Trwa ładowanie...
Przejdź na
Mika
|

Artur Barciś bał się o swoje życie. "To był moment, w którym uświadomiłem sobie, że MOGĘ UMRZEĆ"

74
Podziel się:

Artur Barciś nie lubi opowiadać o trudnych momentach ze swojego życia. Jednak w jednym z wywiadów wyznał, że podczas ostatniej choroby był na granicy życia i śmierci. Otrzymał wtedy ogromne wsparcie.

Artur Barciś bał się o swoje życie. "To był moment, w którym uświadomiłem sobie, że MOGĘ UMRZEĆ"
Artur Barciś bał się o swoje życie (AKPA)

Artur Barciś największą rozpoznawalność zyskał dzięki roli Tadeusza Norka w kultowym polskim serialu "Miodowe lata". Na swoim koncie ma jednak wiele innych ciekawych ról, między innymi w "Znachorze", "Doręczycielu" czy "Ranczu".

Aktor nie lubi zbytnio opowiadać o trudnych momentach ze swojego życia, ale w ostatniej rozmowie zrobił wyjątek. Wyznał, że podczas niedawnej choroby był na granicy życia i śmierci. Największym wsparciem w tym trudnym okresie była dla niego żona.

Artur Barciś bał się o swoje życie

Aktor bardzo ciężko przeszedł zakażenie koronawirusem. Później uważał też, że powinny być konsekwencje dla osób, które nie chcą się zaszczepić, ponieważ stanowią zagrożenie dla reszty społeczeństwa. W rozmowie z "Vivą" wspominał trudny okres, w którym sam musiał zmierzyć się z chorobą. Jak mówi, nie miał nawet siły, by zmienić sobie pościel.

Nagle covid spowodował, że znalazłem się na granicy, i nie wiedziałem, w którą stronę popchnie mnie los. Byłem sam w domu. Leżałem w barłogu, potwornie się pociłem, ale nie miałem siły, żeby zmienić pościel. Nie spałem pięć dób. Na szczęście dzięki komórce Beba cały czas była przy mnie.

To właśnie wtedy Barciś uświadomił sobie, że może umrzeć. Znalazł się na granicy, mimo że regularnie się bada i zawsze liczył na dobre geny. Jego babcia żyła 96 lat, a mama niedawno świętowała 90. urodziny. Nie był gotowy na śmierć. Dużym wsparciem w tym czasie była dla niego żona Beata.

Pamiętam moment, kiedy uświadomiłem sobie, że mogę umrzeć. Tak szybko… Zawsze myślałem, że będę żył długo, bo moja babcia żyła 96 lat, a mama właśnie świętowała 90. urodziny. Liczyłem na dobre geny, poza tym regularnie się badam.

To nie pierwsza taka sytuacja w życiu Barcisia

Przy okazji Artur Barciś wyznał, że już wcześniej zdarzyła się sytuacja, która postawiła go pod ścianą. W dzieciństwie syn aktora upadł i dostał drgawek. Wraz z żoną aktor drżał wtedy o jego życie.

Franek miał dwa latka, kiedy nagle przewrócił się w piaskownicy, dostał drgawek i cały zesztywniał. Miał bardzo wysoką temperaturę, więc szybko zapakowaliśmy go do malucha i pojechaliśmy na pogotowie. Powiedzieli, że nas nie przyjmą, bo nie mają pediatry – wspominał aktor.

W szpitalu lekarka powiedziała, że będzie trzeba zrobić punkcję, ponieważ to może być zapalenie opon mózgowych i należy się liczyć ze śmiercią dziecka. Na szczęście okazało się, że to tylko zapalenie gardła.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(74)
linka
rok temu
Dlaczego jak artykuł jest o MĘŻCZYŹNIE nie ma w nawiasie LAT??? Byłoby miło aby kobietom też nie wypominano ciągle wieku :)
NancyPants
rok temu
No rola życia w tym teatrzyku.
Ven
rok temu
Ja ostatnio byłam na granicy życia i śmierci przy grypie. A koronę przeszłam spoko. Czy ktoś zmusza do szczepienia na grypę?
Ela
rok temu
Dbajmy o siebie i najbliższych 😁 dobrego dnia!!!
Daria
rok temu
Ci co reklamują szczypawke dostają niezłe profity. WSTYDŹ SIĘ PAN.
Najnowsze komentarze (74)
:)..hh
6 miesięcy temu
Mały keretyn
🫣🤔🫡🤐🤨
rok temu
W niemieckiej TV znany profesor Hendrik Streeck powiedział: jeżeli osoba zaszczepiona zachoruje na to, na co została zaszczepiona, to znaczy, że ta "szczepionka" zainefekowała tą osobę! Nie jestem w stanie zrozumieć logiki myślenia tych ludzi? Czy oni tego nie widzą? Prawie wszyscy "zakeczupowani" cięzko przechorowali 👑, mają zrujnowany system odpornościowy, a nie wiadomo co dalej? Tacy jak on, niech najpierw poczytają sobie, co pisze w oficjalnych dokumentach EMA! Skutkiem ubocznym "szczepionki" na C...d jest C..d i pare innych ciekawych rzeczy! ... za przeproszeniem, pan Barciś może tylko pomarzyć o tak długim życiu jak mama, czy babcia, jego DNA nie regeneruje się już!
Iza
rok temu
Odchorowałam szczepienia bardziej niż covida. Dwa dni jak w śpiączce, gorączka, drgawki i straszny ból głowy, problemy ze wzrokiem, ogromny ból w miejscu ukłucia. Może zafajdańcy z redakcji Pudla o takich ludziach piszcie zamiast dla kasy promować kłamców typu Barcisia czy Małysza.
🥱🥱🥱
rok temu
Tak? Przecież on się zaszczepił i mimo to Zachorował, to kto tu jest dla kogo zagrożeniem?
vera
rok temu
To jest świetny aktor i reżyser teatralny. Polecam zobaczyć w teatrze Nerwicę natręctw ! Wyśmienita komedia
💉💉💉💉
rok temu
Norek 🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻
Ona 26
rok temu
Wstyd mi za takie osoby które napędzały tę nagonkę na innych,ich zdanie,ich życie.Jak bardzo lubię Pana jako aktora, to nie potrafię wybaczyć 😡😡😡
Jan W
rok temu
Panie Barciś, niech pan oprzytomnieje i dowie się, ile ludzi przez szczepionki poszło do grobu
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍...
rok temu
Kończ waść, wstydu sobie oszczędź 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Pete
rok temu
E tam. Kosiba Antoni by mu krzywdy nie zrobił
Lola
rok temu
Oj Norek Norek.. myślałam,że jesteś normalny.
Nnnn
rok temu
No nie chcę cię Arturze straszyć ,ale śmierć jest nieunikniona dla nas wszystkich i to ,że mama ci żyje 90 lat, chociaż co to za życie ☹️to nie znaczy ,że ty też będziesz tak długo ciągnął emeryturę .
lekasz
rok temu
Pewnie był niedoszczepiony i nie zdążył wziąć 5 dawki. Proszę być odpowiedzialnym i szybko nadrobić zaległości
gość
rok temu
To jeden z tych mądrych inaczej, którzy chcieli zmuszać do szczepienia na celebrytę19. Podobno przyjął wszystkie dawki i co mu to dało, skoro niemal się przekręcił?
...
Następna strona