Piotruś, desery tuczą!

Nie boi się wrócić do dawnej wagi?

Obraz

Przyłapaliśmy Piotra Rubika na jedzeniu słodkości. A właściwie zrobił to nasz czytelnik... "Mistrz" siedział z Agatką w knajpie na ul. Foksal w Warszawie.

Aż dziwne, że nie boi się na nowo przytyć. Niedawno przyznał, że zrobi wszystko, by nie wrócić do stanu, kiedy brzydził samego siebie:

(Jeżeli spotkacie na mieście jakieś "gwiazdy", skorzystajcie z aparatu w komórce i wysyłajcie nam fotki na donosy@pudelek.pl.)

Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą