Niedziela 11.12.2016 00:15

Nowy mąż Lipnickiej też jest Brytyjczykiem. "Oboje się bardzo romantyczni i uduchowieni"

Anita Lipnicka Mark Gray

Nowy mąż Lipnickiej też jest Brytyjczykiem. "Oboje się bardzo romantyczni i uduchowieni"

Anita Lipnicka i i pochodzący z Walii John Porter byli parą przez 12 lat. Dla Anity muzyk przeprowadził się na stałe do Polski. W czerwcu zeszłego roku, po czterech wspólnie nagranych płytach, rozstali się. Muzyk, jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem rozstania, poinformował na Facebooku, że znów jest do wzięcia, podczas gdy Anita walczyła z nawrotem nowotworu ślinianki. Opowiedziała o tym dopiero pół roku później w wywiadzie dla Vivy. Wyznała, że myślała wtedy głównie o śmierci.

Zobacz: Anita Lipnicka o nowotworze: "Jestem gotowa odejść w każdej chwili"

Na szczęście wróciła już do zdrowia. Zdążyła nawet, po raz pierwszy w życiu, wyjść za mąż. "Tajna" ceremonia odbyła się 13 września w Grecji. Piosenkarka pochwaliła się swoim szczęściem na Facebooku.

Zobacz: Anita Lipnicka wzięła ślub? "Dzień, którego nigdy nie zapomnę"

Anicie do tej pory udawało się utrzymać tożsamość swojego nowego męża w tajemnicy. Faktowi ustalił jednak że, podobnie jak poprzedni partner piosenkarki, jest on z pochodzenia Brytyjczykiem. A także artystą, chociaż z innej branży.

Jak informuje tabloid, Mark Gray jest grafikiem. Znają się z Lipnicką od dwóch lat. Gray postanowił dla niej zamieszkać w Polsce.

Zrozumiał, że czuje coś do Anity, gdy stała się inspiracją w pracy. Stworzył wówczas jej portret. Gdy ona go zobaczyła, zrozumiała, że to nie będzie zwykła znajomość - tłumaczy informator tabloidu. Anita nie wyobrażała sobie związku na odległość, a sama nie zamierzała się przeprowadzać, nie chcąc fundować córce rewolucji życiowej. Mark stworzył jej teledysk do singla "Ptasiek". Planują kolejne projekty. Nadają na tych samych falach, bo oboje się bardzo romantyczni i uduchowieni.

Lipnicka w TVN-ie: "Zostałam żoną. Będzie to niedyskretne, jeśli zapytasz, kto jest mężem!"


Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (154)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 154
Odpowiedz
28 217
zgłoś
gość 11.12.2016 00:15
Prawda jest taka że polki może do dwudziestki , no góra do dwudziestu paru są atrakcyjne, ale potem...to już nawet kilo tapety na facjacie nie pomaga.A nie daj boże po ślubie.Od razu przestajecie o siebie dbać.Żrecie jak świnie i tyjecie.Zimą nie golicie nóg bo przecież "pod spodniami i tak nie widać". Nie wspomnę już o innych rzeczach typu niedogolone pachy,nieumyte zęby czy brudne włosy.Przy każdej z was przeciętny Polak po trzydziestce jest jeszcze całkiem atrakcyjny.Dam wam dobrą rade.Uczcie się klasy od Rosjanek, Ukrainek i Białorusinek.To są naprawdę piękne, naturalne kobiety którym nie trzeba solarium i tony makijażu aby wyglądać w miarę OK.I nie zgrywajcie księżniczek bo to żałosne .
Odpowiedz
459 89
zgłoś
gość 11.12.2016 00:16
Dobrze, że jest w końcu szczęsliwa ;)
Odpowiedz
254 54
zgłoś
gość 11.12.2016 00:16
każdy zasługuje na szczęście ;)
Odpowiedz
406 70
zgłoś
gość 11.12.2016 00:16
Nie ważne kim jest, ważne żeby ją kochał
Odpowiedz
21 63
zgłoś
Meg 11.12.2016 00:16
Taka jest uduchowiona ze musi wymieniać mężów co jakiś czas...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 154