Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polityczna miłość z TVN-u: czy Węglarczyk nadal doradza Magdzie Ogórek?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
84
Podziel się:

Dziennikarz promujący się na "eksperta od polityki" zaangażował się w jej kampanię wyborczą. Potem okazało się, że jego kochanka popiera PiS. Co sprawiło, że przeoczył różnice światopoglądowe?

Polityczna miłość z TVN-u: czy Węglarczyk nadal doradza Magdzie Ogórek?
bEUyewAB

Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk poznali się pracując razem w TVN-ie. Ogórek była tam częstym gościem jako "specjalistka" od spraw kościoła. Wkrótce zostali partnerami w programie, który Bartosz prowadził w TVN Biznes i Świat.

Kilka miesięcy później 37-letnia Ogórek niespodziewanie została ogłoszona kandydatką Sojuszu Lewicy Demokratycznej w wyborach prezydenckich. Krążyły plotki, że namówił ją do tego Węglarczyk kreujący się w telewizji na "eksperta od polityki". Wzburzony dziennikarz odpierał te zarzuty publikując na profilu na Facebooku list otwarty, w którym nazwał swoją bliską koleżankę po fachu "jedną z niewielu krystalicznie prawych osób, jakie spotkał w życiu"…

bEUyewAD

Samym plotkom o romansie jednak nie zaprzeczył, ani ich nie skomentował. Podobnie jak tego, że doradzał Ogórek w kampanii wyborczej. W czasie jej trwania Magdę wielokrotnie widziano w jego towarzystwie. W zeszłym roku pojawili się razem na imprezie promującej program śniadaniowy stacji, gdzie nie szczędzili sobie czułości. Zobacz: Ogórek i Węglarczyk razem na imprezie "Dzień Dobry TVN".

Oficjalnie zapewniali, że dziennikarz tylko "doradza" znajomej polityk, jednak w TVN-ie od dawna mówiono o ich romansie. Formalnie Magda wciąż była żoną byłego posła SLD, Piotra Mochnaczewskiego, skazanego za jazdę samochodem po pijaku i oskarżonego o oszukanie szkoły wyższej na 70 tysięcy złotych.

Tabloidy donosiły nawet, że para postanowiła zaręczyć się w zeszłoroczne święta, co zresztą sugerował sam dziennikarz, wrzucając do sieci zdjęcie pierścionka zaręczynowego od Tiffany'ego. Niestety, jego plan się nie powiódł, bo w Nowym Roku Magda postanowiła wrócić do męża.

bEUyewAJ

Po nieudanym romansie z polityką Magdalena Ogórek długo szukała swojego miejsca w show biznesie. Pozowanie na ściankach i wspieranie koleżanek-projektantek chyba się jej znudziło, bo postanowiła znów zaistnieć w świecie polityki. Postanowiła jednak przyłączyć się do wygrywającego obozu. Po porażce w wyborach prezydenckich znalazła swoje miejsce w prawicowych mediach. We wrześniu została felietonistką prawicowego tygodnika Do rzeczy, z kolei w listopadzie zaczęła na stałe współprowadzić program publicystyczno-satyryczny W tyle wizji na antenie TVP Info. Ogórek nie ukrywa, że sympatyzuje z obecną władzą, podziwia Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza, czemu często daje wyraz na Twitterze i w felietonach, które pisze dla prawicowych tygodników.

Niedawno wyraziła swoje współczucie wobec prezesa PiS krytykowanego za zapowiedź zmian w prawie, dzięki którym kobiety musiałyby rodzić śmiertelnie chore, zdeformowane i martwe dzieci. Przypomnijmy: Magdalena Ogórek broni Kaczyńskiego: "To, co robi się z jego cytatami, TO JEST SKANDAL!" Teraz zaskoczyła po raz kolejny chwaląc się zdjęciem ze strzelnicy i deklarując, że jest już gotowa do "obrony terytorialnej".

Na zawodowe zmiany postawił również jej były kochanek. Do tej pory Węglarczyk nie krył się z lewicowymi poglądami, które głośno wyrażał w mediach. W marcu zgodził się zostać dyrektorem programowym Onetu, o czym zapomniał wspomnieć władzom TVN-u. Edward Miszczak wzburzony jego zachowaniem, zwolnił go w kwietniu. Tym samym skończyła się jego 8-letnia przygoda z TVN-em, gdzie poznał miłość swojego życia.

Wygląda na to, że nie znajdzie już wspólnego języka z Magdaleną. Jak myślicie, co sprawiło, że przeoczył różnice światopoglądowe? Czyżby nogi?

bEUyewAK
bEUyewAL
bEUyewAM
Zobacz także: Rusin żegna Węglarczyka: "Taka przestrzeń i sama ja... Odpłynął podbijać nowe lądy"
Zobacz także: Zobacz też:
bEUyewBe
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(84)
Gość
5 lata temu
Niezły ma rozkrok, z Lewicy do PISU, wszędzie byle zabłysnąć i NACHAPAĆ się kasy.
gość
5 lata temu
Leje deszcz i łoś schowal sie u mnie w garażu. Prawie zawału dostalam 😄 Pozdrawiam z Talkeetna, Alaska.
gość
5 lata temu
widać na załączonym obrazku w jaki sposób dostaje się program :)
bEUyewBf
Gość
5 lata temu
To kobieta, kameleon.
gość
5 lata temu
Kto ją chce oglądać i słuchać-nikt.
Najnowsze komentarze (84)
gość
5 lata temu
ŚMIESZNA TA OGóRKOWA.
gość
5 lata temu
Od zmiany pozycji z pionowej do klęczącej , jak widać na zdjeciu, odcisnęła już kolano. Panie Węglarczyk, lubiłam pana, ale mi przeszlo.
gość
5 lata temu
wyblakla przezroczysta larwa
gość
5 lata temu
Od lewicy do prawicy bez honoru.
gość
5 lata temu
Chamski artykulik
gosc
5 lata temu
k...a co ten Leszek w niej widzial?
gość
5 lata temu
Oboje smieci
gość
5 lata temu
mizeria jest obrzydliwa
bEUyewAX
gość
5 lata temu
wyschnięty korniszonek....
MADZIA
5 lata temu
jaki to ekspert? od czego? polityki? smiechu warte. chyba od niezdrowego zarcia
gość
5 lata temu
Ot najnowszy autorytet pisu: od Oleksego, Kwaśniewskiego, Kulczyka, Millera, Mochnaczewskiego, Węglarczyka do Ziemkiewicza. W tym start do sejmu z list SLD. Gratuluję Panowie prawicowcy. Dobry czarny humor to dzisiaj rzadkość.
gość
5 lata temu
Pani Ogórek jest żałosna,włazi teraz PIS-owi bez wazeliny.A może coś skapnie z pańskiego stołu? Dobry każdy ochłap.
gość
5 lata temu
Ludzie, ale ona ma bezmyślną gębę!
gość
5 lata temu
a moze wspolnie znajdziemy jej bogatego meza.Nie godzi sie,zeby matka qwila sie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUyewBQ
bEUyewBR
bEUyewBS
bEUyewBT
bEUyewBU
bEUyewBz