Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Książę Karol MA KORONAWIRUSA!

135
Podziel się

Syn królowej Elżbiety niestety nie uchronił się przed zagrożeniem.

Książę Karol MA KORONAWIRUSA!
książę Karol (East News, East News)
bDnUdeJh

Panująca pandemia koronawirusa to aktualnie temat numer jeden w mediach. Liczba zachorowań rośnie, a rządy wszystkich państw zastanawiają się, jak powstrzymać szybkie rozprzestrzenianie się wirusa.

bDnUdeJj

Najbardziej opieszali w działaniach zapobiegawczych są Brytyjczycy, którzy dopiero od kilku dni wprowadzają odpowiednie procedury. Królowa Elżbieta zaledwie kilka dni temu ogłosiła, że koronawirus stanowi realne zagrożenie dla wszystkich obywateli i poprosiła o stosowanie się do zaleceń.

Zobacz także: <h2>Koronawirus uderza w gospodarkę. "Duży szok, ale z tego wyjdziemy"</h2>

Teraz okazuje się, że jednym z chorych jest jej syn - książę Karol, który ma 71 lat i znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Rzecznicy rodziny królewskiej potwierdzili w środę, że wynik testu Karola jest pozytywny.

bDnUdeJp

Książę ma łagodne objawy i czuje się dobrze - czytamy w oświadczeniu. Nie powstrzymuje go to od pełnienia swoich obowiązków, pracuje z domu.

Żona księcia Camilla również została przebadana na obecność wirusa, ale miała więcej szczęścia od swojego męża.

Księżna Kornwalii miała wykonany test, ale wynik okazał się negatywny. Zgodnie z zaleceniami rządu i lekarzy, para przebywa w izolacji w swoim domu - napisali rzecznicy rodziny królewskiej.

Media snują domysły, jakoby książę Karol został zarażony przez księcia Alberta z Monako podczas wydarzenia WaterAid, które odbyło się 10 marca w Londynie. Panowie siedzieli tego wieczoru przy jednym stole, więc jest to wysoce prawdopodobna wersja wydarzeń.

bDnUdeJq

Po gali książę nie widział się już podobno z królową, ale i tak zwiększono środki bezpieczeństwa, żeby zapobiec dalszym zachorowaniom w rodzinie królewskiej i uchronić Elżbietę II przed potencjalnym zagrożeniem.

Cała rodzina przebywa obecnie w różnych częściach Anglii, z dala od Londynu.

bDnUdeJr
bDnUdeJK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(135)
Abc
8 miesięcy temu
Nie takiej korony się spodziewał
Ewka
8 miesięcy temu
Współczuje, dużo zdrowia. Monarchowie się nie popisali bo nie zmobilizowali premiera do działań. Wypowiedzieć publicznie by się mogli a tak stoją jak marionetki. Czemu Kate nie zabrała głosu?
Anka
8 miesięcy temu
Współczuję, zdrowia życzę
bDnUdeJL
Kol
8 miesięcy temu
Lagodne objawy i test sie znalazl a dla ciezko chorych nie ma
Dcd
8 miesięcy temu
Ciekawe czemu sławni i bogaci nie umierają na tego wirusa... trochę ich tez zachorowalo a mają więcej "farta" niż zwykli ludzie... dziwne to wszystko. Pokazują zdjęcia jak to wiele ciał żołnierze we Włoszech wyworza ciezarowkami, a jak telefonicznie pytam znajomych z Włoch to nic nie widzieli na własne oczy. Tyle że w tv pokazali albo zdjęcie w internecie. Prawda jest taka że siedzimy w domach i wszystko co wiemy to to co serwują media, które jak od zawsze wiadomo kłamią ludzi i manipulują. Jak stwierdzono tylko 5 % populacji ma zdolność myślenia i analizowania informacji. Reszta oglądając tv przyjmuje to za prawdę. Ciężkie czasy idą dla ludzkości. Modlę się tylko żeby jak ta sytuacja się uspokoi i rządy będą chciały wprowadzić obrót bezgotówkowy, przymusowe szczepienia, chipy itd. To tak potulnie barany się nie zgodzą jak na to bezsensowne siedzenie w domach.
Najnowsze komentarze (135)
Dziunia
8 miesięcy temu
SZkoda go ale brzydka ta Kamila oj maszkara.
To ass
8 miesięcy temu
Ci to maja konskie zdrowie matka tyle a syn 71raczej mało ktoś dożywa takiego wieki żeby syna widziec na starość ....jeszc wirus łagodne objawy ...ciekawe co o o jedzą ...Elka tez się wogole nie zmienia nie złe życie w bajce i jeszcze takie zdrowie .Nic tylko pozazdrościć
kigol
8 miesięcy temu
a czego on nie ma?
Lud
8 miesięcy temu
tego samego ma wirusa co Kuklczyk..zwijaja sie juz powoli, do 'lepszego swiata' ale nie tego co wszyscy mysla..
Jamniczka
8 miesięcy temu
Ja tez mam wirusa i się siedzę w domku. Wychodzę na balkonik tańczę całymi dniami maluje i się śmieje bo mnie wyrzucili z pracy i zdechłe z głodu. Moj kolega tez zdechnie bo jest tatuatorem i ma własne studio a nie ma na czynsz
gosc
8 miesięcy temu
w przeciwnym razie nie mialby zadnej korony
ola
8 miesięcy temu
No tak olewali koronawirusa do tego stopnia że zaraził się książę Karol.
tadek
8 miesięcy temu
te statystyki sa nie prawdziwe...wielu umiera na wirusa w domu i nikt tego nie ujmuje do statystyk....cyrk tylko glupki wierza w statystyki...
bDnUdeJD
juś
8 miesięcy temu
no nareszcie doczekal sie Korony !!!! i wirusa...ten carolus
Gierek
8 miesięcy temu
I xuj z nim
Uvs
8 miesięcy temu
Daj buziaka Mamusi
Zadowolona
8 miesięcy temu
Powinien dać buziaka Mamusi!!! Karolek daj mamnie buziaka. Proszę!
Dosia
8 miesięcy temu
Mamy ważniejszy problem
O.TADZIK R.
8 miesięcy temu
Życie jest piękne, pieniądze się nie liczą na tym świecie,kochani, zobaczcie sobie tylko tych szczęśliwych ludzi na bliskim wschodzie albo w afryce.
...
Następna strona
bDnUdeKf