Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|
aktualizacja

Adam Małysz MA KORONAWIRUSA! "Choroba na razie przebiega bezobjawowo"

152
Podziel się:

Były mistrz w skokach narciarskich zdradził, że zaraził się przez kontakt z innym chorym, choć twierdzi, że przestrzegał wszystkich zasad bezpieczeństwa. "Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą" - apeluje do fanów.

Adam Małysz MA KORONAWIRUSA! "Choroba na razie przebiega bezobjawowo"
Adam Małysz ma koronawirusa (Instagram @adammalyszofficial)
bESNWFGZ

Epidemia koronawirusa już od ponad pół roku stanowi główny temat w światowych mediach. Wirusa, który może wywołać ostrą, zakaźną chorobę Covid-19, potwierdzono już u ponad 9 milionów osób na całym świecie, a niemal 500 tysięcy z nich zmarło.

Koronawirus nie oszczędza nikogo - wśród chorych znaleźli się nie tylko "zwykli" ludzie, ale również gwiazdy, a nawet przedstawiciele rodziny królewskiej. Jednym z pierwszych, który publicznie przyznał się do zakażenia, był sam książę Karol.

bESNWFHb

Choć od kilku tygodni polski rząd systematycznie łagodzi obostrzenia i środki bezpieczeństwa, epidemia wcale nie zmierza ku końcowi. Na własnej skórze przekonał się o tym właśnie Adam Małysz. Były mistrz w skokach narciarskich poinformował w poniedziałkowe popołudnie, że otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa - napisał na Facebooku Małysz. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia.

Zobacz także: Koronawirus. Adam Małysz o kwarantannie polskich skoczków. "Nie jest to łatwa sytuacja. Nie możemy panikować"

Nasz mistrz olimpijski zdradził, że od momentu otrzymania informacji o zakażeniu karnie poddał się wszystkim obowiązkowym środkom zabezpieczającym jego samego i najbliższe mu osoby:

bESNWFHh

Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa - podkreślił Adam Małysz. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności.

Sportowiec zaapelował też do fanów, by nie rezygnowali ze środków ostrożności. Przyznał, że sam bardzo na siebie uważał, a i tak nie uchroniło go to przed zakażeniem:

Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą - dbajcie o siebie i uważajcie.

Życzymy Adamowi szybkiego powrotu do zdrowia!

bESNWFHi
bESNWFHC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(152)
abc
rok temu
Nasz złoty Adaś 😲
lilka kossak
rok temu
Skoro przestrzegal wszystkich zasad, a i tak sie zarazil, zatem przestrzeganie zasad nie ma sensu, bo i tak sie zarazisz.
bart11
rok temu
straszna choroba...taka....bezobjawowa. Oby wszyskie takie byly.
bESNWFHD
aaaa
rok temu
Co to za choroba, skoro przebiega bezobjawowo?!? Jakby nie robił testu, to by nie wiedział i myślał, że jest zdrowy. Bez sensu. Większość umiera bo ma choroby współistniejące i koronawirusa.
Karolina
rok temu
A ja mam katar bezobjawowy.
Najnowsze komentarze (152)
gość
rok temu
Nie ma objawów to nie na choroby. Bo jeśli jest się chorym bezobjawowo to oznaczaloby , że wszyscy jesteśmy chorzy. Bo każdy z nas ma w sobie bakterie, wirusy i pasożyty. Kwestia tylko zrobienia testu ;)
Asdf
rok temu
Jezu ludzie, nie da się zachorować na koronawirus, czy na innego wirusa tylko na choroby, która dany wirus wywołuje, a skoro Adam Małysz nie ma żadnych objawów to nie jest chory, jest tylko nosicielem póki co. Szybkiego powrotu do zdrowia trochę dziwnie życzyć skoro nie jest chory
Rolo
rok temu
Sponsorzy sie ciesza teraz wszedzie pokaza ich logo .Adam wiedzial co robi .Wstyd Adam
Cała
rok temu
Pan dyrektor po studiach.
ola
rok temu
ani on pierwszy ani ostatni czego oczekuje informujac o tym
nana
rok temu
ha ha ha nie mogę przepraszam :)))) ha ha ha
Jimi
rok temu
Co za cicho było o malyszu to przypomniał o sobie zaraz wciśniew córkę z zaręczynami i innymi bredniami. Ten pan po studiach!
bieda
rok temu
Biedny Adam, też uwierzył w te bezobjawowe bzdury.
bESNWFHv
ehhhh
rok temu
Skoro nie ma objawów to nie ma choroby. Jest po prostu nosicielem wirusa. Nie ma czegoś takiego jak bezobjawowa choroba!
Qrr
rok temu
Przeciez sponsor kazal Adas robi .dla kasy robia wszystko pseudo gwiazdy
Skaa
rok temu
Leć Adam. Leć...
Kasia
rok temu
Choroba bezobjawowa, Panie Małysz wstyd brać udział w tym KŁAMSTWIE
@@@@@@@@@@
rok temu
jeśli ktoś się obraca wśród ludzi dużej ilości a On zapewne się obracał więc nic dziwnego, że profilaktycznie zrobił test. Znajoma leży w szpitalu na wirusa z objawami. Zdrowa bez żadnych chorób. Zrobiona badania jej córce, która była bez objawów i wynik pozytywny już 2 tydzień miną bez objawów, ale wynik wciąż pozytywny. wiec bez objawów też można.
lekarka
rok temu
większość ma prawdopodobnie regularnie koronawirusa, bo on jest tak powszechny! w świecie ludzi i zwierząt! no i????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESNWFIo
bESNWFIp
bESNWFIq
bESNWFIr
bESNWFIs
bESNWFHX