoczkiem w zeszły czwartek, więc istnieje ryzyko, że mógł ulec zakażeniu. Na szczęście Tajner, który zaledwie 10 miesięcy temu doczekał się synka, podjął już stosowne kroki i, jak donosi portal WP Sportowe Fakty, poddał się kwarantannie.

Widziałem się osobiście z Adamem w czwartek, jeszcze nie wiedział, że może być zakażony. Skoro potem okazało się, że jednak jest chory, to i ja mogę być. Dlatego zamknąłem się w mieszkaniu w Krakowie i na razie nie wychodzę - przyznaje.

Dowiadujemy się też, że biuro federacji w Krakowie zostało zamknięte, a pracownicy przeszli na pracę zdalną. Na szczęście, jak sam twierdzi, u niego choroba także przebiega na razie bezobjawowo. Apoloniusz nie chce jednak ryzykować i już zapowiada, że podda się testom.

Nic mi się nie dzieje, nie mam żadnych objawów. No, ale trzeba dmuchać na zimne. Planuję w środę (24.06.) udać się na badanie - obiecał.

Doceniacie jego odpowiedzialną postawę?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(36)
boszszsz
4 lata temu
Czy Wy w tej redakcji macie udar słoneczny? Tajner nawet nie miał zrobionego testu na obecność wirusa, a Wy piszecie, że "u niego choroba także przebiega na razie bezobjawowo" - jaka choroba? Cukrzyca bezobjawowa? Bezobjawowe zapalenie pęcherza? Angina bezobjawowa?
Pani
4 lata temu
A ja mam bezobjawową biegunkę 😄
STOP
4 lata temu
Przestańcie siać ten BULLSHIT!
Anthia
4 lata temu
Ludzie obudzcie się! Nie ma już czasu na te bujdy. Mam tylko nadzieję, że Malysz dał się oszukać a nie zmanipulować. Społeczeństwo go szanowalo i kochalo i o to chodziło tym, którzy go w to wciągnęli. Skoro on jest chory to jednak jest ten wirus. I nie oszczędza nikogo. Tak mamy myslec. Ale błagam. Nie dajmy się! Malysz...myśl.
Kaja
4 lata temu
Kochani, ja obawiam się, że w jesiennej fali którą nas tak straszą zaczną się prawdziwe zgony. Puszczą 5 gje na pełne obroty, dla starszych będzie to niebezpieczne. Proszę Was tym razem nie zostawiajmy babci i dziadków samych, a przygarnij my na ten czas. Nie pozwólmy im odciążyć systemów emerytalnych. Pomyślcie o tym...
Najnowsze komentarze (36)
Bezobjawowo
4 lata temu
CO to znaczy bezobjawowo ??? wytłumaczy mi ktoś ???
Haha
4 lata temu
Ciekawe i jaki to kontakt był telefoniczny celebryci wszytko wymyślą byle było o nich glosno
Płotka
4 lata temu
Ja jakoś cały czas jeżdżę normalnie do pracy komunikacją, jeszcze z przesiadką, nie mialam nawet jednego dnia wolnego w czasie tego całego lockdownu, nie mam możliwości pracy z domu, chodzę do sklepu, mój mąż to samo , codziennie byl w pracy, w której jest 500 osób, znam kilka osób, które pracują w szpitalach, i nikt z nas, naszych współpracowników, z rodziny bliższej i dalszej, ze znajomych i jeszcze dalszych osób nie zna NIKOGO zarażonego. A mieszkamy w jednym z największych miast Polski. Tacy jesteśmy wszyscy odporni czy mamy szczęście, czy ten wirus to jednak lekka ściema?
lol
4 lata temu
no jednak ci goście co pracują w żabkach bez maski to maja odporność :)))) kozaki
Yes, yes, yes
4 lata temu
Ciekawe ile mu zapłacili za to?!
wolny_umysł
4 lata temu
To już staje się całkiem zabawne, że rozpatrujemy koronkę już tylko w kwestiach WIARY. Najbardziej mnie śmieszą komentarze typu "Ja WIERZĘ w koronkę, bo mój somsiad lekarz widział...". W sumie, to nie dziwię się, że traktują nas jak bydło. Sami się o to prosimy. Ileż można ugrać na farmazonie :-) W marketach, na wiecach politycznych, u Lewandoskich, Majdanków jakoś nie ma koronki. Jest tylko u górników i w szkołach, bezobjawowy oczywiście. Ale jak to mówią- wiara czyni cuda. Łatwowiernemu wszystko można wmówić. Pozdrawiam wolnych i światłych ludzi.
Antek
4 lata temu
do ja wiem.Widać że mózgu nie masz wcale ,ale za to świetnie potrafisz ubliźać ludziom ,nawet Wielkim jak Małysz.Ty śmiechu możesz mi buty czyścić.A swój zardzewialy mózg, włóż do formaliny! !Skąd sie biorą takie "ekspertki "?Mam nadziej że koronawirus cię dosiegnie.Już kilku takich jak ty było i odpoczywają 2 metry pod ziemią.Zamknij tą jadaczke i spadaj stąd.
Martyna
4 lata temu
Dziś profesor wirusolog mówił ,że jeśli ktoś przechodzi bezobjawowo to nie znaczy że jest ok.Bardzo często występują u tych ludzi powazne zmiany w płucach. To samo wcześniej mówił mi sąsiad rentgenolog.On często widzi płuca po Covit 19i przestrzegał nas żeby nie bagatelizować, bo bezobjawowi mają w złym stanie płuca.Ci ludzie choć młodzi i pewni siebie nie rokują długiego życia.
Gość
4 lata temu
Kasa że skoków się skończyła to teraz będą na udawaniu wirusa zarabiać 😂
Cbklll
4 lata temu
Czyli chcą nam wykończyć kadrę skoczków? Może trzeba będzie naturalizować Czechów, u nich już po wirusie
boszszsz
4 lata temu
Czy Wy w tej redakcji macie udar słoneczny? Tajner nawet nie miał zrobionego testu na obecność wirusa, a Wy piszecie, że "u niego choroba także przebiega na razie bezobjawowo" - jaka choroba? Cukrzyca bezobjawowa? Bezobjawowe zapalenie pęcherza? Angina bezobjawowa?
alla
4 lata temu
Czytam komentarze i... Ludzie kocham Was !!
mlewy
4 lata temu
No dyrektorek znalazł sposób ja się ciebie pozbyć.Coś ci włoski przyciemniały ostatnio
Cda
4 lata temu
Zamknąć szkoly zwolnić nauczycieli kasę dać rodzicom tak będzie najlepiej