Latkowski: "Szanowany biznesmen chodzi po kolegach, żeby zrzucili się na alimenty dla Kijowskiego"

251
Podziel się

Były naczelny "Wprost" twierdzi, że koledzy robią zrzutkę na lidera KOD, który od lat nie płacił alimentów na dzieci. "Przekażą w formie darowizny?"

Latkowski: "Szanowany biznesmen chodzi po kolegach, żeby zrzucili się na alimenty dla Kijowskiego"

Od kiedy Komitet Obrony Demokracji zaczął organizować protesty w całej Polsce, uwagę mediów przyciągnął jeden z jego założycieli, lubiący promować się w mediach Mateusz Kijowski. Okazało się, że obrońca prawa i demokracji sam ma problemy z sądem rodzinnym. Rok temu Super Express ujawnił, że toczy się przeciwko niemu postępowanie komornicze za nieopłacone alimenty na trójkę dzieci z poprzedniego związku - łącznie ponad 80 tysięcy złotych. Według tabloidu Kijowski nie płacił ich nawet wtedy, gdy zarabiał... 7 tysięcy złotych miesięcznie.

Kijowski próbował tłumaczyć się z oskarżeń tabloidu twierdząc, że są dla niego krzywdzące. W rozmowie z Newsweekiem żalił się, że tylko jemu jedynemu wytyka się publicznie niepłacenie alimentów, mimo że wielu ojców robi tak samo.

Jak przyznał w jednym z wywiadów, sytuacja z niepłaconymi alimentami ciągnie się za nim od lat i "boi się, że przez obecną władzę trafi do więzienia". Do tej pory nie spłacił długów, które wciąż rosną. Według informacji byłego naczelnego tygodnika Wprost, jeden z zaprzyjaźnionych z Kijowskim biznesmenów prosi kolegów o zrzutkę na zadłużenie alimentacyjne.

Szanowany biznesmen, z opozycyjną przeszłością, chodzi po kolegach z prośbą, by zrzucili się na spłatę zadłużenia alimentacyjnego lidera KOD, Mateusza Kijowskiego - napisał Sylwester Latkowski na swoim blogu. Przekażą w formie darowizny? I kto odprowadzi podatek?

Przypomnijmy, że w obronie ujawnionych problemów Kijowskiego stanął dziennikarz, Jacek Żakowski. Według niego, postawa lidera KOD powinna budzić szacunek, bo można nie płacić alimentów, a nawet "zostawić kobietę z dziećmi", jeżeli idzie się na wojnę z władzą…

Kijowskiemu życzymy na przyszłość lepszych obrońców niż Żakowski. I dużo pieniędzy na alimenty.

KOMENTARZE
(251)
gość
3 lata temu
To najgorszy odpad,bo nie placil przez wiele lat na dzieci.Wstydu nie ma ten chlop.
Gość
3 lata temu
Za niepłacenie alimentów powinni siedzieć!
gość
3 lata temu
Taki facet co nie placi na dzieci,to najgorszy smiec !
Gość
3 lata temu
Dno tylko dzieci szkoda ze mają ojca idiote
gość
3 lata temu
To Petru mu jeszcze nie zapłacił za te demonstracje KODu?
Najnowsze komentarze (251)
gość
3 lata temu
Ten Kijowski to jakaś wyjątkowa ł***a. Narobił dzieci i nie bierze za nie odpowiedzialności. Za to z upodobaniem gwiazdorzy w mediach. Zero honoru.
gość
3 lata temu
kijowski ohydna z wyglądu i mentalnosci zakała .Dlaczego jemu wolno łamać prawo i zasady demokracji?To ,jakimi manipulacjami poslugują sie Kodziarze i wtórująca im opozycja zakrawa na kabaret najpodlejszy,prostacki ,na ktory daje sie nabrac albo glupi.Popierac moze tylko dawny uklad,za wszelka cenę dążący do obalenia wladzy
gość
3 lata temu
A co pan Latkowski powie o swojej przeszłości kryminalnej ?
gość
3 lata temu
I takie nieroby, społeczne nieużytki, alimenciarze chcą naród uczyć moralności i prawości. Ludzie toż to degrengolada.Czemu m asłużyć pisanie o nich i innych dewiantach?
gość
3 lata temu
Kijowski jest chorym, niedojrzałym samolubem, powinien się leczyć, bo jest aspołeczny, nieodpowiedzialny i pogubiony, wydaje więcej na swoje ciuchy i gadżety niż na dzieci, dlaczego taki ktoś został ''działaczem'?
gość
3 lata temu
dzisiaj na wp zgraja warchołów wzywa do buntu 13 grudnia ŚCIERWA
gość
3 lata temu
najwięsze ŚCIERWA kijowski żakowski sierakowski lis i SZCZUJNIE ONET O2 WP
gosc
3 lata temu
a co to pana latkowskiego za przeproszeniem obchodzi czy ktos wtraca sie w jego zycie prywatne niech sie nie doklada a ta gazeta tylko wyciaga brudy i plotki nie mieszajmy zycia publicznego do prywatnego a ja chetnie poszlabym na demonstracje kodu
Zoe
3 lata temu
Żakowskiemu też się coś stało w głowę. Potrzebny kubeł zimnej wody albo gumowy młotek na otrzeźwienie. Facet zarabiał dobrze i już wtedy nie płacił. Nie wtedy, kiedy poszedł na wojnę z władzą, zresztą: co to ma do rzeczy? Czy to go zwalnia z obowiązku alimentacyjnego wobec dzieci? Jak śmie mówić, że tylko jego się czepiają? Niepłacenie alimentów to hańba dla mężczyzny, ale o tym nie wiedzą również feministki, które sprawiły, że Kijowski został twarzą Kongresu Kobiet. Hipokryzja, obrzydliwość, brak honoru, które wzmacniane są przez tzw. autorytety. Ręka rękę myje. Jak można powierzyć losy demokracji i Polski, jak można ufać człowiekowi, który NIE CHCE dbać o swoje własne dzieci? Ja mu nie wierzę. Żakowskiego ceniłam, ale upadł w moich oczach jak zaczął bronić książki Domosławskiego o Kapuścińskim. Publikacji, której fundamentem było kłamstwo (oszukał żonę pisarza), która w rok została napisana na kolanie i której wydania odmówiło szanowane Wydawnictwo ZNAK. Pan Żakowski popiera człowieka, który nie jest mężczyzną. Dla mnie człowiek, który ma w nosie swoje dzieci, nie jest wart uwagi. O zaufaniu nie ma mowy!
WeźNIEPIERDOL...
3 lata temu
Żart jakiś... Te tłumaczenia pana K. Już poprzednia władza powinna cie wsadzić do więzienia.
gość
3 lata temu
piski zajmijcie sie swoimi a od gorszego sortu wara
gość
3 lata temu
p*****t
Gojec
3 lata temu
To nazwisko Kijowski to etymologicznie od kija, czy od Kijowa, bo jak od Kijowa to facet ma pokancerowanego ptaszka, a więc to nie Polak i powinien wyjechać i tam KODować.
gość
3 lata temu
gangster latowski, skazany za wyludzanie haraczy poucza innych, co jest prawe a co nie? takie rzeczy tylku u kaczych czopkow
...
Następna strona