Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kalicka i Maserak PRZEGRALI finał "Tańca z gwiazdami"!

279
Podziel się:

Większą sympatię widzów zdobyli Robert Wabich i Hanna Żudziewicz. Komu kibicowaliście?

Kalicka i Maserak PRZEGRALI finał "Tańca z gwiazdami"!

Faworytką szóstej polsatowskiej edycji _**Tańca z gwiazdami**_ od samego początku była Olga Kalicka trenowana przez Rafała Maseraka, których nieprzerwanie chwalono, komplementowano i nagradzano bardzo wysokimi notami. "Czarnym koniem" tej edycji okazał się być Robert Wabich w parze z Hanną Żudziewicz - aktor głównie drugoplanowy, znany z takich produkcji jak Dom zły, Pod mocnym Aniołem, Drogówka, a także Ojciec Mateusz czy M jak miłość. Pogodny, skromny i pracowity aktor zyskał sobie ogromną przychylność widzów i dość niespodziewanie dotarł aż do finału.

Niestety dla momentami nachalnie promowanych Kalikciej i Maseraka, sympatia ta przełożyła się na SMS-y widzów, którzy głosowali w zakończonym przez kilkunastoma minutami finale. W tym odcinku nie liczyły się już noty jurorów, a zwycięzcami zostali Robert i Hania. Różnica głosów wyniosła "niespełna 1%"...

Dodajmy, że dla Żudziewicz jest to nie tylko pierwsze zwycięstwo, ale i pierwszy raz udało się jej zaprowadzić swoją gwiazdę do finału. Maserak wygrał już dwie edycje w TVN - w parach z Anną Muchą i Julią Kamińską.

Komu kibicowaliście?

Zobacz także: Test na zgodność par: Rafał Maserak i Olga Kalicka
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(279)
Gość
8 lat temu
Super! Sympatyczny i skromny gościu:)
Gość
8 lat temu
Brawo!!!
Margo
8 lat temu
Niespodzianka, ale Wabich tańczył pięknie, więc nie jest to niesprawiedliwe :) Co teraz biedny Maserak zrobi...
Gość
8 lat temu
Robert, jesteś najlepszy!
Gość
8 lat temu
Jeszcze kuli do ręki nie wzięli a tu juz artykuł :p
Najnowsze komentarze (279)
gość
8 lat temu
Olga by la s świetna ,ale Wabich przesympatyczny i każda kobieta chciałaby by jej mężczyzna tak tańczył.A tu nie chodzi o mistrzostwo świata lecz właśnie o sympatię widza,a on miał większą.
gość
8 lat temu
Kalicka jest nielubiana
KWIAT
8 lat temu
Jak dla mnie Olga i Rafał tańczyli lepiej i to dla nich powinna powędrować NAGRODA!!!! Taka jest prawda. Pozdrawiam serdecznie Olgę i Rafała. Teraz na pewno będą Was zapraszać firmy na imprezy abyście zatańczyli i kasę sobie zarobicie.
gość
8 lat temu
Teraz tak bedzie kto bedzie tanczyl z Maserakiem juz nigdy nie wygra taka prawda jego lans sie skonczyl i dobrze.
gość
8 lat temu
Jak zwykle na końcu wychodzą jaja. Wabich tańczył od początku jak wsiowy kawaler i nic się nie zmieniał, natomiast Kalicka z tygodnia na tydzień doskonaliła swój taniec i widać było ciągłą poprawę. ciągle widać te machloje.
gość
8 lat temu
Sztuczna mloda Kalicka jeszcze musi popracowac
gość
8 lat temu
wygrał zwykły kloc, z ciągle tą samą miną
gość
8 lat temu
Powinien wygrać Maserak z Olgą. Byli zdecydowanie lepsi. Ale P******i stale głosują na brzydszego, gorszego, bo ciągle zawiść każe im zdołować lepszych i ładniejszych nawet jak nic z tego nie mają...
gość
8 lat temu
Ustawka
gość
8 lat temu
Maserak z Olą pięknie, coś się złego zadziało? Gdyby to był inny tancerz to by był pierwszy, komuś się Maserak nie spodobał że jest najlepszym.
Gość
8 lat temu
Nikomu. Nie ogladam tego g***a. Niech to soe w koncu skonczy
ona
8 lat temu
super!!!!
gość
8 lat temu
Cieszę się. Robert Wabich zrobił na mnie dobre wrażenie, wcześniej nie przepadałam za nim jako aktorem - przez pryzmat jego różnych postaci, które grał.
gość
8 lat temu
bardzo wyrównana walka , ale Maseraki były lepsze
...
Następna strona