Trwa ładowanie...
Przejdź na
Karol Skomorowski
|

Artur Barciś PRZEPRASZA Pavlović za słowa o NAPLUCIU W TWARZ: "Uważam, że jej opinie były bardzo życzliwe i sprawiedliwe"

76
Podziel się:

Artur Barciś w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami". Za ten stan rzeczy obwinił głównie Iwonę Pavlović. Tym razem aktor postanowił przeprosić surową jurorkę programu. Zaskoczeni?

Artur Barciś PRZEPRASZA Pavlović za słowa o NAPLUCIU W TWARZ: "Uważam, że jej opinie były bardzo życzliwe i sprawiedliwe"
Artur Barciś przeprasza Iwonę Pavlović (AKPA)

W ostatni piątek Artur Barciś udzielił szczerego wywiadu Plejadzie, który odbił się szerokim echem w pozostałych mediach. W trakcie rozmowy aktor wspomniał m.in. o tym, że wystąpił z kościoła katolickiego. Również w niezbyt pochlebnych słowach wypowiedział się na temat swojej przygody w "Tańcu z gwiazdami", gdzie miał przeżyć "potworny stres i masę upokorzeń". Wtedy zmagał się z kontuzją stopy, która przeszkadzała mu przy ostatnim występie w programie. 

Po występie usłyszałem od pani Iwony Pavlović, (...) że rumby to ona w moim tańcu nie widziała. Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz. I to są tego rodzaju upokorzenia, które nie są warte ani tych pieniędzy, ani tej przygody - powiedział Barciś.

Do całej sytuacji odniosła się sama Iwona Pavlocić. Widać, że słowa aktora wzięła sobie mocno do serca, bo rzeczowo wyjaśniła, że nie chodzi o upokarzanie, a merytoryczną krytykę.

Moim zdaniem w tym programie nikt nikogo nie upokarza. Nie sądzę, żeby aż taka była jego intencja. Z drugiej strony proszę pamiętać, że w takich programach, w jakich jesteśmy oceniani, (...) nie ma czegoś takiego: "Poproszę o 10, bo dzisiaj jestem nie w formie", "Poproszę, żebym przeszedł dalej, śpiewając, bo dzisiaj mnie boli gardło". Takich rzeczy nie ma. W danym momencie (...) nikt nikogo nie pyta, czy ktoś jest chory, czy nie - wyjaśniła Czarna Mamba w rozmowie z "Faktem".

Zobacz także: Pavlovic: "Mój największy grzech to łakomstwo. Gdybym mogła to jadłabym dzień w dzień"

O dziwo sprawa skończyła się pokojowo, co jak na standardy show biznesu jest rzadkim przypadkiem. Artur Barciś szybko się zreflektował i postanowił przeprosić Pavlović, stwierdzając, że bezpodstawnie ją skrytykował.

Chciałbym na tych łamach bardzo przeprosić panią Iwonę Pavlović za moje słowa wypowiedziane pod jej adresem w wywiadzie dla Onetu. Moje, nie najlepsze, wspomnienia z udziału w "Tańcu z Gwiazdami" nie powinny wpływać na ocenę pracy tej znakomitej tancerki i jurorki. Przeglądając dzisiaj jej opinie o moich występach, uważam, że były bardzo życzliwe i sprawiedliwe. Pani Iwono, będę bardzo wdzięczny, jeśli przyjmie pani moje przeprosiny - napisał na Facebooku.

Zaskoczeni?

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(76)
sorrynotsorry
3 lata temu
Cecha wymierająca - umieć przeprosić. Nie musiałby, gdyby się nie uskarżał niepotrzebnie wcześniej na łamach tabloidu, ale to, że wprost przeprosił, a nie tych co się poczuli urażeni jest ok.
Nika
3 lata temu
Pan Artur klasa! Mało, że świetny aktor, to potrafi się wspaniale zachować. Każdy może się zagalopować, ale wzięcie na klatę konsekwencji to piękny gest i wcale nieczęsty
Laura
3 lata temu
Jezu serio co oni przeżywają? Kto jeszcze w dobie netflixa i wszystkich innych platform, gdzie ma się wszystko o każdej porze ogląda ten żenujący sztuczny program?
Chorągiewka
3 lata temu
Jaja jak berety chciałoby się powiedzieć, ale tutaj wręcz przeciwnie. To w końcu jak się czuł??? Jakby ktoś mu napluł w twarz... czy sprawiedliwie potraktowany? Bo to spora rozbieżność uczuć. Boi się że jej, czy o co chodzi?
Halinka
3 lata temu
Dobrze zrobił. Zreflektował się w porę i zareagował jak należy.
Najnowsze komentarze (76)
Były widz
3 lata temu
Dziwię się kto jeszcze ogląda ten program, jest tyle innych możliwości. Decydując się na udział w takim programie należy się liczyć z krytyką, ale za to krytykować publicznie i później się z tego wycofywać to żenada.
Arbuza
3 lata temu
Uważam że Iwona powinna już się ukryć nie lubiana osoba
babcia
3 lata temu
co powiedział to powiedział i to pozostanie - na pewno pod wpływem impulsu ale szczerze. a przeprosił bo tak wypadało. szczerość nie zawsze popłaca zwłaszcza aktorom.
Chora czy co ...
3 lata temu
Moja koleżanka pielęgniarka przeżyła ciężko covid wszystko jest ok...ale zmieniła się zawsze wyważona opanowana gada teraz non stop bez opamiętania nie dopuszcza nikogo do głosu jakiś słowotok gonitwa myśli...nie poznaje ..
Jola
3 lata temu
Barcisia jako aktora lubię ,ona jest mi zupełnie nie znana
Iwona love
3 lata temu
Lubię panią Iwonę najbardziej uczciwa szczera i profesjonalna
Kazia
3 lata temu
Kiedy ja wreszcie wymienia na nowy,młodszy model,,
Gosc
3 lata temu
Mężczyzna z chonorem,,,przeprosił kobietę,,,nie jest to żadna dla niej satysfakcja,,,
Ola
3 lata temu
Nie lubię jej,jest sztywna jak kij od szczotki ,ma zacięty,nie miły wyraz twarzy,,,,i widać że rozczeniowa,,,,
Olek
3 lata temu
Nie ma co Iwona się cieszyć,,,przeprosił bo musiał,,,a to z musu wynikające z umowy z producentem powinno być dla niej wstydem,,,wyniosła ,lodowata postać,,,
Jan
3 lata temu
Osoby się zmieniają a ona to już tam korzenie wypuściła,,,nie trawie jej
gilza
3 lata temu
iWONka lubi jak się o niej mówi
Norek
3 lata temu
madry, jak jego idol Bul
Hej78
3 lata temu
Cos mi sie wydaje ze za kulisami wisial pozew w powietrzu
...
Następna strona