Trwa ładowanie...

TVP promuje nowy serial: "Wojenne dziewczyny" (ZDJĘCIA)

149
Podziel się:
149
Podziel się:

Na ściance pojawiła się też... Anna Popek. Nowa produkcja będzie hitem ramówki?

1
 / 12
Aktorki "Wojennych dziewczyn" pozują na ściance
Aktorki "Wojennych dziewczyn" pozują na ściance
0
0

W wiosennych ramówkach stacji telewizynych nie zabraknie nowych programów, mających przyciągnąć widzów w różnym wieku. TVN chce podbić wyniki oglądalności m.in. powrotem Milionerów, Polsat szykuje show z Mariuszem Pudzianowskim (zobacz: "Pudzian" został jurorem w nowym show! Będzie oceniał... "genialne umysły"), zaś Telewizja Polska stawia na seriale.

Nową propozycją stacji są Wojenne dziewczyny. Jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi, będzie to "opowieść o okupacji hitlerowskiej, widzianej z perspektywy trzech Polek, które stają do beznadziejnej walki o ideały". Role głównych bohaterek - Ewki, Marysi i Irki zagrały Aleksandra Pisula, Vanessa Aleksander i Marta Mazurek. Na planie partnerować im będą m.in. Michał Czernecki i Michał Rogalski.

Dziś w Warszawie odbyła się "konferencja" poświęcona serialowi, którą poprowadziła Anna Popek. Po części oficjalnej aktorzy pozowali fotoreporterom na ściance. Zobaczcie jak wypadli.

2
 / 12
Vanessa Aleksander
3
 / 12
Marta Mazurek
4
 / 12
Aleksandra Pisula
5
 / 12
Anna Popek
6
 / 12
Michal Czernecki
7
 / 12
Michal Rogalski
8
 / 12
Aktorzy "Wojennych dziewczyn" pozują na ściance
9
 / 12
Aktorzy "Wojennych dziewczyn" pozują na ściance
10
 / 12
Aktorzy "Wojennych dziewczyn" pozują na ściance
11
 / 12
Aktorzy "Wojennych dziewczyn" pozują na ściance
12
 / 12
Aktorzy "Wojennych dziewczyn" pozują na ściance
KOMENTARZE
(149)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
co to jest ni...
4 lata temu
gdzie jest Meier ?Nie ma go na zdjęciach z mezczyznami na Sciance, nie ma na prezentowanych zdjęciach, był ważną postacią w tym serialu......
NAJNOWSZE KOMENTARZE (149)
co to jest ni...
4 lata temu
gdzie jest Meier ?Nie ma go na zdjęciach z mezczyznami na Sciance, nie ma na prezentowanych zdjęciach, był ważną postacią w tym serialu......
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Córka Reese Witherspoon, Ava Phillippe, posyła uśmiechy na hollywoodzkiej premierze. 26-latka to KOPIA sławnej matki (ZDJĘCIA)

Córka Reese Witherspoon idzie w ślady sławnej mamy. Aspirująca aktorka pojawiła się na premierze filmu "Krzyk 7". Zobaczcie, jak się prezentowała.
9.

Harry i Meghan kontynuują wizytę w Jordanii. Księżna Sussexu WZRUSZYŁA SIĘ na spotkaniu z ewakuowanymi ze Strefy Gazy (ZDJĘCIA)

Podczas swojego pobytu w Jordanii książę Harry i Meghan Markle odwiedzili Szpital Specjalistyczny w Ammanie. Wizyta u dzieci, które musiały opuścić Strefę Gazy ze względów zdrowotnych, okazała się olbrzymim przeżyciem dla księżnej Sussexu. Ledwo opanowała się przed wybuchem płaczu.
8.

Edward Miszczak wymienia czułości z Anną Cieślak nad kieliszkiem trunku. Słodziaki? (ZDJĘCIA)

Edward Miszczak został ostatnio sfotografowany podczas eskapady na ulicę Mokotowską, w trakcie której towarzyszyła mu małżonka, Anna Cieślak. Para odwiedziła modną knajpę, gdzie nie szczędzili sobie czułych gestów. Potem zajrzeli jeszcze do cukierni Magdy Gessler.
7.

Wyprasowana Courteney Cox błyszczy na premierze. Pamiętacie, jak żaliła się na medycynę estetyczną? (ZDJĘCIA)

Courteney Cox należy do grona gwiazd, które publicznie żałowały zbyt intensywnego flirtu z medycyną estetyczną. Teraz aktorka pojawiła się na premierze siódmej części filmu "Krzyk" i zaprezentowała światu jeszcze bardziej wygładzone oblicze. Zmieniła zdanie?
6.

Jessica Alba lansuje 14-letnią córkę na pokazie Fendi w Mediolanie. Wdała się w sławną mamę? (ZDJĘCIA)

Jessica Alba stawiła się na środowym pokazie Fendi odbywającym się w ramach mediolańskiego Tygodnia Mody. Aktorka nie była jednak sama - towarzyszyła jej 14-letnia córka Haven. Myślicie, że Jessica zrobi z niej gwiazdę?
5.

Monika Mrozowska pokazuje, jak wyglądała 27 lat temu w "Rodzinie zastępczej" i zdradza ciekawostki z planu (ZDJĘCIA)

Kultowa "Rodzina zastępcza" do dziś wywołuje falę nostalgii, a jego gwiazdy wciąż są kojarzone z rolami sprzed lat. Z okazji 27 lat od emisji pierwszego odcinka, wspomnieniami z planu podzieliła się Monika Mrozowska, czyli serialowa Majka.
4.

Bianca Censori w różowych włosach i przymałym topie spaceruje ulicami Los Angeles (ZDJĘCIA)

Bianca Censori nie daje o sobie zapomnieć. Żona Westa po raz kolejny została sfotografowana na ulicach Los Angeles w dość skromnej stylizacji. Myślicie, że taki widok jeszcze kogoś szokuje?
3.

Miała SZEŚĆ LAT, gdy ZAROBIŁA pierwszy MILION. Jak dziś wygląda "mała miss" Isabella Barrett? (ZDJĘCIA)

Isabella Barrett jako kilkulatka szturmem podbiła świat dziecięcych konkursów piękności. W wieku sześciu lat miała mieć już na koncie pierwszy milion, a obecnie? Gwiazdeczka wciąż bryluje na obrzeżach amerykańskiego show-biznesu. Jak dziś wygląda "mała miss" i czym się zajmuje?
2.

Niespełna 52-letnia Penelope Cruz zachwyca młodzieńczą aparycją na premierze w Londynie (ZDJĘCIA)

Penelope Cruz była jedną z gwiazd, które uświetniły swoją obecnością środową premierę filmu "The Bride!" w Londynie. Hiszpańska aktorka dołożyła wszelkich starań, by nie sposób było oderwać od niej wzroku.
1.

Gwiazdy pozują na premierze filmu: elegancki Jakub Gierszał, błyszcząca Julia Pietrucha i szykowny Tomasz Kot (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór odbyła się uroczysta premiera filmu "Pojedynek". Na ściance zameldowały się prawdziwe gwiazdy. Jakub Gierszał postawił na elegancką stylizację, a Julia Pietrucha posyłała uśmiechy w błyszczącej sukience. Zobaczcie, jak się prezentowali.