Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Artur Barciś sugeruje, że Iwona Pavlović UPOKORZYŁA GO w "Tańcu z gwiazdami": "Jakby mi ktoś napluł w twarz". Jurorka odpowiedziała

143
Podziel się:

Artur Barciś postanowił wrócić myślami do swojego udziału w "Tańcu z gwiazdami", którego, jak sam twierdzi, żałuje do dziś. "Czasami te oceny były mocno niesprawiedliwe" - wspomina i wywołuje do tablicy Iwonę Pavlović, która poucza go teraz w tabloidzie. Nadążacie?

Artur Barciś sugeruje, że Iwona Pavlović UPOKORZYŁA GO w "Tańcu z gwiazdami": "Jakby mi ktoś napluł w twarz". Jurorka odpowiedziała
Artur Barciś źle wspomina udział w "Tańcu z gwiazdami". Iwona Pavlović odpowiada na jego zarzuty (AKPA)
bEJaKNCJ

"Taniec z gwiazdami" gości w polskiej telewizji już od kilkunastu lat. Edycji tanecznego show było tak wiele, że zdaniem wielu tytułowymi "gwiazdami" są dziś trenerzy, z którymi celebryci wylewają siódme poty na sali treningowej, a nie odwrotnie. Mimo tego wciąż nie brakuje chętnych, aby pląsać na słynnym parkiecie pod okiem kamer.

Choć grono osób publicznych, które zachwalały przygodę w "Tańcu z gwiazdami", jest wyjątkowo pokaźne, to nie brakuje też gwiazd wspominających udział w show jako niewyobrażalną udrękę. Do tej grupy dołączył właśnie Artur Barciś, aktor znany m.in. z ikonicznej w pewnych kręgach roli Tadeusza Norka w "Miodowych latach".

bEJaKNCL

W niedawnej rozmowie z Plejadą Barciś postanowił wrócić myślami do czasu, gdy to on był jednym z uczestników tanecznego formatu. Na parkiecie pojawił się wiosną 2010 roku w parze z Pauliną Biernat i zajął wtedy 7. miejsce. W międzyczasie serialowy Tadeusz Norek doznał poważnej kontuzji stopy, jednak mimo to kontynuował swoją przygodę w programie. Dziś wspomina jednak, że nie było warto.

Potwornie tego żałuję [udziału w programie - przyp.red.]. Wydawało mi się, że to będzie przygoda, taki żart. A to była ciężka praca po siedem godzin dziennie. Do tego ogromny wysiłek fizyczny, potworny stres i masa upokorzeń. Odzwyczaiłem się już od tego, by ktoś mi mówił, że jestem beznadziejny i stawiał mi trójkę. Oczywiście, to była też dla mnie lekcja pokory. Jednak czasami te oceny były mocno niesprawiedliwe - zaczął z grubej rury.

Największy żal Barciś ma jednak do jurorów, którzy jego zdaniem nie wykazali się wystarczającym zrozumieniem w obliczu jego kontuzji. W trakcie treningów pękła mu bowiem kość w stopie, a Iwona Pavlović i reszta jury wcale nie potraktowali go ulgowo. Jak twierdzi, czuł się wtedy, jakby "ktoś mu napluł w twarz".

bEJaKNCR

Wiedziałem już wtedy, że w kolejnych odcinkach nie wystąpię, bo pękła mi kość w stopie. Na dodatek podczas schodzenia po schodach ta kość się złamała. Miałem założoną blokadę, żeby mnie nie bolało i żebym mógł zatańczyć. I przez to, że nie czułem bólu, zbiegłem po schodach i wtedy ta kość strzeliła. Nie wiem, jak udało mi się wystąpić. Tym bardziej, że tańczyliśmy trudną rumbę. Po występie usłyszałem od pani Iwony Pavlović, która wiedziała o mojej kontuzji, że rumby to ona w moim tańcu nie widziała. Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz. I to są tego rodzaju upokorzenia, które nie są warte tych pieniędzy, ani tej przygody - skwitował gorzko.

