Trwa ładowanie...
Przejdź na

Koleżanka Petru jest rozwódką od pół roku. "Mąż podejrzewał ją o zdradę"

958
Podziel się

"Joanna za każdym razem zaprzeczała, mówiła, że to bzdury, plotki. Mąż Asi był zazdrosny o Petru. Wiedział, że razem jeżdżą po Polsce, po Europie"...

Koleżanka Petru jest rozwódką od pół roku. "Mąż podejrzewał ją o zdradę"
bCOmIojp

Nowy Rok w polityce rozpoczął się od skandalu. Okazało się, że podczas gdy reszta opozycji okupuje salę plenarną Sejmu, wspierana przez obywateli, marznących przed budynkiem, lider Nowoczesnej, Ryszard Petru, wraz w wiceprzewodniczącą partii, Joanną Schmidt, wybrali się na sylwestrowy urlop. Mieli pecha, bo przypadkowy pasażer sfotografował ich w samolocie lecącym na Maderę. Posłanka Krystyna Lubnauer próbowała bronić szefa, tłumacząc, że wyjazd był służbowy i miał związek ze sprawami partii, jednak okazało się, że kłamała. Jej argumentom zaprzeczył sam Petru, ogłaszając po powrocie, że wyjazd był prywatny i że nie musi tłumaczyć się, gdzie i z kim bawił się w sylwestra.

_**Wyjazd był prywatny, nie był finansowany z pieniędzy publicznych. Nie muszę dokładnie mówić, gdzie byłem na sylwestra**_ - powiedział w Faktach po Faktach. Nie chcę odpowiadać na żadne pytania dotyczące kwestii niezwiązanych z polityką, czyli prywatnych.

Podkreślił za to, że wprawdzie był z Joanną za granicą, ale nie na Maderze, zupełnie jakby to właśnie było najważniejsze.

bCOmIojr

Zainteresowanie wywołał fakt, że zarówno Petru jak i Schmidt są w stałych związkach. Jak się okazuje, to tylko połowiczna prawda. Joanna Schmidt od pół roku nie jest już mężatką. Sama w czerwcu ubiegłego roku złożyła pozew rozwodowy. 8 września doszło do rozwodu bez orzekania o winie. Podobno mąż posłanki od dłuższego czasu podejrzewał ją o niewierność.

Paweł bardzo pomagał jej przy kampanii do Sejmu. Angażował się, wspierał żonę. Ale coraz więcej osób mówiło mu o tym, a w końcu on sam zauważył, co dzieje się w związku - wspomina w Super Expressie jeden z lokalnych polityków. Podejrzewał, że żona go zdradza. Joanna za każdym razem zaprzeczała, mówiła, że to bzdury, plotki. Mąż Asi był zazdrosny o Petru. Wiedział, że razem jeżdżą po Polsce, po Europie. Ale Paweł nigdy jej nie szpiegował. Było mu po prostu przykro. Wierzył, że małżeństwo uda się uratować, prosił o pomoc i radę.

Schmidt i Petru poznali się w 2015 roku. Obecny lider Nowoczesnej namówił ją do startu w wyborach. W wyborach parlamentarnych w tym samym roku kandydowała do Sejmu w okręgu poznańskim z pierwszego miejsca na liście. W marcu 2016 została wiceprzewodniczącą Nowoczesnej.

Niestety, jej małżeństwo tego nie przetrwało. Latem zeszłego roku, gdy Schmidt złożyła pozew rozwodowy, wyprowadziła się z hotelu sejmowego i wynajęła mieszkanie w Warszawie. Zrobiła to zapewne ze względu na dzieci. Małżonkowie po rozwodzie podzielili się bowiem opieką na trójką dzieci. Najstarsza córka zamieszkała z tatą, zaś młodsza i syn wprowadzili się do mamy.

bCOmIojx

Sama posłanka nie chce wypowiadać się na tematy prywatne, a zwłaszcza dotyczące swoich relacji z szefem partii.

Wszystkie pytania dotyczą spraw prywatnych, pozwolę sobie nie udzielić na nie odpowiedzi - odpisała na mail redakcji Super Expressu.

bCOmIojy
bCOmIojz

Petru przerywa milczenie: "Wyjazd to niezręczność. Nie byłem na Maderze"

Zobacz też:

bCOmIojS
KOMENTARZE
(958)
Gość
4 lata temu
I tak proszę państwa robi się kariere polityczą, nie powiem czym!
Gość
4 lata temu
Czyli ona sie rozwiodla a on nie... i sie nie rozwiedzie. Biedna pani Joanna
gość
4 lata temu
Petru to największy hipokryta w polskiej polityce.
bCOmIojT
gość
4 lata temu
Typ zapatrzonego w siebie dupka. On kocha tylko siebie, każdą skrzywdzi
gość
4 lata temu
Petru przyćmił swoją popularnością perfekcyjną,renulkę, tweety lisa i brzuch lewandowskiej. To jak na razie największy jego sukces.
Najnowsze komentarze (958)
Gość
2 lata temu
Kogucikpod nazwą - pipek, otoczony swoim haremem: Katarzyn (jeszcze w szafie) Myszka miki, i dwie Joasie Polska śmietanka deserowa
Eulalia
2 lata temu
nie buduje sie szczescia na krzywdzie drugiego czlowieka,sama ma dzieci a rozbila rodzine...no nic karma wraca
Gość
3 lata temu
Wszystkie kochanice powinno się golić na łyso.
gegege
3 lata temu
nowoczesnie to zrobili , moze swing na maderze tez byl
Gość
3 lata temu
Szybka kariera pendolino:)haah ciekawe kto jeszcze korzystal z tego.
Jarek
3 lata temu
Pani Lubnauer ma na imię Katarzyna, a nie Krystyna! Zanim coś napiszecie to najpierw upewnijcie się, jak jest naprawdę!
andy
3 lata temu
Asia to stara torba jest. Dwudziestolatki sa znacznie głupsze, ale za to nie takie wytłuczone!
gość
3 lata temu
Lajdak z baby wstyd dzieciom robi lajdactwo
bCOmIojL
gość
3 lata temu
Jak to się mowi rycząca czterdziestka.
Gość
3 lata temu
Oj Pani Joannob jak Pani moze bez obrzydzenia dawac doopy i obciagac temu szpetnemu kurduplowi - kieruje Pania chyba okrutna desperacja.
gość
3 lata temu
Uważam,że ludzie,którzy zdradzają swoich współmałżonków nie są godni zaufania w życiu politycznym, społecznym jak i zawodowym bo kto z łatwością zdradza współmałżonka i rezygnuje ze swoich dzieci równie dobrze może zdradzić obcych ludzi, swoje idee, swoich wspólników w firmie lub w polityce
taaa
3 lata temu
może coś więcej o tym "przypadkowym" pasażerze, który zrobił "przypadkowe zdjęcie" ??????
Gość
4 lata temu
Najlepiej rozwalić rodzine i ch. UJ!
gość
4 lata temu
dramat on jest okropny wielki łeb fujj. a Pani żaluzja paczcie jaka kariera pojdziesz na dno i bedziesz na targu sprzedawać ziemniaki g****a babo. dumna na bank musi być rozbijając rodzinę żal i wstyd aska
...
Następna strona
bCOmIokn