Trwa ładowanie...
Przejdź na

Andrzej Duda odznaczył Kożuchowską Krzyżem Odrodzenia Polski! (ZDJĘCIA)

1553
Podziel się

Aktorka przyszła do Belwederu z synem, 2-letnim Janem Franciszkiem.

Andrzej Duda odznaczył Kożuchowską Krzyżem Odrodzenia Polski! (ZDJĘCIA)
bEgLfcKZ

Dzisiejsze obchody Święta Niepodległości zaczęły się o 9 rano mszą w nowo otwartej Świątyni Opatrzności Bożej. W świątyni za 200 milionów złotych modlili się między innymi Andrzej Duda i jego żona Agata.

Potem obchody przeniosły się na plac Józefa Piłsudskiego i do Belwederu, gdzie Andrzej Duda wręczył Krzyże Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski. Ordery są trzecimi pod względem ważności: po Orderze Orła Białego oraz Orderze Virtutti Militari. Krzyże Kawalerskie otrzymali wcześniej między innymi Andrzej Wajda, Jerzy Hoffman i Wojciech Kilar.

bEgLfcLb

Dzisiaj odznaczenia otrzymali między innymi transplantolog Marek Krawczyk i lekkoatletka Anita Włodarczyk. Wśród wyróżnionych znalazła się również... Małgorzata Kożuchowska.

Znana ze swojej sympatii do pary prezydenckiej aktorka otrzymała order za "za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej".

Kożuchowska pojawiła się w Pałacu Prezydenckim w fioletowej garsonce i czerwonych szpilkach. Towarzyszył jej 2-letni syn, którego po raz pierwszy pokazała publicznie.

bEgLfcLh
bEgLfcLi
bEgLfcLj
bEgLfcLk
Zobacz także: Kożuchowska nie zawsze ma humor na eventy. Jak sobie z tym radzi?
Zobacz także: Zobacz też:
bEgLfcLC
KOMENTARZE
(1553)
gość
5 lata temu
za co? ja się pytam!
Mimi
5 lata temu
Za co ten krzyż???? Że uwolniła nas od siebie ginąć w kartonach?????😁
Gość
5 lata temu
Ale z jakiej racji???!!!
bEgLfcLD
Gość
5 lata temu
Paranoja jakaś...
xxx
5 lata temu
serio?
Najnowsze komentarze (1553)
Gość
2 lata temu
Zamiast nagradzać tych co od lat pomagają ludziom,dzieciom,zwierzętom itd..(...) Podsumowując - chory kraj,chora władza...
gość
5 lata temu
Englert już dawno powinien wypieprzyć to beztalencie z teatru. M jak MASAKRA.
Gość
5 lata temu
Co to za historia i wstyd
gość
5 lata temu
Niestety teraz wszelakie odznaczenia tracą swą wartość Bo przyznają je byle komu
gość
5 lata temu
No to teraz bojkot zawodowy i towarzyski tej pani?
gość
5 lata temu
"Znana ze swojej sympatii do pary prezydenckiej" wlasnie za to... bo za coz innego?
gość
5 lata temu
Przecież wiadomo, że za swój "wybitny talent" aktorski Oscara nie dostanie, więc trzeba ją docenić póki swoi są u żłobu.
gość
5 lata temu
Wychowana w Toruniu pisowska gwiazda w pudło szarpana.
bEgLfcLv
gość
5 lata temu
Ale za co ten krzyż,za to że Jaj ojciec jest kumplem Rydzyka,paranoja jakaś jak takim będą będa dawać krzyże to wybaczcie z taką władzą
z
5 lata temu
tylko takie miernoty jak ona przyjmują od tego Goscia medaliki
gość
5 lata temu
Jaki prezydent, takie odznaczenia... tylko wybitnych postaci kultury żal za automatyczne obniżenie rangi tych odznaczeń... A Kożuch -no cóż... pamiętam, że dawno temu pracowałam przy pewnym serialinie dennym, gdzie w jednym z odcinków Kożuch grał. I to była JEDYNA osoba tam grająca, z której terminami NIGDY nie było problemów - 2-3 dni w miesiącu M jak mielonka jej zajmowała, a tak, poza sporadycznymi imprezami typu "odebranie nagrody za najładniejszą torebkę" nic więcej tam nie było w jej terminarzu. A teraz medalik. Gratulacje - PiS po sobie zostawi wszędzie zgliszcza. Dziękuję tym, którzy nie poszli na wybory.
gość
5 lata temu
jezeli tak wysokiej rangi odznaczenie wręcza się aktoreczce paru seriali , to panie Prezydencie -- odznaczenie to traci na wartości w oczach innych ludzi którzy zasłuzenie zostali uhonorowani- ŻENADA
ada
5 lata temu
SZOK , za co została tak uhonorowana ? takich aktorów jak ona można liczyć na pęczki . W swiecie artystycznym jest wielu zasłużonych i to nie tylko w wykonywaniu swojej profesji ale zasłużyli się dla Polski. Kożuchowskiej za pewnie to odznaczenie załatwił ojciec R****k.
gość
5 lata temu
No i jej tata udziela się w radiu Maryja. Szczyt obciachu prezydenta.
...
Następna strona
bEgLfcLX