Zobacz także: Iwona Pavlović o wpadce Malitowskiego: "Poddajemy się emocjom"

Wieści o niezwykle traumatycznych wspomnieniach aktora dotarły w końcu do samej zainteresowanej, którą Artur dobrodusznie wymienił z imienia i nazwiska we wspomnianym wywiadzie. W rozmowie z reporterem Faktu Pavlović z początku nie mogła uwierzyć, że aktor wypowiada się o swoim doświadczeniu z programem tak krytycznie.

bEJaKNCS

Nie wiem, czy to są rzeczywiście jego słowa, bo od tego należałoby zacząć. Ja nie lubię przedruków przedrukowań, bo jedno słowo z kropką lub bez zmienia cały sens. Musiałabym pana Barcisia usłyszeć, jak on to mówi. Nie do końca w to wierzę, bo moim zdaniem w tym programie nikt nikogo nigdy nie upokarza. Nie sądzę, żeby aż taka była jego intencja - mówiła wyraźnie zmieszana.

Iwona nie mogła jednak wciąż unikać odpowiedzi na sedno pytania, dlatego odniosła się mimo wszystko do jego słów. Nie sądzimy natomiast, aby jej wypowiedź złagodziła wspomnienia aktora, bo zapewniła jedynie, że nie stosują taryfy ulgowej i jako jurorzy oceniają taniec, a nie stan zdrowia uczestników. Twierdzi też, że jego postawa "nie jest fair".

Proszę pamiętać, że w programach, w których jesteśmy oceniani, (...) nie ma czegoś takiego: "Poproszę o dziesiątkę, bo ja jestem dzisiaj nie w formie". Przecież jest mnóstwo programów, dotyczących naszych różnych umiejętności artystycznych śpiewająco- tańcząco-gotujących i robiących różne cuda i tam nikt nikogo nie pyta, czy pan jest chory, czy zdrowy, więc trzeba się liczyć z oceną. Moim zdaniem byłoby to bardzo nie fair, ponieważ tyle, ile jest par na parkiecie, tyle par mogłoby wyciągnąć L4 i powiedzieć: "Ja mam skręcone biodro, mnie boli łydka, a mnie boli głowa". Więc jeżeli tak powiedział, to byłoby nie fair, ale ja nie sądzę, by się w ten sposób wyraził - próbowała robić dobrą minę do złej gry.

Też sądzicie, że jurorzy faktycznie powinni patrzeć przychylniej na gwiazdy, które doznały kontuzji?

