Trwa ładowanie...
Przejdź na

Terlikowski znowu o WOŚP: "Owsiak ma prawo głosić poglądy proaborcyjne. Inni mają prawo go krytykować!"

300
Podziel się

Naprawdę aborcja jest najważniejsza w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy?

Terlikowski znowu o WOŚP: "Owsiak ma prawo głosić poglądy proaborcyjne. Inni mają prawo go krytykować!"
bDThRtWZ

Od kilku dni tradycyjnie już, jak co roku, w mediach toczy się burzliwa dyskusja wokół WOŚP. Jedni atakują Jurka Owsiaka i jego organizację, inni chwalą się tym, co wystawiają na licytacje. Jak zwykle aktywny jest nienawidzący katolik Tomasz Terlikowski. Poparcie, jakiego udzielił Caritas Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, wyprowadziło go z równowagi. Skończyło się tak: Terlikowski: "Wspierając WOŚP i Owsiaka wspieramy aborcję i eutanazję"

Owsiak zaproponował publicyście, że go przytuli na zgodę, ale Terlikowski nie chce się godzić. Po raz kolejny atakuje WOŚP i Owsiaka, którego oskarża o "promowanie aborcji". To właśnie aborcja jest jego zdaniem najważniejsza w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

bDThRtXb

Krótka (i bezpłatna) lekcja wolności dla tolerancjonistów i wolnościowców od WOŚP! - pisze Terlikowski. Tak, by nie stali się zamordystami! Jerzy Owsiak ma prawo zbierać pieniądze, budować potęgę swojej organizacji, głosić swoje poglądy (także te proaborcyjne), a inni mają prawo go krytykować. Nie za pomaganie, co warto przypomnieć, tylko za poglądy i ich promowanie. To absolutny alfabet wolności i tolerancji. Warto się go nauczyć, żeby nie wyjść na faszystę i zamordystę.

A może lepiej nie wrzucać pieniędzy do puszki i nie psuć tylu ludziom ich święta?

Niestety, Terlikowskiego boli chyba właśnie to, że tysiące ludzi robią coś dobrego i pozytywnego bez Boga i Kościoła. Dlatego tak ich nienawidzi.

bDThRtXh
bDThRtXi
Zobacz także: Terlikowska: nagość jest zarezerwowana dla męża
Zobacz także: Zobacz też:
bDThRtXC
KOMENTARZE
(300)
Gość
4 lata temu
Naprawde chory oblakany czlowiek.
gość
4 lata temu
Miłość i miłosiedzie-kwintesencja katolicyzmu. Sama jestem wierząca i praktykująca i zamierzam wesprzeć WOŚP. I nawet jesli Pan Owsiak ma inne poglądy od moich, to tu rzeczywiście pomaga zbierając kasę. Przykre, że państwo nie może zapewnić tylu podstawowych sprzętów szpitalom. Ludzie uśmiechajcie się i bądźcie dla siebie mili! :) Pozdrawiam wszystkich
Gość
4 lata temu
To dlaczego krytykując Owsiaka za poglądy zawsze wspominasz WOŚP baranie?
bDThRtXD
Gość
4 lata temu
Pomóżmy! A jeżeli nie mamy ochoty, to bądźmy cicho!
gość
4 lata temu
TVP niech sobie w odpowiedzi zorganizuje zbiórkę na rydzyka. wtedy Terlikowski bedzie pierwszy w nawoływaniu ze to jest cudowna akcja dla potrzebujacych i to "katolski obowiązek" każdego polskiego Polaka... A ja KOCHAM WOŚP! Byłam wcześniakiem i żyje TYLKO dzięki sprzętowi z WOŚP. Cały roku razem z mama zbieramy kasę i za kazdym razem wpłacamy ok 2 tysiące. Jestem z tego dumna!!
Najnowsze komentarze (300)
gość
4 lata temu
Katole już tak mają- kochają swojego Boga, a czlowieka juz jakby mniej...
gość
4 lata temu
Terlikowski ma obłęd w oczach. Człowieku nie pomagasz to siedź cicho bo twoje wywody są g****o warte. Nie chcemy słuchać twojego zdania. WOŚP to cudowna sprawa - szkoda tylko że państwo nie czuje się zobowiązane do zakupu sprzętów i ratowania życia dzieciakom. Dzięki Owsiak - uratowałeś wiele żyć. A Terlikowski powinien się wstydzić.
gość
4 lata temu
Terlikowskiego rozum opuścił i Bóg też! Niech idzie do diabła! Mam nadzieję , że nie skorzysta z żadnego sprzętu kupionego przez WOŚP! Ten g***i łachudra. Nawet nie jest mi go żal.
Hanys
4 lata temu
Pan Jerzy Owsiak to Wielki Człowiek.terlikowski to marne pierdzace jadem totalne zero.
wikary
4 lata temu
U Terlikowskich brak kolejnego potomka...???? publicznie głosi ,żer NIE STOSUJE antykoncepcji a tak naprawdę ? zabija pędzące plemniki . Co za o****a ...modli się pod figurą a zawarł pakt z diabłem .... TO CI KATOLIK ..pożal się BOŻE.
ADRIAN
4 lata temu
ta rodzina terlikowskich to jacys dewiaci sexualni bo do normalnych ludzi zaliczyc ich nie mozna !! powaznie traktowac tez nie ! czy ktos moze zglosic ich na przymusowe badania w psychiatryku !! pewnie by juz tam zostali na zawsze !! dno spoleczne !!
gość
4 lata temu
Jurek jesteś wielki:-) Wspieramy WOSP
gość
4 lata temu
Terlikowski załóż wreszcie własny kościół bo twoje poglądy tak odstają od katolicyzmu, że to już nie do pogodzenia.
bDThRtXv
antoni
4 lata temu
nazwanie tego ch..a, ch..em ubliża ch..owi
Gość
4 lata temu
Terlikowski to p******y katolicki m***ł! Nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem ale przeciez gdyby byl przykladnym chrześcijaninem nikt by o nim nie słyszał. Ja dam dla orkiestry 100,00 bo pomagają i cale te 100,00 trafi do szpitali a nie jak w caritasie kilka % od świeczki. Ale cóż ciemnota sie modli i wspiera czarnych
gość
4 lata temu
Q**a. Chłop zbiera na sprzęt na ratowanie dzieci, a oni o aborcji. Masakra. terlikowski jest beznadziejny.
gość
4 lata temu
Panie Terlikowski - zakochałeś się w Owsiaku, czy co?Z tej burzy hormonów zmiany skórne na brodzie ci wyrosły. Odpuść mu, on ma żonę. Ty też, chyba....
Wojtas
4 lata temu
Panie Terlikowski !! gdybyś się urodził za czasów WOŚP to nikt by ci w szpitalu słoików z mózgiem nie zamienił .
Gość
4 lata temu
Bez Boga i Kościoła? To skąd tylu wolontariuszy pod kościołami?
...
Następna strona
bDThRtXX