Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojciec adoptowanych bliźniaczek: "Madonna mnie oszukała! Miały wrócić do rodziny!"

133
Podziel się

Adam Mwale twierdzi, że nie wiedział o adopcji. Po śmierci matki dziewczynek porzucił je w szpitalu…

Ojciec adoptowanych bliźniaczek: "Madonna mnie oszukała! Miały wrócić do rodziny!"
bEgjmoqJ

Niedawno Madonna sfinalizowała przeprowadzaną w wielkiej tajemnicy adopcję dwóch dziewczynek z Malawi. Teraz gwiazda oprócz swoich biologicznych dzieci, wychowuje już czwórkę sierot. Wokalistka adoptowała syna Davida, córkę Mercy James i bliźniaczki Stallę oraz Esther.

Siostry dwóch 4-latek cieszą się, że te znalazły nowy, lepszy dom. W rozmowie z mediami przyznały, że ich matka Patricia zmarła w wyniku cesarskiego cięcia w 2012 roku, a ojciec porzucił rodzinę. Najmłodsze dziewczynki były wspierane przez starsze rodzeństwo, ale wychowywały się w sierocińcu, którego nawet raz nie odwiedził ich ojciec.

bEgjmoqL

Teraz Adam Mwale upomina się o porzucone córki, których nie odebrał ze szpitala po śmierci ich matki. W rozmowie z The Mail utrzymuje, że Madonna go oszukała. Ponoć wyraził zgodę na adopcję, gdyż był przekonany, że dziewczynki jadą do Stanów Zjednoczonych tylko na parę lat.

Byłem w szoku, jak zrozumiałem całą sytuację. Od początku mówiono mi, że Esther i Stella jadą do bogatej kobiety za granicę. Ona da im dobre wykształcenie i potem mi je zwróci, aby pomogły rodzinie - powiedział Mwale.

Dopiero teraz mi mówicie, że adopcja jest ostateczna. Madonna mnie oszukała! Miały wrócić do rodziny! Jestem ich ojcem i zawsze będę ich ojcem. Mam swoje prawa - dodał.

Szkoda, że nie był ich ojcem, jak umarła w trakcie porodu ich matka…

bEgjmoqR
bEgjmoqS
Zobacz także: Madonna: "Trump starał się stworzyć nam fałszywe poczucie bezpieczeństwa"
Zobacz także: Zobacz też:
bEgjmorm
KOMENTARZE
(133)
Makabra
4 lata temu
Nagle sobie przypomniał kiedy zorientował się jaka kasa przeszła mu koło nosa...tragiczne
Karl Lagerfel...
4 lata temu
"Miały wrócić żeby pomagać rodzinie "- czyt. Ojcu, który miał je w d***e. Żenujący skurczybyk, niemający prawa nazywać się ojcem.
Gość
4 lata temu
Dziwny typ, myślał że da jej dzieci na trochę a potem ona je odda.
bEgjmorn
Ola
4 lata temu
Interesowny fi*t. Patrzy tylko swojej życi.
KOTULANEK
4 lata temu
Ojcze, nie kłam.
Najnowsze komentarze (133)
Tom Kos
4 lata temu
Po co Madonnie te dwie małpy?
Gość
4 lata temu
Co to za trend wśród celebrytów żeby adoptować dzieci z Afryki,wszystko pewnie po to aby zrobić sobie reklamę , byle było znów głośno. Madonna tam u siebie masz tyle dzieci chętnych do adopcji ale zapewne nie jest to zbyt medialne...
gość
4 lata temu
Jak zwykle ktoś mu coś szepnął i nagle stwierdził, że jest ojcem...Brawo Madonna!
Gość
4 lata temu
A co z resztą rodzenstwa, mogła wszystkie dzieci adoptować a nie je rozdzielać
gość
4 lata temu
chory swiat ,ta na pokaz adoptuje, ten ł***a sie obudził jak kase wywachał,nie dosc ze ktos bedzie chował karmił,szkolił JEGO dzieci to jeszcz chce na nich pasozytowac b****k
gość
4 lata temu
C****k chce kasy, dzieci go nigdy nie obchodziły.
unfuckinbelie...
4 lata temu
No devil! Widzial ktos kiedys alvo slyszal o "adopcji czasowwj"?? Pazerne b***e!
gość
4 lata temu
nie rozumiem tego handlu dziećmi z Afryki jakby w USA i Europie brakowało białych dzieci w sierocińcach? chyba że sie mylę i sierocińce stoją puste?
bEgjmorf
gość
4 lata temu
Aha czyli jego zdaniem dziewczynki miałyby zostać wykształcone, dostać z******ta prace zagranica, zarobić kupę kasy dostać troche po Madonnie i wrócić grzecznie do tatusia zeby tatuś miał dobrze i milutko i cieplutko w dupke, typowy czarny facet, oni tam w Afryce lezą w wygodnych łóżkach całe dnie kiedy matki i dzieci śpią na podłodze i wpieprzaja resztki po obiedzie ojca! W dodatku zapieprzaja na takiego bydlaka a on moze takiej dać w pysk u nich to normalka - wiec nie dziwi mnie jego wypowiedz tyle tylko ze teraz sa inne czasy i w Afryce tez sie wkoncu zacznie zmieniać.
gość
4 lata temu
Tzw "Madona" to degeneratka każdy o tym wie, daleko jej do prawdziwej Madonny
Tom Kos
4 lata temu
Lubię Madonne ale jej odp**** z adopcjami tych szympansów 😂😂😂
gość
4 lata temu
ta wykształci je żeby one mogły pracować a on siedzieć na d.
gość
4 lata temu
Kasa mu zapachniało!!!Hihihihihi!Jak zostawił je na pastwę losu,jakoś ojcem się nie poczuł????!!I co miały go by jeszcze utrzymywać?!!!Niech zapracuje sobie na starość!!Oprócz tego ,że przyczynił się do ich słodzenia nic nie uczynił dobrego dla nich!!!To dopiero egoizm i bezszczelność!!
gość
4 lata temu
a to ł***a cholerna- oczywiście ojciec!
...
Następna strona
bEgjmorH