bEJaKNCT

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bEJaKNCU
bEJaKNDm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(143)
Lola
3 tyg. temu
Iwonka, nie pierdziel! Przecież od lat ten programik jest ustawiony i już teraz wiadomo, że wkurzająca Bieniukówna wygra chociaż „szału nie ma”; za to jest gra na współczuciu i trupie matki.
Danka Norek
3 tyg. temu
Oceniasz, babo, celebrytów a nie profesjonalnych tancerzy. Ile by ci nie płacili to najpierw jesteś człowiekiem a potem jurorem. Zgnoisz taką osobę przed całą Polską za coś, co nie ma znaczenia a potem trzeba z taką traumą dalej żyć. To ma być rozrywka a nie turniej, płacą ci tłustą forsę więc zluzuj trochę.
koko
3 tyg. temu
Pan Artur ma chyba lekki problem z krytyką. Podobnie zareagował na filmik Mietczyńskiego, który nawet się z niego nie wyśmiewał...
bEJaKNDn
Felek
3 tyg. temu
To sobie przypomniał po latach, wcześniej mu nie przeszkadzało.
Danka!!!
3 tyg. temu
Przypomniało się Norkowi jak studzienkę wywaliło!!!
Najnowsze komentarze (143)
Rycząca40
3 tyg. temu
Z jednej strony rację ma Pan, z drugiej jednak Pani... Przecież w większości programów jak ktoś jest np. niepełnosprawny mimo braku ,, tego czegoś" przechodzi dalej, prawie do półfinału, żeby przypadkiem nikogo nie urazić ani nie podpaść opinii publicznej.
Doris
3 tyg. temu
Decydując się na udział w tego typu programach należy liczyć się i z krytyka i z pochwałami
Nope
3 tyg. temu
Barciś ma generalnie bardzo wysokie mniemanie o sobie i ciężko znosi opinie, które go nie wychwalają pod niebiosa. Kiedyś u mietczyńskiego na kanale pojawił się film, w którym wspominał jakiś stary program Polsatu o gotowaniu znanych ludzi, między innymi wystąpił w nim barciś, danie spróbował odtworzyć Mietek, a że jego kanał jest znany z humoru to trochę też pożartował. I co? Za chwilę pojawia się film barcisia mieszającego z błotem mietka, bo jak on mógł z takiej wielkiej gwiazdy zażartować. To jak siebie widzi barciś jest żałośnie śmieszne, facetowi się wydaje, że jest gwiazdą światowego formatu. Jego ego sięga zenitu.
Gosc
3 tyg. temu
Dlaczego produkcja dopuszcza chore osoby do prob i do występów,,,,przecież to jest igranie że zdrowiem,jakieś pewnie kary są dla uczestników,,,dobrze że o tym powiedział,,,,
anna
3 tyg. temu
Przecież Pan wiedział na co się decyduje.Czy Pan oczekuje tylko samych pochwał na swój temat,przecież na scenie też nie zasze jest Pan w formie.
Leaaa
3 tyg. temu
Przeciez nikt Mu nie kazał startować w takim show. ...Każdy sezon tańca z gwiazdami to ustawka. Widzowie i tak nie widzą liczby głosów. Na dole ekranu powinien być licznik esemesów na dana parę.Nie zyjemy przecież w epoce średniowiecza. ;)
Ooo
3 tyg. temu
Pani Pavlowicz chyba uwierzyła w misje jaką chyba chce nieść. Niepotrzebnie .Taniec to sztuka ale i cudowny relaks. Wiele osob nie potrafi dobrze tańczyć i co z tego? Powinna je ośmieszać? Nieuzasadnione wysokie noty tez daje wiec chyba nie tylko o taniec tu chodzi.
Gghh
3 tyg. temu
Oj upokarza! Co ona za brednie gada Kiedyś lata temu jak to oglądałam to aż czasem szkoda było tych uczestników Nie lubię Barcisia,ale tu ma rache
bEJaKNDf
lars
3 tyg. temu
o co chodzi z tym Barcisiem? Za chwilę wyskoczy z lodówki. Książkę będzie wydawał czy co?
Manuka
3 tyg. temu
Panie Barcis,wiecej dystansu do siebie! Widze, ze ktos tu bardzo alergicznie reaguje na krytyke! Zjedz pan Snickersa!
Bubi
3 tyg. temu
Na bank tak powiedział. Niestety ten typ ma tak kruche ego, że wszystko go mierzi, czy to krytyka w jego stronę, czy żart. Jest po prostu zakompleksionym bucem. W życiu prywatnym nie ma w sobie nic z Tadzika. Nie polecam kontaktów z tym panem, serio. Za to Cezary Żak jest super wypas, najfajniejszy aktor jakiego spotkałam.
anna
3 tyg. temu
Świetny aktor, cudowny Norek i nie tylko!!!
Luna
3 tyg. temu
Z złamaną nogą tańczyć aż takie parcie na szkło.Pan Barciś jest rozszczeniowy
olo
3 tyg. temu
a ostatnio musiał ogłosić całemu światu, że wypisał się z kościoła,kogo to w ogóle obchodzi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJaKNDY
bEJaKNDZ
bEJaKNEa
bEJaKNEb
bEJaKNEc
bEJaKNDH