Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|
aktualizacja

Królowa Elżbieta wydała oświadczenie o koronawirusie: "Wkraczamy w czas OGROMNYCH ZMARTWIEŃ i niepewności"

81
Podziel się:

Monarchini poprosiła o rozwagę i zapewniła obywateli o wsparciu, przebywając w bezpiecznej odległości od Londynu.

Królowa Elżbieta wydała oświadczenie o koronawirusie: "Wkraczamy w czas OGROMNYCH ZMARTWIEŃ i niepewności"
Królowa Elżbieta (East News, East News)

Temat koronawirusa ogarnął niedawno wszystkie media i nie zanosi się na to, żeby niedługo zniknął. Państwa mobilizują się, by zapewnić bezpieczeństwo nie tylko swoim obywatelom, ale wszystkim ludziom.

Wielka Brytania obudziła się najpóźniej ze wszystkich państw. Podczas gdy Polska od niedzieli ma zamknięte granice, Brytyjczycy dopiero we wtorek wystosowali apel o niewychodzenie z domu i unikanie miejsc publicznych. Niestety, obywatele i władze tego kraju wciąż traktują zagrożenie lekceważąco, a wprowadzenie zmian do codziennego życia idzie im wyjątkowo mozolnie.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Epidemiolog podaje porażające przykłady. "Lekarze operują z szalikami na twarzy"

Królowa Elżbieta II, która kilka dni temu uciekła przed wirusem do posiadłości w Windsorze, wystosowała do krajan specjalne oświadczenie, w którym poprosiła, żeby w obecnej sytuacji na pierwszym miejscu stawiać dobro społeczeństwa, a nie własną wygodę.

Wkraczamy w czas ogromnych zmartwień i niepewności. Właśnie takie momenty, w których musieliśmy się zjednoczyć, ukształtowały i umocniły nasze społeczeństwo - zaczęła Elżbieta. Musimy skoncentrować nasze wysiłki i skupić się na wspólnym celu.

Monarchini dodała, że w tym trudnym czasie powinniśmy skupić się na utrzymaniu relacji z bliskimi i zapewniła, że jej rodzina sumiennie wypełni swoje obowiązki.

Wielu z nas musi znaleźć nowy sposób utrzymania kontaktu z bliskimi i zapewnienia im bezpieczeństwa - napisała królowa. Jestem przekonana, że podołamy temu wyzwaniu. Możecie być pewni, że ja i moja rodzina zamierzamy odegrać powierzone nam odpowiedzialne role.

A wy co sądzicie o działaniach brytyjskich władz - opieszałe, czy wystarczające?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(81)
Aaaa
2 lata temu
O jakim wsparciu mowi??? Mieszkam w Londynie, dalej chodze do pracy. Ludzie panikuja, kazdy sie obawia I mysli dlaczego wszystko nie jest pozamykane. Jaka powierzona role odegra???? Bedzie odwiedzac chorych???? 😞😡
Maja
2 lata temu
A ja chce podziękować wszystkim sprzedawcom w sklepach, kurierom, listonoszom. Lekarzom, pielęgniarkom, pielęgniarzom,( ale tylko tym co nie poszli na zwolnienia.) Jesteście najlepsi, myślimy o was każdego dnia z moją rodziną. Polacy także wszyscy ci co naprawdę siedzą w domach, choć jest ciężko. Brawo, damy rady pokażemy światu jak się włączy 💪zdrowia.
Eliza
2 lata temu
dziekuja lekarzom, pielegniarkom...no I super, ale nie Zapominajcie, ze abyście mogli bezpiecznie siedziec w domach pracujà tez ludzie w gazowniach, elektrowniach... wyobrażacie sobie co by było gdybyście nie mieli gazu, prádu. To tak od siebie, bo codziennie chodze do pracy do gazowni.
Wojna
2 lata temu
Tam jest duzo starych ludzi chca wykonczyc ta jednostke...chorzy i starzy dziwny wirus... Wojna biologiczna
Idi
2 lata temu
Nieodpowiedzialne i wrecz glupie zachowanie Brytyjczykow.
Najnowsze komentarze (81)
Vvvv
2 lata temu
Wypociny starej masonki
nina
2 lata temu
Po co ta królowa?? O wiele, wiele wcześniej powinna zaapelować do rządu o chroniące Brytyjczyków działania,a nie udawać, że nic się nie dzieje. I nie ważne czy ma do tego umocowanie, czy nie. Inna rzecz, że Anglicy wybrali sobie takiego premiera, że hej.
Coronawajrus
2 lata temu
koronawajrussss koronawairussss zabijenas wszystkich koronawajurrrssss
Toja
2 lata temu
Królowej nie ma już w pałacu. Nie wie co się dzieje może nawet nie wie kto stoi na czele tego królestwa. Może Karol się obudzi jak mu zabraknie mydla i papieru do du.......
Toja
2 lata temu
Może trzeba wpłynąć na rzadzacych w Wielkiej Brytani królowo A nie zawijać ogona
Marta
2 lata temu
Anglicy nie maja pretensji, kochają królowa, to ich królowa.Polakom się nie podoba powinni wrócić do swojej ojczyzny .
Molo
2 lata temu
Kapitan z tonącego statku schodzi ostatni tu jest odwrotnie kapitan z tego statku zszedł pierwszy
Nick
2 lata temu
Tylko przypomnę, że w czasie wojny, podczas bombardowań, jej ojciec, król Jerzy VI został w Londynie. Jak starsza pani boi się zachorować, słusznie zresztą, to niech idzie na emeryturę i zaszyje się gdzieś na wsi. Na trudne czasy potrzebny jest silny przywódca. Naród potrzebuje wsparcia Starsza, słabowita osoba, która uciekła jako pierwsza mu go nie zapewni. Czas na abdykację.
Jvj
2 lata temu
Trochę późno na takie słowa xD
krajan
2 lata temu
"..wystosowała do krajan specjalne oświadczenie..." -który to redaktor tak pisze 😂 krajan
Emilk
2 lata temu
Brytole wy tylko o kasie myślicie i o wpływach do budżetu hieny cmentarne. siedzieć w domu to trochę mniej smogu będzie od razu czystsze powietrze.. Po tym wszystkim trzeba się zająć czystym powietrzem
8888
2 lata temu
Babka w strachu
Hshsjsbdud
2 lata temu
Jasne że jest po za Londynem. Przecież nie zostanie w mieście i nie zacznie lizać poręczy w metrze. Ona ma 93 lata!
Gość
2 lata temu
Darmozjady
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie