Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Brytyjski publicysta szydzi z wpisu Meghan Markle i księcia Harry’ego "wspierających" ojczyznę w walce z koronawirusem: "PUSTE SŁOWA"

99
Podziel się

"Nie dało się, by ich napisany prosto z bajecznie drogiej rezydencji post bardziej kontrastował z przemyślaną reakcją królowej" - ocenił.

Brytyjski publicysta szydzi z wpisu Meghan Markle i księcia Harry’ego "wspierających" ojczyznę w walce z koronawirusem: "PUSTE SŁOWA"
(East News)
bDHRpzDV

Rozprzestrzeniający się w zatrważającym tempie koronawirus dotarł już niemal wszędzie. W większości miejsc na świecie podejmowane są zdecydowane działania mające na celu ograniczenie liczby zarażeń. O to, by zachować wzmożone środki ostrożności, apelują przede wszystkim przedstawiciele państw.

Głos w sprawie pandemii zabrała także królowa Elżbieta. Monarchini, która wraz z mężem w obawie przed wirusem schroniła się w posiadłości w Windsorze, wystosowała do obywateli Wielkiej Brytanii, którzy jak dotąd wykazywali się lekceważącym stosunkiem do pandemii, specjalne oświadczenie. Elżbieta II poprosiła, by na pierwszym miejscu stawiać dobro społeczeństwa, a nie jednostki. Według niej najważniejsze jest skupianie się na wspólnym celu, który ma pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa w Zjednoczonym Królestwie. Królowa podkreśliła także, że jej rodzina "zamierza odegrać odpowiedzialnie powierzone jej role".

bDHRpzDX
Zobacz także: Wielka Brytania nie chce płacić za ochronę Meghan i Harry'ego

Na instagramowym profilu prowadzonym przez Meghan Markle i księcia Harry’ego pojawił się wpis, w którym para odniosła się do zagrożenia, jakim jest koronawirus. W swojej publikacji przebywający z dala od ojczyzny i reszty royalsów rodzice Archiego zapewnili, że są gotowi, by "w tych niepewnych czasach stawić czoła zagrożeniu". W dalszej części postu książę i aktorka zapowiedzieli, że będą dzielić się w sieci aktualnościami i sprawdzonymi informacjami dotyczącymi wirusa, a także "inspirującymi opowieściami" o tym, jak ludzie na całym świecie współpracują w walce z pandemią.

Post Sussexów "wspierających" rodakówz kanadyjskiej willi skomentował znany brytyjski krytyk. Richard Kay odniósł się zarówno do słów królowej, jak i Meghan i Harry’ego.

bDHRpzEd

Nie dało się, by ich napisany prosto z bajecznie drogiej rezydencji post bardziej kontrastował z przemyślaną reakcją królowej i innych royalsów przebywających w ojczyźnie w obliczu narodowego kryzysu… - czytamy na łamach Daily Mail.

Kay odniósł się także do fragmentu oświadczenia Sussexów, w którym podkreślają: "potrzebujemy siebie nawzajem w celu uzyskania wsparcia i prawdy oraz, by nie czuć się samotnie w tych ciężkich czasach".

Czy oni poważnie sugerują, że nie powiedziano nam prawdy? I powinniśmy zaufać właśnie im, bo tylko oni wiedzą, co się obecnie na świecie dzieje? - nie dowierza zaskoczony wpisem wnuka królowej publicysta.

Richard Kay podkreślił także, że dla Brytyjczyków wpisy przebywających setki kilometrów od Wielkiej Brytanii Sussexów to jedynie puste słowa. Ich "wkład" w pomoc ojczyźnie nazwał zaś "bezsensownym".

bDHRpzEe

Pokazali jak schematyczny i pozbawiony znaczenia jest ich post.

Zgadzacie się z nim?

bDHRpzEf
bDHRpzEg
bDHRpzEy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(99)
Wanderer
11 miesięcy temu
można by przypuszczać, że mr.kay napisał swoje wypociny ze slumsów skoro napisał to ze swojego NIEBIEDNEGO mieszkania to określenie go bucem/bufonem/******/******* byłoby przekomplementowaniem w skali kosmicznej
Gość
11 miesięcy temu
Harry przekona się teraz na własnej skórze jak wygląda prawdziwe życie, ciekawe jak długo wytrzyma?
Rai czel
11 miesięcy temu
Megan jest najciekawsza z całej tej rodziny jest najbardziej przez to napiętnowana
bDHRpzEz
Gość
11 miesięcy temu
Niebawem usłyszymy o pochopnie podjętej decyzji jeszcze trochę
Anastazja
11 miesięcy temu
Ta fałszywa baba gorzej niż koronawirus, no musi jakoś na siebie zwrócić uwagę. A ten rudzielec pantoflarz.... Brak słów, zostały tylko litery....
Ania
11 miesięcy temu
Megan i Harry dwie wymondrzajace się kutwy które na żaden podkreślam żaden cel charytatywny nie wpłaciły grosza Od babci to potrafili ciągnąć ile się dało powinni się wstydzić Takie dwa pasożyty żyjące ciągle na cudzy koszt
Wer
11 miesięcy temu
Pudel manipuluje i kasuje komentarze....
Kate
11 miesięcy temu
Może warto spojrzeć na własne rodziny ..?
Kate
11 miesięcy temu
Co z wami ..Mają wreszcie spokój od tej całej rodzinki ..a na miejscu Harego też nie mogłabym patrzeć na Kamile ..zakłamanie i hipokryzja !!
Ulka
11 miesięcy temu
Zostawił brata na palcu boju, on teraz zastępuje królową w obowiązkach a TYLKO HARRY odpoczywa w luksusach. Nie dziwie się że się na nich wypieli podczas ostatniej wizyty.
Hchc
11 miesięcy temu
Jaka jest roznica pomiedzy harrym i meghan siedzacych w ich bogatej rezydencji w kanadzie a rodzina krolewska siedzaca w swoich bogatych rezydencjach w UK? Bo nie bardzo rozumiem? Harry i meghan przynajmniej nie pobieraja juz astronomicznych pensji za swoja prace, ani nie ida pieniadze podatnikow na ich ochrone czy remonty rezydencji
Ewa
11 miesięcy temu
Zważywszy na fakt, że królowa i jej siostra nie opuściły Wielkiej Brytanii w czasie II wojny światowej - wypadło mało wiarygodnie.
Ania
11 miesięcy temu
Może teraz wszyscy broniący Megan zobaczą jaka jest naprawdę Polscy celebryci potrafili wpłacić pieniądze własne na walkę z koroną wirusem a ci jak zwykle wspierają i pouczają ale żeby wyłożyć na jakiś cel choćby jednego złamanego funta lub dolara to już nie To są tacy ludzie co robią wszystko na pokaz a na tyle zachłanni że tylko garną do siebie To co robią jest okropne
bDHRpzEr
Kali
11 miesięcy temu
Czy oni pisząc te słowa zrobili coś złego? Każdy ma siedzieć w takim domu jaki ma. Pan dziennikarz też niech siedzi i nie wylewa jadu na tych, którzy nic złego nie zrobili. Zawracanie dupy.
...
Następna strona
bDHRpzET