Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bartłomiej Misiewicz został ZWOLNIONY z MON?!

290
Podziel się

"Prezes dowiedział się, co jeszcze może wyjść. To jeszcze nie wszystko".

Bartłomiej Misiewicz został ZWOLNIONY z MON?!
bCyYVTRx

Najmłodszy w historii Ministerstwa Obrony Narodowej rzecznik Bartłomiej Misiewicz zdążył zasłynąć głównie brakiem wyższego wykształcenia i zamiłowaniem do imprez. Jeśli chodzi o naukę to obecnie nadrabia braki w szkole Tadeusza Rydzyka, gdzie ma nadzieję zdobyć dyplom. Natomiast co do imprez to ciągle wychodzą na jaw nowe fakty. Jak ujawnili goście białostockiego klubu WOW, gdzie 27-letni rzecznik spędził noc z czwartku na piątek, lubi on sporo wypić i rozdawać stanowiska nowym kumplom z palarni. Jednemu z nich zaproponował szefowanie Obronie Terytorialnej. Chciał także zatrudnić w MON kobietę, z którą tańczył.

Jak wspominają goście, Misiewicz swobodnie szastał pieniędzmi podatników, wyciągając z kieszeni "setkę za setką”. Ochroniarz wyprowadził go z klubu, gdy stał się już tak namolny wobec kobiet, że lada chwila mogło dość do awantury. Zobacz: Misiewicz balował w Białymstoku: "Z kieszeni WYCIĄGAŁ SETKĘ ZA SETKĄ, straszna wiocha…"

Ośmieleni tą relacją dziennikarze Super Expressu ujawnili, że już w kwietniu Misiewicz nadużywał stanowiska i służbowego samochodu, by zaspokoić głód. Okazało się, że rzecznikowi MON tak się spieszyło, że do elbląskiego McDonalda podjechał rządową limuzyną na sygnale, ignorując czerwone światło na skrzyżowaniu. Na szczęście nikogo nie przejechał.

bCyYVTRz

Jak ujawniają w Fakcie politycy Prawa i Sprawiedliwości, jedyną osobą, która ma wpływ na los Misiewicza, jest obecnie prezes partii Jarosław Kaczyński. Póki nie każe Antoniemu Macierewiczowi go zwolnić, Bartek może czuć się bezpiecznie.

Ale, jak się okazało, prezes ma go już dość. W miniony weekend, podczas gdy Jarosław Kaczyński odwiedził uczelnię Tadeusza Rydzyka, jako gość specjalny, z wykazu członków kierownictwa MON zniknęło nazwisko Misiewicza. Oficjalnie przebywa na urlopie. Tym samym, który miał się skończyć w zeszłym tygodniu.

Jednak, zdaniem informatorów tabloidu, to nie oznacza jego kariery. Politycy PiS są pewni, że będzie bronił swojego pupila, nawet narażając się Kaczyńskiemu.

bCyYVTRF

Prezes dowiedział się, co jeszcze może wyjść o Misiewiczu - ujawnia jeden z nich. Bo przecież to, co pisaliście wy czy inne media, to jeszcze nie wszystko. Macierewicz oczywiście nie odpuści. To na pewno nie jest ostatni odcinek serialu „Misiewicz w MON”, który nam tak szkodzi.

Okazuje się, że protekcja Macierewicza chyba nie wystarczy. Dziś rano RMF FM, powołując się na nieoficjalne informacje swojego reportera, podało, że Misiewicz został zwolniony z MON. Jak na razie ministerstwo nie potwierdziło informacji o zwolnieniu rzecznika, który nadal oficjalnie jest na urlopie.

bCyYVTRG
bCyYVTRH
bCyYVTSa
KOMENTARZE
(290)
gość
3 lata temu
czym taki tępak zasłużył na takie posady wie ktoś?
Gość
3 lata temu
Tak Antek. Koniec kakao i koniec przyjemności dla Misia. #misiewiczomtwardenie
Gość
3 lata temu
Za dużo kakałka, Misiu.
bCyYVTSb
Gość
3 lata temu
Pić to trzeba umieć ;)
gość
3 lata temu
Kim jest ten cholerny Misiewicz dla Antka?!
Najnowsze komentarze (290)
gość
3 lata temu
On już wydał Jarosława Kaczyńskiego. Powiedział o jego orientacji seksualnej, o której wiadomo w całej Polsce nie od dziś.
gość
3 lata temu
Panie Maciarewicz co Pan robi z naszą Ojczyzną
ania
3 lata temu
Z wyglądu widać że misiewicz to slup.tępy jak siekierka do rąbania cukru..Boże co wy robicie z tą Polską/
lacha
3 lata temu
A du....a boli oj boli!
gość
3 lata temu
ale ma dziurke
gość
3 lata temu
Tatuś R****k nie pozwoli synkowi zrobić krzywdy choćby TW Balbinka się posrał po pachy
gość
3 lata temu
wie
gość
3 lata temu
Ten buc to pal licho, ale to zle swiadczy o oszolomach, ktorzy go zatrudnili na takim stanowisu. Banda koltunow moherowych.
bCyYVTRT
gość
3 lata temu
Misiewicza wysalc dla relaksu z szalonym Antkiem na plaze ESCOBaru aby se tam podlweczyli swoje ego i h*j
gość
3 lata temu
Misiewicza wysalc dla relaksu z szalonym Antkiem na plaze ESCOBaru aby se tam podlweczyli swoje ego i h*j
gość
3 lata temu
Biedny ten PREZES....co sie nie obejrzy to .....rozpacz!!!!CZy z kogoś może byc dumny?
Inka
3 lata temu
A co ten Maciarewicz takich młodziaków promuje? I to nie pierwszy raz
gość
3 lata temu
to straszne i pan minister maciarewicz nie bedzie mial misia? ten poprzedni taki tłuściutki 20-latek tez juz nie w rządzie??? jaka szkoda......
gość
3 lata temu
podobno trzech ukrytych gejow rzadzi polandia.........Bartek Antek Jarek .hahaha
...
Następna strona
bCyYVTSv